Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(Agniska @ 2012 11 11, 20:52)
Šis pyragas tikrai nepigiai išeina.Pas mus jis irgi neprilipo schmoll.gif


pas mus irgi jis šeimynos nesužavėjo drinks_cheers.gif Kepiau iš pusės normos, bet vistiek neįveikėm ax.gif
Atsakyti
planuoju pusė porcijos, bet mano recepte jokio alkoholio nėra blink.gif o sviestą lydyt ar šaltą tarkuot?

aš išsisaugojus tokį receptą:

450gsviesto
400g rudojo cukraus
9 kiaušiniai
šaukštelis kepimo milteliu
1 apelsino sultys
1 citrinos sultys
4st miltu
Is visu produktu sumaišyti tešla.
900g razinų
900g džiovintu juodųjų serbentu
200g džiov. datulių
200g džiov figų
220g migdolu
250ml citrinų žievelių
250g glancuotu (mirkytu cukruje) vysniu
Dziovintus vaisius sumaisyti su tesla. Paruosta mase(ji turi nevarveti) deti i popieriumi isklota skarda ir kepti apie 2 val 140 laipsniu orkaiteje.Iskapusi suvynioti i popieriu ir padet saugiai (nuo smaliziu) iki Kaledu---galima saldytuve, o galima ir paprasciausiai spinteleje...
Atsakyti
Kepiau pagal tokį receptą (Kalėdinis tortas su glajumi (77 psl.)- Didžioji kulinarijos enciklopedija, 1999):

250 g sviesto
1 stiklinė rudojo cukraus
4 paplakti kiaušiniai
1 šaukštelis vanilės esencijos
1 šaukštelis apelsinų marmelado
1 šaukštas šviesaus kukurūzų sirupo
1.25 kg įvairių džiovintų vaisių ir riešutų
2 stiklinės miltų sumaišytų su kepimo milteliais
2 šaukšteliai prieskonių mišinio
1 šaukštelis malto cinamono
1/2 stiklinės romo ar brendžio

Sviestą išsukti iki purumo su cukrumi, supilti kiaušinius vis maišant, supilti sirupą, esenciją, sudėti marmeladą- viską išmaišyti. Suberti džiovintus vaisius ir riešutus, šaukštu įmaišyti išsijotus miltus ir prieskonius praskiestus alkoholiu. Gautą tešlą sudėti į paruoštą 20 cm kvadratinę skardą aukštais kraštais, išlyginti paviršių. Viršų uždengti kepimo popieriumi. Kepti ~3 val 150 C orkaitėje arba tol, kol medinis pagaliukas įsmeigtas į kepinį bus sausas. Atvėsinti skardoje.
Galima papuošti baltyminiu glajumi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yerena: 12 lapkričio 2012 - 01:20
QUOTE(Nerytė @ 2012 11 11, 10:54)
geriau meduoliu kalna rolleyes.gif


drinks_cheers.gif prikepi meduolių ir ramu: ir svečius pavaišinti, ir patiems prie arbatos ar prie kavos, ir prie dovanėlių galima įdėti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2012 11 11, 10:54)
Mano seimoj brandintas pyragas irgi "neprilipo", siais metais jau nebekepsiu, geriau meduoliu kalna rolleyes.gif


drinks_cheers.gif
As tai jau siemet gal kokius imbierinius sausainiukus kepsiu... man regis jau kelintus metus kepti mano meduoliai visiems pabode biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2012 11 11, 11:36)
Neskanus?  g.gif
bandysiu daryti iš pusės porcijos, bet vakar kai apsipirkau  doh.gif brangumėlis, o ne pyragas  blink.gif o jei dar neskanus bus  doh.gif


Man tas pyragas labai patiko ir išsilaikė tikrai ilgiau nei du mėnesius, tik aš nevartoju alkoholio - man neskanu, skonio tam pyragui ir iš vaisių ir riešutų pakanka. Pernai kepiau prieš 6 savaites ir šiemet kepsiu šią savaitę. Užteks dar spės subręsti. O jei norit pamėginti su alkoholiu - tai kepkit du pyragus - vieną laistykit, o kitą ne.
Atsakyti
QUOTE(VilteVarsa @ 2012 11 12, 11:21)
Man tas pyragas labai patiko ir išsilaikė tikrai ilgiau nei du mėnesius, tik aš nevartoju alkoholio - man neskanu, skonio tam pyragui ir iš vaisių ir riešutų pakanka. Pernai kepiau prieš 6 savaites ir šiemet kepsiu šią savaitę. Užteks dar spės subręsti. O jei norit pamėginti su alkoholiu - tai kepkit du pyragus - vieną laistykit, o kitą ne.

drinks_cheers.gif as pernai kepiau du viena su brendziuku kita be ,su brendziuku man sodresnis skonis gaunasi tad dabar kepsiu su brenziu ,ir viena nes is visios normos gaunasi labai daug ,ir pyragas mano seimai labai jau wub.gif ,toks kaledinis o jau kvapas kvapas wub.gif
Atsakyti
As siemet net namelio nedarysiu, nes man paskui gaila kai jis apdulka, valgyt jau nebesinori... kepsiu dresdeno keksa ir imbierinius sausainius.. dar kazkada planuose sausainine egle, ale jauciu tingiu biggrin.gif gal patarsit, kokius dazniausiai kepat imbierinius sausainukus?
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 12, 12:15)
As siemet net namelio nedarysiu, nes man paskui gaila kai jis apdulka, valgyt jau nebesinori... kepsiu dresdeno keksa ir imbierinius sausainius.. dar kazkada planuose sausainine egle, ale jauciu tingiu biggrin.gif gal patarsit, kokius dazniausiai  kepat imbierinius sausainukus?

Gal galima receptą,pagal kurį Jūs kepate šį keksą? smile.gif
Atsakyti
Dar nekepusi, bet kepsiu pagal si RECEPTA smile.gif
Atsakyti

Pernai aš kepiau šį pyragą pagal rugiagėlės 26 nuorodą gruodžio pradžioje, laikiau virtuvės spintelėje įvyniotą į foliją, jis buvo nerealaus skonio, visas kvepiants, burnoje tirpstantis, tikrai rekomenduoju, nesigailėsite biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mix: 12 lapkričio 2012 - 13:57
Kai tik mūsų parduotuvėse (maximose, rimi- nepatiko, skaniausi Užupio krautuvėlėje) atsirado šių skanėstų, šis kepinys kas kart atsiranda ant mūsų Kalėdinio stalo- itališka saldi duonelė Panettone.
Rekomenduoju, skaniausia tą pačią dieną (kartais kepu ir kitu metų laiku), o padžiuvusius likučius sunaudojame pusryčiams (french toast).
Atsakyti