Įkraunama...
Įkraunama...

Gelbėkit-nevaldau minčių apie kūdikius!

labuka
laikomes po truputuka, mazajai smarkus akies uzdegimas buvo, vaiksciojo su raudona akim kaip vampiriuke, bet jau viskas tvarkoj.
kaip jus laikotes?
Atsakyti
QUOTE(gugikis @ 2012 01 11, 11:50)
labuka
laikomes po truputuka, mazajai smarkus akies uzdegimas buvo, vaiksciojo su raudona akim kaip vampiriuke, bet jau viskas tvarkoj.
kaip jus laikotes?

oi,varksiuke unsure.gif

o mes nieko,neblogai 4u.gif dicke jau sveika kaip ir (isoriskai bent),maze neserga,o ko daugiau noreti reikia wub.gif

ale ziuriu merginos cia nesilanko unsure.gif na is mano puses bent padaryta viskas,kad vel suburti visas atgal verysad.gif
Atsakyti
manau issibarste visos po savus menesius biggrin.gif

pas mum tai nieko baisiai gero, pati rodos angina isivariau doh.gif pas gydytoja dar nebuvau, bet ruosiuos, ale jauciu kad vis blogiau daros unsure.gif bijau maze uzkrest unsure.gif vakar pana uzsimove mano kojines ir begom pasileido, tai kaip pyles zemen, virsutines lupos virsu visa nuare doh.gif tai siaubas kiek asaru buvo sad.gif ir ta pasaiteli kazkoki atkirto nuo dantenu, zozdiu nzn kaip cia bus, bet kolkas tfu tfu, siandien bent jau ne kaip po mustyniu atrodo, nes lupa tai bent dvigubai sutinus buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(svajociuke @ 2012 01 11, 12:53)
manau issibarste visos po savus menesius biggrin.gif

pas mum tai nieko baisiai gero, pati rodos angina isivariau doh.gif pas gydytoja dar nebuvau, bet ruosiuos, ale jauciu kad vis blogiau daros unsure.gif bijau maze uzkrest unsure.gif vakar pana uzsimove mano kojines ir begom pasileido, tai kaip pyles zemen, virsutines lupos virsu visa nuare doh.gif tai siaubas kiek asaru buvo sad.gif ir ta pasaiteli kazkoki atkirto nuo dantenu, zozdiu nzn kaip cia bus, bet kolkas tfu tfu, siandien bent jau ne kaip po mustyniu atrodo, nes lupa tai bent dvigubai sutinus buvo unsure.gif

oi,sveikateles 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svajociuke @ 2012 01 11, 12:53)
manau issibarste visos po savus menesius biggrin.gif

pas mum tai nieko baisiai gero, pati rodos angina isivariau doh.gif pas gydytoja dar nebuvau, bet ruosiuos, ale jauciu kad vis blogiau daros unsure.gif bijau maze uzkrest unsure.gif vakar pana uzsimove mano kojines ir begom pasileido, tai kaip pyles zemen, virsutines lupos virsu visa nuare doh.gif tai siaubas kiek asaru buvo sad.gif ir ta pasaiteli kazkoki atkirto nuo dantenu, zozdiu nzn kaip cia bus, bet kolkas tfu tfu, siandien bent jau ne kaip po mustyniu atrodo, nes lupa tai bent dvigubai sutinus buvo unsure.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svajociuke @ 2012 01 11, 12:53)
manau issibarste visos po savus menesius biggrin.gif

pas mum tai nieko baisiai gero, pati rodos angina isivariau doh.gif pas gydytoja dar nebuvau, bet ruosiuos, ale jauciu kad vis blogiau daros unsure.gif bijau maze uzkrest unsure.gif vakar pana uzsimove mano kojines ir begom pasileido, tai kaip pyles zemen, virsutines lupos virsu visa nuare doh.gif tai siaubas kiek asaru buvo sad.gif ir ta pasaiteli kazkoki atkirto nuo dantenu, zozdiu nzn kaip cia bus, bet kolkas tfu tfu, siandien bent jau ne kaip po mustyniu atrodo, nes lupa tai bent dvigubai sutinus buvo unsure.gif

