Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

As planavau kepti pagal kita recepta, nes ten vaisiai mirkomi alkoholyje, bet sis receptas - paprastesnis. Kazkin jei as kepsiu pagal si recepta, bet pries viska ismirkysiu vaisius, ar nieko nesugadinsiu?
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2012 11 13, 10:11)
As planavau kepti pagal kita recepta, nes ten vaisiai mirkomi alkoholyje, bet sis receptas - paprastesnis. Kazkin jei as kepsiu pagal si recepta, bet pries viska ismirkysiu vaisius, ar nieko nesugadinsiu?

Tikrai nesugadinsit, tik vaisiai turi buti nelabai šlapi.
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2012 11 13, 09:11)
As planavau kepti pagal kita recepta, nes ten vaisiai mirkomi alkoholyje, bet sis receptas - paprastesnis. Kazkin jei as kepsiu pagal si recepta, bet pries viska ismirkysiu vaisius, ar nieko nesugadinsiu?

as taip pat nusiziurejau si recepta ,ir desiu trupusi dziovintu vaisiu maziau nei recepte
Atsakyti
Ateinu su savo keptu Kalėdiniu pyragu blush2.gif guli paslėptas biggrin.gif ragavau-visai nieko bigsmile.gif
user posted image

P.S. dariau iš pusės porcijos
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2012 11 13, 12:17)
Ateinu su savo keptu Kalėdiniu pyragu  blush2.gif guli paslėptas  biggrin.gif ragavau-visai nieko bigsmile.gif


Labai gražiai kalėdiškai atrodo 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Bet koks vakar kvapas namuose buvo wub.gif trūko tik sniego wub.gif

O kas turit skanių imbierinių sausainių receptuką? rolleyes.gif galvoju iki Kalėdų reikia išbandyt keis gardumynus, kad jau tiksliai žinoti, kas keps tą nuostabią dieną rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(...JA VEL... @ 2012 11 12, 18:38)
Mano vakar keptas  Traditional German Stollen Christmas Cake  arba kitaip Drezdeno meduolis , saugiai paslėptas iki Kalėdų    newyear.gif    . Jau antri metai jį kepu,labai skanus.Tik kažkaip man neišeina recepto orginalo laikytis    biggrin.gif    vis aš su savo lyriniais nukrypimais    biggrin.gif  bet visvien be galo skanu. Eilėj dabar Imbieriniai meilės sausainukai      wub.gif 


atrodo graziai, tik ar tqaip foto atrodo, kad siek tiek formos neislaike ir paplauke? g.gif

mano namai irgi ka tik pakvipo dresdenu biggrin.gif , ryt gausiai CP apibarstysiu ir saugiai paslepsiu iki svenciu.
ir dar siandien jau imbieriukus kepsiu. man nera per anksti jiems biggrin.gif specialiai nusipilrkau metalines kaledines dezutes jiems laikyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2012 11 13, 14:56)
atrodo graziai, tik ar tqaip foto atrodo, kad siek tiek formos neislaike ir paplauke? g.gif

mano namai irgi ka tik pakvipo dresdenu biggrin.gif , ryt gausiai CP apibarstysiu ir saugiai paslepsiu iki svenciu.
ir dar siandien jau imbieriukus kepsiu. man nera per anksti jiems biggrin.gif  specialiai nusipilrkau metalines kaledines dezutes jiems laikyti biggrin.gif


Gal turite gerą imbierinukų receptuką ir galėtumėte juo pasidalinti? Aš dar vis neatrandu to tikrojo ...
Atsakyti
QUOTE(Mix @ 2012 11 13, 16:59)
Gal turite gerą imbierinukų receptuką ir galėtumėte juo pasidalinti? Aš dar vis neatrandu to tikrojo ...

as pagal Beatos darau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2012 11 13, 17:40)
as pagal Beatos darau mirksiukas.gif


Aš esu kepusi Beatos, bet pagal šį receptą man skanesni. Imbierinukų receptas iš Kalėdinių kepinių temos prieš porą metų atrastas.
100g kambario temperatūros sviesto, 100g rudojo cukraus, 150g melasos arba medaus, 1 kiaušinio
400g persijotų miltų, žiupsnio druskos, 1 a.š. kepimo miltelių, 2 a.š. malto imbiero, 1 a.š. cinamono
1 a.š. maltų gvazdikėlių,
glajui: cukraus pudros, citrinos sulčių
Įkaitinkite orkaitę iki 180°C.
Išsukite cukrų ir sviestą, įmuškite kiaušinį, supilkite medų ir gerai sumaišykite.
Persijokite miltus. Supilkite miltus, druską ir kepimo miltelius į sviesto masę ir viską gerai išmaišykite. Suvyniokite tešlą į plastikinę plėvelę ir padėkite į šaldytuvą 30 minučių.
Įklokite į kepimo skardą kepimo popierių. Atšaldytą tešlą iškočiokite ant miltuoto paviršiaus į maždaug 0,5 cm storumo lakštą ir formele išpjaukite sausainius. Sudėkite sausainius į skardą, palikdami tarp jų 1-2 cm tarpus ir kepkite įkaitusioje orkaitėje 10-12 min. Ištraukite sausainius iš orkaitės, palikite kiek atvėsti, tada perdėkite ant grotelių ir palikite, kol sausainiai visiškai atvės.
Paruoškite glajų: sumaišykite cukraus pudrą su truputėliu citrinos sulčių, kol susidarys dantų pastos tirštumo masė. Sudėkite glajų į konditerinį maišelį ir papuoškite sausainius.

Atsakyti
o imbieras tai koks? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2012 11 13, 20:43)
o imbieras tai koks?  blush2.gif

malto imbiero yra pirkti prie visu prieskoniu 4u.gif
as pernai naudojau sita, kai pati dariausi misiny sausainiams imbieriniams smile.gif
tik ieskokite didziuosiuose prekybos centruose mirksiukas.gif
Atsakyti