Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

Oho kiek groziu wub.gif

QUOTE(vivir @ 2011 12 15, 18:34)
Mergaites, gal kuri esat kepusi Lietuviska egle? niekaip nesuprantu, kaip ten su tuo kakaviniu glajum klijuot zvaigzdutes tarpusavi blush2.gif  ar tuo glajum nutept visa zvaigzdute ir taip det viena ant kitos, ar koks kitas ten klijavimoo principas?  g.gif

Pasidarai glaju ir dar karsta dedi per viduri zvaigzdes,tada ant virsaus kita zvaigzde.Vel glaju per viduri,tada vel zvaigzde.Tik pries klijuodama nors daugmaz issideliok zvaigzdes pagal dydi ir eiliskuma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2011 12 16, 07:35)
sveikos, nuostabūs jūsų kepiniai, štai ir mano  kaimukas smile.gif  receptas iš knygos "Metai už stalo", jis pavadintas "grybukai".




Kaip grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Gal recepta galima?
Atsakyti
dėkoju wub.gif

receptas :
1,5 kg miltų
0,5kg medaus
0,5 kg cukraus
3-4 kiaušiniai
prieskonių
2 šaukšteliai sodos

medų pavirti su prieskoniais, kiaušinius su cukrumi išplakti iki baltumo, sumaišyti su medum, miltus su soda sumaišyti su kiaušinių medaus mase,
išminkyti, iškočioti ir kepti. Aš bent kepu 180 laipsnių temperatūroje.

kadangi neseku temos, tai gal šitas receptas jau yra.

Atsakyti
Lachesė, labai idomu, bet nerodo jusu gaminio foto 4u.gif ka merginos taip giria 4u.gif
Atsakyti
Lachese...aš apstulbus ir apakus blink.gif nuo tokios pasakos wub.gif wub.gif , tikras kaimukas ir dar toks Tikras Lietuviškas, gal gali parašyti pagal kokius "išmatavimus" statei namuką, noriu ir aš tokį mažiuką dovanoms, nes pernai dariau didelius, per daug man vargelio su jais. rolleyes.gif
AČIŪ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo špingaletka: 16 gruodžio 2011 - 10:18
mano sausainiukų armija jau aušta thumbup.gif liks tik nudekoruot kuria dieną blush2.gif
Atsakyti
Na labai gražūs visų namukai ir meduoliukai, tokie savotiški, išskirtiniai thumbup.gif

Vakar kepiau Kalėdinius sausainiukus pagal "Beatos virtuvės" receptą. Sausainėliai gavosi skanūs, bet tešla labai sunkiai kočiojosi, jaučiu, kad miltų per daug buvo. Taigi antrą kartą nebenoriu šios tešlos daryti.
Ką patartumėte pabandyti? Šiandien bandysiu namo sienas kept, noriu, kad kepinukai būtų kietoki. Galvojau gal medučio receptą, bet iškepti lakštai gana trapūs unsure.gif

Prašau patarkit rolleyes.gif
Atsakyti
dar kartą dėkoju už komplimentus 4u.gif

mažyliai - 8x8x8 be žvaigždės ir didesni du atitinkamai padidėja 2cm

pagrindukas 8x8
šoninės sienos su dviem langeliais 4,5x4
galinės sienos su durim ir vienu langeliu 6x4,5
langeliai 1x1
stogas 8x5

merselle, neįsivaizduoju, kodėl nerodo, galite pažiūrėti čia

dėl tešlos, tai nežinau, ką patarti, bandyčiau reguliuoti tą pačią Beatos tešlą pagal save, tiesiog nedėčiau miltų tiek daug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 16 gruodžio 2011 - 11:26
Lachesė, balionėlis tau 4u.gif Ačiū
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Prisižiūrėjau gražių namelių ir šike tiek užpavydėjau, bet kai nėra galimybių jiems, norėčiau meduolių išsikepti. Tik formų tinkamų jiems jau niekur nerandu doh.gif Gal kas matė dar kur pirkti tinkamų formelių Vilniuje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2011 12 16, 09:35)
sveikos, nuostabūs jūsų kepiniai, štai ir mano  kaimukas smile.gif  receptas iš knygos "Metai už stalo", jis pavadintas "grybukai".

user posted image

pasakykit man,kaip negaila tokius grozius valgyt?? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 12 16, 10:01)
Oho kiek groziu  wub.gif
Pasidarai glaju ir dar karsta dedi per viduri zvaigzdes,tada ant virsaus kita zvaigzde.Vel glaju per viduri,tada vel zvaigzde.Tik pries klijuodama nors daugmaz issideliok zvaigzdes pagal dydi ir eiliskuma  4u.gif

tai tiek supratau, bet pernai Jolanka buvo ikelus savo milziniska egle ir ji buvo sokoladine. Tad ir galvoju ar ji visas zvaigzdes tuom glajum tepliojo.
O as vakar jau nebeturejau kada zaist su glajaus virimu, tad issilydziau sokoladinio glaisto, juo tepiau zvaigzdes ir klijavau. Regis tvirtai laikos, bet mano nedidukes ax.gif
Atsakyti