oi,kaip skaudziai doh.gif 4u.gif
labas 4u.gif
mazoji vis dar nepasileidzia viena bandyt eit,tai visur isikibus eina,su stumduku,su kede,arba brolio staliuku,pasistumia varo.arba keturiom kad raliuoja.ir megsta atsisedus palei muzika palinguot.uztat banano nelabai nori valgyt,vienintelis kol kas maisto produktas nelabai norimas.o jau su maudynem iki pat siol vargo vakariene,niekaip neipranta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2012 01 11, 13:28)
oi,kaip skaudziai doh.gif  4u.gif
labas 4u.gif
mazoji vis dar nepasileidzia viena bandyt eit,tai visur isikibus eina,su stumduku,su kede,arba brolio staliuku,pasistumia varo.arba keturiom kad raliuoja.ir megsta atsisedus palei muzika palinguot.uztat banano nelabai nori valgyt,vienintelis kol kas maisto produktas nelabai norimas.o jau su maudynem iki pat siol vargo vakariene,niekaip neipranta doh.gif

mums bananas irgi pats nemgstamiausias ax.gif
o ka i vonele pili?
Atsakyti
QUOTE(gugikis @ 2012 01 11, 13:32)
mums bananas irgi pats nemgstamiausias ax.gif
o ka i vonele pili?

zinok nieko nepilu.o pacia numaudau su sebamed kaip losjonas,kaip duse zele,kazkas panasaus.ir viskas gerai,nei sauseja nei ka,pradzioj tai pildavau lakisiaus,uzplikius puodely.ale mes greit viens du ir lauk,ir tai uzsiklykia doh.gif faustui tai pamenu del sausejancios odeles ir paskui del atopinio dermatito ir alijukas belmon kazkaip buvo,ir visokio bieso naudojom,kad tik nesausetu.man is vis su maziuke zymiai lengviau ir paprasciau viskas,skirtingai auga abu.
o jus pilat ka i vonele?as tai net aliejuku netepiau jos kunelio.tfu tfu tfu kad visam jai tokia odele puiki butu rolleyes.gif
lyja pas mus,ot ziema doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2012 01 11, 13:40)
zinok nieko nepilu.o pacia numaudau su sebamed kaip losjonas,kaip duse zele,kazkas panasaus.ir viskas gerai,nei sauseja nei ka,pradzioj tai pildavau lakisiaus,uzplikius puodely.ale mes greit viens du ir lauk,ir tai uzsiklykia doh.gif  faustui tai pamenu del sausejancios odeles ir paskui del atopinio dermatito ir alijukas belmon kazkaip buvo,ir visokio bieso naudojom,kad tik nesausetu.man is vis su maziuke zymiai lengviau ir paprasciau viskas,skirtingai auga abu.
o jus pilat ka i vonele?as tai net aliejuku netepiau jos kunelio.tfu tfu tfu kad visam jai tokia odele puiki butu rolleyes.gif
lyja pas mus,ot ziema doh.gif

pas mus irgi lyja, fui
man Dovydo iki siol ziauriai sausa oda, tepam isisai, aliejai i vonia ir panasiai.kaip pagalvoju kiek uztrunku su dovydu po maudyniu, toki dicki istept, tai su mazaja viskas paprasta, issimaudai nusisluostai ir liuks.as irgi jai nieko nepilu ir maudau su sebamed.
Atsakyti
faustui tai apie 3m pradejo nykt po biski sausumas,ir dabar viskas ok.tfu tfu tfu aisku.o jau maudytis galetu istisai,ir stovetu po vandeniu...
pasizaidziant su maziuke sodinejau ant puoduko siandien.nenori ziauriai sest,ir dabar sodini,klykia soka salin,salia zaidzia,apsivercia puoduka ir zaidzia su juo.sodineju,vel zaidzia,ir tik nusoka,klupt salia,ir ziuriu daro sysiu salia...ne karto nepagavom sysiu i puoda...bus manau biski sunkoka priprast...
Atsakyti
mano mazes sauseja oda.pilu kelis lasus i vandeny maudant aliejaus 4u.gif poskui emolium kremu tepames.
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2012 01 11, 14:22)
faustui tai apie 3m pradejo nykt po biski sausumas,ir dabar viskas ok.tfu tfu tfu aisku.o jau maudytis galetu istisai,ir stovetu po vandeniu...
pasizaidziant su maziuke sodinejau ant puoduko siandien.nenori ziauriai sest,ir dabar sodini,klykia soka salin,salia zaidzia,apsivercia puoduka ir zaidzia su juo.sodineju,vel zaidzia,ir tik nusoka,klupt salia,ir ziuriu daro sysiu salia...ne karto nepagavom sysiu i puoda...bus manau biski sunkoka priprast...

nesodink dar per anksti, o paskui visai pardes bijot. padarykit kokia pertrauka pora savaiciu ir vel pabandykit.
Atsakyti