Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

Meduolinės širdelės


user posted image


Produktai:

250 g medaus
250 g cukraus
150 g sviesto
2 kiaušiniai
670 g miltų
2 a.š. prieskonių meduoliams
1 v.š. kakavos
1 a.š. gesintos sodos

citrinos sulčių
cukraus pudros

Eiga: ant silpnos ugnies kaitinti medų, cukrų, sviestą, kol ištirps cukrus. Atvėsinti. Įmušti kiaušinius, įberti prieskonius, kakavą, miltus, gesintą sodą ir išminkyti tešlą. Įdėti į maišelį ir laikyti šaldytuve 12 val. arba per naktį. prieš kočiojant tešlą, palaikyti kambario temperatūroje apie 1 val. Tešlą kočioti 1 cm storumo ant stalo pabarstyto miltais. Išspausti širdeles ir sudėti ant kepimo popieriumi išklotos skardos. Kepti 180 laipsnių apie 10-15 min. Atvėsinti. Į 2 v.š. citrinos sulčių berti cukraus pudrą, kol masė taps tiršta. Supilti į konditerinį maišelį ir paišyti ant meduolių. Kai išdžius glajus, meduolius sudėti į indą su dangčiu.
Skanaus

P.s. iš šio kiekio gavosi 88 vnt. Tešla labai elastinga kaip plastilinas. Originaliame recepte buvo parašyta, kad miltų reikia 400 g., bet man suėjo žymiai daugiau.
Atsakyti
Kur perkate maistinius dažus? norėtųsi meduoliukus kiek pamarginti...
Atsakyti
ka patartumet su spanguolem iskept ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2011 12 15, 18:50)
Kur perkate maistinius dažus? norėtųsi meduoliukus kiek pamarginti...

Aš pirkau iš čia: http://sal2.puslapiai.lt/ o berods Dr. Oetker firmos valgomų dažų pieštukų kažkada buvau pirkusi Maximoj (ten 3 ar 4 spalvos būna pakuotėj) wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 12 15, 19:15)
ka patartumet su spanguolem iskept ax.gif

Paziurek Situos Misheles pyragelius. Pati dar nebandziau, bet atrodo labai skaniai ir nesunkiai pagaminami. Mastau Kaledoms iskepti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 15 gruodžio 2011 - 20:35
QUOTE(lollypop @ 2011 12 15, 18:06)
Štai ir mano namukas ir meduoliukai  heart.gif Na bet ir vargo su namuko puosyba, o dar su mano drebanciom rankom  biggrin.gif Bet rezultatu labai dziaugiuosi smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image



Nieko sau drebancios rankos blink.gif , kad mano moketu tokius rastus isdrebint biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Karusia @ 2011 12 15, 20:50)
Kur perkate maistinius dažus? norėtųsi meduoliukus kiek pamarginti...



As siandien kaip tik nusipirkau maximoj tokius piestukus kaip minejo Dr. Oetker firmos 4spalvos(geltona, raudona, balta ir zalia) , nedaug cia ju, bet pabandysiu ir tiesa 30 proc. nuolaida taike jiems .
Atsakyti
Labai grazus namukai, net baltai pavydu ziureti, kaip sugebate wub.gif
O Ules vainikas paliko labai dideli ispudi, labai labai gazu ir neabejoju SKANU biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2011 12 15, 21:28)
Paziurek Situos Misheles pyragelius. Pati dar nebandziau, bet atrodo labai skaniai ir nesunkiai pagaminami. Mastau Kaledoms iskepti.

Dekui bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 12 15, 20:15)
ka patartumet su spanguolem iskept ax.gif


Šiemet pyragas su spanguolėmis Nr.1 TO-BU-LAS http://spicecoat.wor...iaujam-i-topus/
Atsakyti
Vakar kepiau tuos sausainukus sirdeles su spanguolemis, nerealus wub.gif labai aciu uz recepta 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos, nuostabūs jūsų kepiniai, štai ir mano kaimukas smile.gif receptas iš knygos "Metai už stalo", jis pavadintas "grybukai".

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 16 gruodžio 2011 - 08:36
QUOTE(Lachesė @ 2011 12 16, 09:35)
sveikos, nuostabūs jūsų kepiniai, štai ir mano  kaimukas smile.gif  receptas iš knygos "Metai už stalo", jis pavadintas "grybukai".

user posted image

ogogo bigsmile.gif bigsmile.gif labai gražu thumbup.gif
aš pradėjau maišytis tešlą sausainiukų armijai, tikiuosi iki pietų spėsiu doh.gif
Atsakyti