Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 12, 14:31)
Dar nekepusi, bet kepsiu pagal si RECEPTA smile.gif


Aš kepiau pagal šitą receptą - tik vietoj cukatų dėjau kinkanus cukruotus ( iš Gerybių rago parduotuvėlės) ir džiovintus kyvius, labai gražus spalvotas keksas gavosi ir labai geras skonis. Kepiau gruodžio 1d., bet labai skanus dar buvo ir sausio vidury. Būtinai vėl kepsiu.
Atsakyti
Mano vakar keptas Traditional German Stollen Christmas Cake arba kitaip Drezdeno meduolis , saugiai paslėptas iki Kalėdų newyear.gif . Jau antri metai jį kepu,labai skanus.Tik kažkaip man neišeina recepto orginalo laikytis biggrin.gif vis aš su savo lyriniais nukrypimais biggrin.gif bet visvien be galo skanu. Eilėj dabar Imbieriniai meilės sausainukai wub.gif
user posted image
Atsakyti
O sakykit, dar ne per anksti kept ta keksa? Ir kada galima jau imbierinius sausainius pradet kept?
Atsakyti
QUOTE(...JA VEL... @ 2012 11 12, 18:38)
Mano vakar keptas  Traditional German Stollen Christmas Cake  arba kitaip Drezdeno meduolis , saugiai paslėptas iki Kalėdų    newyear.gif    . Jau antri metai jį kepu,labai skanus.Tik kažkaip man neišeina recepto orginalo laikytis    biggrin.gif    vis aš su savo lyriniais nukrypimais    biggrin.gif  bet visvien be galo skanu. Eilėj dabar Imbieriniai meilės sausainukai      wub.gif 


Labai skaniai atrodo, 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif o receptas ar labai skiriasi nuo to Traditional German Stollen Christmas Cake ?
Atsakyti
Pyragą pats laikas kept manau g.gif praitais metais tokiu pat metu kepiau ir liuks išsilaikė-subrendo smile.gif .O receptuka pagal save patobulinu-vietoj šviežių mielių dedu sausas,vietoj begalės razinų savo mėgiamus džiovintus vaisius-papaja,melionus,greifrukta,riešutus.Ir ant viršaus cukraus pudros man žymiai daugiau sueina nei recepte ax.gif . O sausainukai na net nežinau g.gif vienur rašo kad jau laikas kitus kad vėliau,tai mėginsiu jau ir šią savaitę ir vėliau.Bus matyt kas gausis,jei ką tikrai atsiras kas sunaikins juos greit jei ras slėptuvę biggrin.gif
Oi pamiršau dar pasakyt kad pas mane dar su įdaru šiais metais German Stollen Christmas Cake - skaniuoju marcipanu wub.gif kurio sunaudojau apie 300gr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...JA VEL...: 12 lapkričio 2012 - 18:05
As tai i keksa desiu kuo maziu visokiu vaisiu... biggrin.gif tiek kiek parasyta biggrin.gif
Atsakyti
poster_offtopic.gif ...JA VEL... fraze apie "Karvute" nereali!!! lotuliukas.gif
Ryt planuoju susipirkti vaisius ir kepsiu dziovintu vaisiu pyraga. Mirstu, kaip noriu jo paragauti ir labai tikiuosi, kad pavyks. Tiesa vaisius planuoju mirkyti viskyje, tikiuosi nieko nesugadinsiu biggrin.gif Gal kas pasidalins patikusiu receptu? Nes as narsau interneto platybese ir niekaip neissirenku "tobulo" recepto, ten tas nepatinka, ten anas... speju teks eksperimentuoti ax.gif
Atsakyti
Fortun@ bis.gif O ir recepto negaila,tik kaip minėjau tobulinau pagal save.
user posted image
Atsakyti
as kaip supratau, tai drezdeno ir brandintas truputi skiriasi, ar ne?
nes pastarasis su begale vaisiu ir riesutu, o pirmasis - kaip pyragas..na, kaip batonas..kuri patartumet kepti kaledoms, pirmas kartas man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(...JA VEL... @ 2012 11 12, 21:56)
  O ir recepto negaila,tik kaip minėjau tobulinau pagal save.

