Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

Siaubas kokie groziai pas jus... pernai dariau ir namuka, ir meduolius is to pacio recepto, siais metais deka jus pasisakymu, darysiu skirtingus, oi, vargo daug, bet galutinis rezultatas atperka viska... Aciu uz pasidalinima receptukais 4u.gif
Atsakyti
Kiek graziu namuku, kokios jus saunuoles kruopstuoles thumbup.gif o Lacheses kaimas tai pats paciausias wub.gif negaliu atsiziureti blush2.gif gal kitais metais ir as jau isdrysiu pameginti.. O siais metais pakaks imbieriniu sausainuku, pernai labai jie patiko tai vakar ju prisikepiau kuria diena reiks ir papuosti smile.gif
Atsakyti
Sveikos.

JAu grozis namuku wub.gif . Eisiu ir as ka nors sulipdysiu, gal pavyks.
Beje kaunietes noriu pasidalinti ziniomis - maistinius dazus pirkau Stoties turguje, buvusioje Planetoje, paciam viduj. Tik reikia klausti pas tuos zmogeliukus, kurie pardavineja prieskonius, nes jie ant stalo nebuva pasideje ax.gif
Atsakyti
O sakykit, kuo skiriasi baltas glaistas su kiaušinio baltymu ir be jo?
Atsakyti
sooos gelbekit mamos !! pasidariau 4 spalvas glajaus is baltymu cukraus pudros ir citrinos sulciu, bet kaip zinot ar jis tikrai sustigs man? nes man toks itarimas kad kaskas netaip.
kirk laiko turi stingti?
kas stingdina ta glaju?
ikisau pora sausainiu i saldytuva ir laukiu ar prades nors kiek stingti.

ir dar kaip prilipinti pabarstukus ????
Papildyta:
QUOTE(isabelaa @ 2011 12 16, 16:46)
sooos    gelbekit mamos !! pasidariau 4 spalvas glajaus is baltymu cukraus pudros ir citrinos sulciu, bet kaip zinot ar jis tikrai sustigs man? nes man toks itarimas kad kaskas netaip.
kirk laiko turi stingti?
  kas stingdina ta glaju? 
  ikisau pora sausainiu i saldytuva ir laukiu ar prades nors kiek stingti.

ir dar  kaip prilipinti pabarstukus  ????

ar maistiniai dazai . tai kiausiniu dazai? tie marginimui???
Atsakyti
isabelaa, pirmiausiai ištraukite iš šaldytuvo, ir jeigu labai knieti patikrinti džiūvimą galima su fenu šiek tiek padžiovinti. Tai pamatysite, kas gausis. šiaip ar taip sudžius, tik gali trapus likti, bet nemanau, jeigu normalaus tirštumo pasidarėte.

Labai labai pakėlėte nuotaiką su tiek pagyrimų, linkiu visoms kantrybės su namukais smile.gif nes jos tikrai reikia.

Ir laukiu daugiau jūsų įkvepiančių foto. Į kepinius galiu žiūrėti ir žiūrėti irnesakyk.gif
Atsakyti
Sveikos,mamytes:)
Noriu pirma karta iskept imbieriniu sausainiu,pagal koki recepta iseina skaniausi?smile.gif ir dar klausimelis- ar jie minksti gaunasi?
Atsakyti
[quote=Lachesė,2011 12 16, 16:58]
isabelaa, pirmiausiai ištraukite iš šaldytuvo, ir jeigu labai knieti patikrinti džiūvimą galima su fenu šiek tiek padžiovinti. Tai pamatysite, kas gausis. šiaip ar taip sudžius, tik gali trapus likti, bet nemanau, jeigu normalaus tirštumo pasidarėte.



aciu. uz patarima. na o kaip su tais kiausiniams marginimo dazais? ar galeciau i glaju iberti kelis miltukus? ten parasyta kad maistiniai dazai g.gif
Atsakyti
aš, žinokit, jų neberčiau, yra nemažai internetinių parduotuvių, kur galite įsigyti valgomųjų dažų.

Ir įdomumo dėlei pažiūrėkite sudėtį turimų dažų. Tai viskas paaiškės.
Atsakyti
Groziu groziai Jusu namukai thumbup.gif neiskiriant nei vieno !!! Saunuoles!! O as kazkaip aptingau siemet su namuku unsure.gif bet taip knieti .... smile.gif prie namuku darbelio yra, bet smagumelis. Tiek skrandziui tiek akims smile.gif)
Atsakyti
Sveikos,

As irgi iskepiau jau imbierines roges, tik nesuklijavau. planuose ir namukas. tik vat klausimas: ar namuku pagrinda irgi kepat is teslos ar ant kokios lenteles/kartono dedat? ar nesulus jei pagrindas irgi is teslos bus g.gif

na jau kaimelis imbierinis...be zodziu!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inchik @ 2011 12 16, 17:01)
Sveikos,mamytes:)
Noriu pirma karta iskept imbieriniu sausainiu,pagal koki recepta iseina skaniausi?smile.gif ir dar klausimelis- ar jie minksti gaunasi?

Man skaniausia Beatos imbieriniai. Receptas cia: http://www.beatosvir...iai-sausainiai/

Jie gaunasi plonuciai, kieti ir traskus, labai labai skanus wub.gif
Atsakyti