Įkraunama...
Įkraunama...

Gelbėkit-nevaldau minčių apie kūdikius!

QUOTE(Fifux'e @ 2012 01 27, 17:03)
pas mus irgi rodo tik 6 smile.gif

o tu nenusiganyk,pasisaugok save mirksiukas.gif o kur isvarai? biggrin.gif

ai turim toki mylima bariuka ax.gif mano draugelis dj grojo, tai rokenrolo pasisokom thumbup.gif tik va jau truputeli miego pradedu noret, visgi visai be miego. uztat kaip pailsejau, super vakaras buvo thumbup.gif ir sveikata tfu tfu lyg taisosi ax.gif

bet jau koks rytas grazus, tas saltukas, sniegas blizga.. saulyte sviecia... salta.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(svajociuke @ 2012 01 28, 11:44)
ai turim toki mylima bariuka ax.gif mano draugelis dj grojo, tai rokenrolo pasisokom thumbup.gif tik va jau truputeli miego pradedu noret, visgi visai be miego. uztat kaip pailsejau, super vakaras buvo thumbup.gif ir sveikata tfu tfu lyg taisosi ax.gif

bet jau koks rytas grazus, tas saltukas, sniegas blizga.. saulyte sviecia... salta.. biggrin.gif

smagu kad smagei pasibuvot wub.gif
ir kad sveikata gereja smagu thumbup.gif

lauia irgi ir pas mus garzumelis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
labas rytas,

pas mus snd ne kokios naujienos unsure.gif maze per nakty is kazkur iskrapste sloga ir auksta temp.siuo metu turim 38,o nakty gerokai virs buvo unsure.gif

plius apsiveme mano vaikas vakare (ne atpyle,o veme tikraja ta zodzio prasme),pradejo springti,niekaip neikvepe oro.puoliau purtyti,trankyti,bet viskas gerai baiges.
streso pakalnes turejom verysad.gif gerai akd vakare tai ivyko,o nakty gali ne nepajusti,nes ji tiesiog sustingo,matyt pieno ar ko itrauke i plaucius ir tyliai sau raudonavo,asaros tik bego,akys isprogo blink.gif vaizdelis kraupus buvo schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 01 29, 10:55)
labas rytas,

pas mus snd ne kokios naujienos unsure.gif maze per nakty is kazkur iskrapste sloga ir auksta temp.siuo metu turim 38,o nakty gerokai virs buvo unsure.gif

plius apsiveme mano vaikas vakare (ne atpyle,o veme tikraja ta zodzio prasme),pradejo springti,niekaip neikvepe oro.puoliau purtyti,trankyti,bet viskas gerai baiges.
streso pakalnes turejom verysad.gif gerai akd vakare tai ivyko,o nakty gali ne nepajusti,nes ji tiesiog sustingo,matyt pieno ar ko itrauke i plaucius ir tyliai sau raudonavo,asaros tik bego,akys isprogo blink.gif vaizdelis kraupus buvo schmoll.gif  verysad.gif

vaje unsure.gif bet tai tikrai gerai, kad ne nakti... ir saunuole, kad nepasimetei. zinau viena mamyte, kuri pati vietoj sustingo, tai gerai kad buvo vyresne dukra, kuri "prabudino" doh.gif

na, dabar toks laikas, kad daug serganciu.. nedaug reik, kad pasigaut kokia bacila.. o kaip dabar? kaip musat tempa? laikykites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 01 29, 09:55)
labas rytas,

pas mus snd ne kokios naujienos unsure.gif maze per nakty is kazkur iskrapste sloga ir auksta temp.siuo metu turim 38,o nakty gerokai virs buvo unsure.gif

plius apsiveme mano vaikas vakare (ne atpyle,o veme tikraja ta zodzio prasme),pradejo springti,niekaip neikvepe oro.puoliau purtyti,trankyti,bet viskas gerai baiges.
streso pakalnes turejom verysad.gif gerai akd vakare tai ivyko,o nakty gali ne nepajusti,nes ji tiesiog sustingo,matyt pieno ar ko itrauke i plaucius ir tyliai sau raudonavo,asaros tik bego,akys isprogo blink.gif vaizdelis kraupus buvo schmoll.gif  verysad.gif

unsure.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
kaip jauciasi dabar mazoji?

labas.
pas mus nieko naujo,dar pries ligas atsilaikom,tfu tfu tfu.
Atsakyti
temperaturos turim,sloga taip pat.matyt kazkokia bacila uzpuole.nes visgi vyresnele sirgo,serga mano tetis,o ji buvo pora kartu pas tevus db,sese gryzo is klaipedos serganti,buvo uzejus pasilabinti,kad ir trumpam,bet buvo.tai matyt pakibo kazkas unsure.gif
na bt viskas bus ok,svarbu nebutu jokiu daugiau nesamoniu su springimu unsure.gif ligu nebijau,issikapstysim,svarbu va nenutiktu daugiau nieko panasaus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 01 29, 16:46)
temperaturos turim,sloga taip pat.matyt kazkokia bacila uzpuole.nes visgi vyresnele sirgo,serga mano tetis,o ji buvo pora kartu pas tevus db,sese gryzo is klaipedos serganti,buvo uzejus pasilabinti,kad ir trumpam,bet buvo.tai matyt pakibo kazkas unsure.gif
na bt viskas bus ok,svarbu nebutu jokiu daugiau nesamoniu su springimu unsure.gif ligu nebijau,issikapstysim,svarbu va nenutiktu daugiau nieko panasaus unsure.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
laba rytuka mirksiukas.gif

mano maze jau sia nakty be temp. miegojo thumbup.gif sloga irgi mazeja.tikrai dantys cia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 01 30, 07:54)
laba rytuka mirksiukas.gif

mano maze jau sia nakty be temp. miegojo thumbup.gif sloga irgi mazeja.tikrai dantys cia g.gif

bigsmile.gif 4u.gif niu tik geryn einat svarbiausia 4u.gif

labas rytas.tai kiek sianakt spaude?salta kaip...brrr...pasijungem sildytuva,i langus saulyte eme blizgint,tuoj bus silciau bute.
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2012 01 30, 09:45)
bigsmile.gif  4u.gif   niu tik geryn einat svarbiausia 4u.gif

labas rytas.tai kiek sianakt spaude?salta kaip...brrr...pasijungem sildytuva,i langus saulyte eme blizgint,tuoj bus silciau bute.

pas mus ryte,apie puse 8 rode -15 biggrin.gif
gerai kad namie nesalta drinks_cheers.gif

mano maze miega,as papusryciavau.ka kus veikiat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 30 sausio 2012 - 09:56
QUOTE(Fifux'e @ 2012 01 30, 09:56)
pas mus ryte,apie puse 8 rode -15 biggrin.gif
gerai kad namie nesalta drinks_cheers.gif

mano maze miega,as papusryciavau.ka kus veikiat?


po kavos valgau varskes biskeli,tai tuom paciu ir sm panarsau.
mazoji su zaislais,ir pas broli prisiplaka vis masina pasiciupt kokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2012 01 30, 10:10)
po kavos valgau varskes biskeli,tai tuom paciu ir sm panarsau.
mazoji su zaislais,ir pas broli prisiplaka vis masina pasiciupt kokia biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

as tingiu.sedu sm,bet ner ka cia daryti g.gif blush2.gif
Atsakyti