Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(<LaPeLis> @ 2011 12 15, 11:20)
vakar prekybos centre nesugebejau rast nieko net panasaus i maistinius dazus, tai bandysiu kazkuros mamytes patarimu pasinaudot, ilasint kelis lasus melyniu  mirksiukas.gif

prekybos centre ir nerasit mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos kapėjėlės.Gal kuri turit išsisaugojusios tokių meduolikų receptą su medumi tešloje ir kur kepimo laikas labai labai trumpas apie 3-4 minutes.Iškepę ganasi tokie limpantys tąsūs kaip zefyras o paskui sukietėja. Pagal mane ten buvo lyg Neringos, gal Sonaitinos ar kaži kurios kepėjėlės receptukas.Kompiuteris buvo pagavęs virusą tad dingo visi mano receptėliai.
Atsakyti
Atbėgau padekoti Vaidosei už meduolių receptą,

"O receptas buvo duotas toks:
650 g.miltų
210 g.cukraus pudros (dėjau cukrų)
90 g. margarino (visada imu "Vilnius")
85 g.medaus
4 nedideli kiaušiniai (dėjau tris vidutinius)
2 arbatiniai šaukšteliai sodos (nugesinau actu)
3 arb.šaukšteliai spec.prieskonių meduoliams
3 arb. šaukšteliai kakavos"
(Jeigu kam aktualu, tai viskas aprašyta 10 temos 49 psl.)

Šiais metais jau iškepiau 4 partijas, dabar pabandžiau šiuos, na super, minksti kvapnus, tokie apie kokius ir svajojau,ir tešla kaip puikiai košiojosi. 4u.gif
AČIŪŪŪ 4u.gif
Atsakyti
O ho koks nuostabūs vainikai wub.gif
O iš ko gaminti sausainėliai?

QUOTE(Ulė @ 2011 12 15, 10:38)
na atnesu savo zadetus darbus 4u.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Ule,prašau papasakok apie vainiką, kaip jis darytas, ant kokio pagrindo sausainiukai klyjuoti? Grožis neišpasakytas... wub.gif
Atsakyti
o as namukui kazkaip pabijojau idet zvakute, tai i namuka idejom lemputes, tai kaip iziebiam eglute, ziba ir namukas smile.gif smile.gif
Atsakyti
kaip dziaugiuos,kad ne man vienai patinka 4u.gif

ryt idesiu smulkiai i bloga, o esme ka vainika dariau is batonas pradedantiems (receptus rasit bloge), o meduoliu gi kepinejau daug irgio rexeptai bloge,tai vis po kelis atsidedavau, o dar ten vynuogiu kekes yr,tai is batono teslos irgi ir glajum suklijavau 4u.gif

nzn a aiskiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VitMetil @ 2011 12 14, 21:34)


user posted image



Kokia sauni ideja bigsmile.gif Rastinis namukas wub.gif


QUOTE(Ulė @ 2011 12 15, 09:38)
na atnesu savo zadetus darbus 4u.gif

user posted image




Sakes,koks tobulas bigsmile.gif
Atsakyti
Su sventem kepejeles!Ar galiu kept Nerytes meduoliukus sendien,ar nesudzius iki kaledu?
ax.gif
Atsakyti
Štai ir mano namukas ir meduoliukai heart.gif Na bet ir vargo su namuko puosyba, o dar su mano drebanciom rankom biggrin.gif Bet rezultatu labai dziaugiuosi smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Lollypop, labai grazus namelis wub.gif toks sventiskas wub.gif

Mergaites, gal kuri esat kepusi Lietuviska egle? niekaip nesuprantu, kaip ten su tuo kakaviniu glajum klijuot zvaigzdutes tarpusavi blush2.gif ar tuo glajum nutept visa zvaigzdute ir taip det viena ant kitos, ar koks kitas ten klijavimoo principas? g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif . Na ir saunios jus kepejeles. Labai saunus namukai, o jau vainiko grozis thumbup.gif
Atsakyti