Įkraunama...
Įkraunama...

Gelbėkit-nevaldau minčių apie kūdikius!

fifuxe, dziugu kad viskas i gera thumbup.gif

mes tai siandien buvom lauke, visai geras oras smile.gif tik va ryt jau viena i miesta tempsiuos su reikalais, maze seneliui paliksiu smile.gif

klausykit, o ka daryt, kad dieds neknarktu? o tai sianakt kad uzparpe tai net maze prizadino, ko dar niekad nebuvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(svajociuke @ 2012 01 31, 19:29)


klausykit, o ka daryt, kad dieds neknarktu? o tai sianakt kad uzparpe tai net maze prizadino, ko dar niekad nebuvo doh.gif

oi,keblus klausimas unsure.gif buna sako kažkokiu spec ant nosies dedamu gumelių ar ko,pakelia ten ka reikia ant nosies ir neknarki g.gif turi pasidomėti vaistinėse g.gif \

sveikos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 02 02, 09:20)
oi,keblus klausimas unsure.gif buna sako kažkokiu spec ant nosies dedamu gumelių ar ko,pakelia ten ka reikia ant nosies ir neknarki g.gif turi pasidomėti vaistinėse g.gif \

sveikos mirksiukas.gif

nosi sutvarkyk, tai pro burna koncertai prasideda doh.gif lotuliukas.gif

labas, bet va nesveikos doh.gif kada baigsiu sirgt jau nebezinau doh.gif

kaip jusu sveikatos? gal koks perliukas svieciasi?
Atsakyti
QUOTE(svajociuke @ 2012 02 02, 11:20)


kaip jusu sveikatos? gal koks perliukas svieciasi?

nieko,neblogai viskas kaip ir g.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
na ka,sala neblogai,ot ziema ziemuze...kazkaip neprisimenu-ar pernai sieke tokio minuso,kaip dabar? g.gif
pavaisinsiu visas-siandien kepiaus obuoliu pyraga,maisiau dali su kakava,skaniau taip rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
kokie pyragai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
sveikos

mes šnd su mažąją einam TA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2012 02 02, 20:44)
sveikutes 4u.gif
na ka,sala neblogai,ot ziema ziemuze...kazkaip neprisimenu-ar pernai sieke tokio minuso,kaip dabar? g.gif
pavaisinsiu visas-siandien kepiaus obuoliu pyraga,maisiau dali su kakava,skaniau taip rolleyes.gif
user posted image

iki tiek man atrodo nebuvo nukrite pernai. as vaziavau gimdyt per pacius salcius tai apie -20 buvo. mirksiukas.gif
mmm kaip skanu ax.gif

QUOTE(Fifux'e @ 2012 02 03, 07:53)
kokie pyragai bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
sveikos

mes šnd su mažąją einam TA 4u.gif

lauksim ziniu 4u.gif
Atsakyti
grįžom iš TA 4u.gif

sveriam 7,6 (+500) ir esam 68 ūgio (+4). bet ūgis pagal mane didesnis,70 g.gif nu bet nesvarbu irnesakyk.gif
buvom pas odos gydytoja,patvirtino mano įtarimus kad mums atopinis dermatitas. tyrimų nesiunčia pakolkas,nes sako gali būti netikslūs.žodžiu,man dieta rimta nuo maisto g.gif
daugiau jokių tyrimų ir nesiunė,nors nieko ir neesam darę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 02 03, 12:37)
grįžom iš TA 4u.gif

sveriam 7,6 (+500) ir esam 68 ūgio (+4). bet ūgis pagal mane didesnis,70 g.gif nu bet nesvarbu irnesakyk.gif
buvom pas odos gydytoja,patvirtino mano įtarimus kad mums atopinis dermatitas. tyrimų nesiunčia pakolkas,nes sako gali būti netikslūs.žodžiu,man dieta rimta nuo maisto g.gif
daugiau jokių tyrimų ir nesiunė,nors nieko ir neesam darę 4u.gif

saunus pasiekimai thumbup.gif vaje, na bet gal paskiau isaugs ta dermatita, jei nuo maisto tai dazniausiai apie 2 metukus praeina unsure.gif

o jau pyragas koks... noriu... negalima, o tai jau ir taip per menesi i konkretu pliusa nuvariau, net svertis bijau doh.gif
Atsakyti
laba
uz TA 4u.gif fituxes panickai.del at.dermatito-faustas turejo,iki 3m isaugo,jam pasireske apie pirmus metukus.kaip tik prasidejo maisto ragavimai nuo bendro stalo,deja nieko neatsekem,kaip odos gyd trg ir sake,kad didesne tikimybe isaugt-taip ir buvo.o ir tepem kremais,i vonele pylem belmondo ar kaip ten aliejuka,tai pamikstindavo pasvelnindavo tas vietas odos.
svajociuke-svori meti? g.gif ten ne toks jau ir kaloringas gavos biggrin.gif tik atrodo gal.cukraus nedidele stikline,ir obuoliai naminiai.
gugiki-kaip augat?vaikstot?danciai? ax.gif

niu sakau ir as nepamenu tokiu salciu pernyksciu...gimdyt ir vaziavau netokia salta diena,tik sniego buvo.o gimdant tai lauke puga kokia klp buvo,nakti kai parveze i pogimdyvine palata tai is vis-ziuri per langa ir nelabai kas matos.
Atsakyti
QUOTE(svajociuke @ 2012 02 03, 12:53)
saunus pasiekimai thumbup.gif vaje, na bet gal paskiau isaugs ta dermatita, jei nuo maisto tai dazniausiai apie 2 metukus praeina unsure.gif


ačiū 4u.gif na o AD turėtume išaugti,manykim taip ir bus 4u.gif

QUOTE(rrasius @ 2012 02 03, 13:01)
laba
uz TA  4u.gif  fituxes panickai.del at.dermatito-faustas turejo,iki 3m isaugo,jam pasireske apie pirmus metukus.kaip tik prasidejo maisto ragavimai nuo bendro stalo,deja nieko neatsekem,kaip odos gyd trg ir sake,kad didesne tikimybe isaugt-taip ir buvo.o ir tepem kremais,i vonele pylem belmondo ar kaip ten aliejuka,tai pamikstindavo pasvelnindavo tas vietas odos.


jo,išaugti eina,tik vaiko lb gaila,kasosi,iki žaizdų jau kakliukas verysad.gif todėl reikia būtinai gydytis,kad nepradėtų blogėti tik.

beje,dukrytės tortadienis gal? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 03 vasario 2012 - 13:12
QUOTE(Fifux'e @ 2012 02 03, 13:11)
ačiū 4u.gif na o AD turėtume išaugti,manykim taip ir bus 4u.gif
jo,išaugti eina,tik vaiko lb gaila,kasosi,iki žaizdų jau kakliukas verysad.gif todėl reikia būtinai gydytis,kad nepradėtų blogėti tik.

beje,dukrytės tortadienis gal? bigsmile.gif


nea,dar nea mirksiukas.gif 10d bus smile.gif bet nebus kazin kokio baliaus,nemegejai mes taip,paprastai viskas bus.
jo jo,tas kasymasis doh.gif uzkrito koki losjona tepem g.gif is vaistines,ir kaina apie 50lt...niu blyn neprisimenu...o jus ka naudojat?
Atsakyti