o jau kaloringumas blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2012 11 12, 20:46)
poster_offtopic.gif  ...JA VEL... fraze apie "Karvute" nereali!!!  lotuliukas.gif
Ryt planuoju susipirkti vaisius ir kepsiu dziovintu vaisiu pyraga. Mirstu, kaip noriu jo paragauti ir labai tikiuosi, kad pavyks. Tiesa vaisius planuoju mirkyti viskyje, tikiuosi nieko nesugadinsiu  biggrin.gif  Gal kas pasidalins patikusiu receptu? Nes as narsau interneto platybese ir niekaip neissirenku "tobulo" recepto, ten tas nepatinka, ten anas... speju teks eksperimentuoti  ax.gif

labai skanus pyragas,rytoj, taip pat perku produktus ir uzmerkiu su brendziuku vaisius,pernyksti recepta praradau,bet kazka bandysiu atgaminti ,as atsimenu laikiau vaisius apie savaite uzpiltus,tada kepiau,niekur neberandu sio recepto ir zinau,kad tikrai be mieliu .
Atsakyti
QUOTE(astaes @ 2012 11 12, 23:19)
labai skanus pyragas,rytoj, taip pat perku produktus ir uzmerkiu su brendziuku vaisius,pernyksti recepta praradau,bet kazka bandysiu atgaminti ,as atsimenu laikiau vaisius apie savaite uzpiltus,tada kepiau,niekur neberandu sio recepto ir zinau,kad tikrai be mieliu .


Aš daug negudravau ir kepiau pagal šiame forumr rastą receptą
Kaledinis pyragas - autorius Daivaja. Štai šis receptas :

Ji reikia kepti pries 2 men iki Kaledu(veliausiai pries 2 sav)---as kepiau vakar..

450gsviesto
400g rudojo cukraus
9 kiausiniai
saukstelis kepimo milteliu
1 apelsino sultys
1 citrinos sultys
4st miltu
Is visu produktu sumaisyti tesla.
900g razinu
900g dziovintu juoduju serbentu
200g dziov.datuliu
200g dziov figu
220g migdolu
250ml citrinu zievelu
250g glancuotu (mirkytu cukruje) vysniu

Dziovintus vaisius sumaisyti su tesla. Paruosta mase(ji turi nevarveti) deti i popieriumi isklota skarda ir kepti apie 2 val 140 laipsniu orkaiteje.Iskapusi suvynioti i popieriu ir padet saugiai (nuo smaliziu) iki Kaledu---galima saldytuve, o galima ir paprasciausiai spinteleje...

Cia toks originalus receptas, dabar mano pastebejimai:
anksciau kepdavau puse porcijos, bet dabar atsirado daug pyrago myletoju--kepu visa.
As, kaip tikriausiai ir jus, nesu macius dziov juoduju serbentu, tai dedu kitus vaisius.Kasmet dedu vis kitokius dziov vaisius, kad tik ju kiekis liktu nepakites--men labai patinka det papaju, dedu daugiau ir ivairesniu riesutu, labai tinka svarainiai.Siemet vietoj cirtinu zieveliu dejau dziov kinkanus--toks mazas citrusas (pirkau Maximoj).
Pyragas tik iskeptas buna toks sausokas, bet iki Kaledu vaisiai isleidzia savo sultis ir buna-- Visada paskutinis gabalelis buna skaniausias, nes ilgiausiai islaikytas--ji suvalgius imi laukt kitu metu, kad vel keptum sita pyraga...


Tiesa, pamirsau perspet--dziovintu vaisiu pyrago, net ir puse porcijos gaunasi tikrai daug.
Jei kepsit visa porcija--tai gaunasi dvi didziules skardos(kur jau parduodamos kartu su orkaite)


Papildyta:
QUOTE(knopke* @ 2012 11 12, 22:23)
as kaip supratau, tai drezdeno ir brandintas truputi skiriasi, ar ne?
nes pastarasis su begale vaisiu ir riesutu, o pirmasis - kaip pyragas..na, kaip batonas..kuri patartumet kepti kaledoms, pirmas kartas man  biggrin.gif


Skiriasi tikrai šitie pyragai. Jei bijot rizikuoti kepkit Dzezdeno keksą - jis tikrai mažiau rizikingas ir paprastenis. Aš kepiau pagal šio forumo pirmam puslapyje esančią nuorodą . Puikus pyragas.
Atsakyti