Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(žieduotoji @ 2012 11 09, 22:24)
Aš žmogeliuko formelę pirkau Tiger Gedimino prospekte.

labas vakaras, ir aš jau kalėdų laukiu smile.gif) šiandien taip pat nusipirkau žmogeliuką Tiger parduotuvėje, labai mielas rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Negi siemet niekas nekepa dziovintu vaisiu pyrago? As labai noriu ji ismeginti, perziurejau nemazai receptu, bet vis kas nors nepatinka, tai vaisiu per mazai, tai riesutai neieina... Todel laukiu nesulaukiu Jusu isbandytu receptu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2012 11 10, 21:18)
Sveikos  4u.gif
Negi siemet niekas nekepa dziovintu vaisiu pyrago? As labai noriu ji ismeginti, perziurejau nemazai receptu, bet vis kas nors nepatinka, tai vaisiu per mazai, tai riesutai neieina... Todel laukiu nesulaukiu Jusu isbandytu receptu  ax.gif

Tai dekit tiek, kiek norit ir tai, ko pati norit, tuo tikrai nepakenksit.
Atsakyti
Nežinau iš kurios temos buvau išsisausgojusi Kalėdinį pyragą, kurį kepti reikia prieš du mėnesius. Jo sudėtyje labai daug džiovintų vaisių ir riešutų. Tik va klausimas jį kepusioms - ar nesupelijo per dviejų mėnesių laikymą? g.gif galima laikyti šaldytuve ar spintelėje, bet du mėnesius g.gif ten pelėsis nepasidengia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2012 11 11, 00:09)
Nežinau iš kurios temos buvau išsisausgojusi Kalėdinį pyragą, kurį kepti reikia prieš du mėnesius. Jo sudėtyje labai daug džiovintų vaisių ir riešutų. Tik va klausimas jį kepusioms - ar nesupelijo per dviejų mėnesių laikymą?  g.gif galima laikyti šaldytuve ar spintelėje, bet du mėnesius  g.gif ten pelėsis nepasidengia?  blush2.gif

Kepiau prieš porą metų lapkritį- nei supelijo, nei labai suminkštėjo per tą laikotarpį- po Švenčių dar liko gabaliukas, ilgai gulėjo, o kadangi niekas jau jo nebenorėjo- sutrupinau paukščiams apie kovo mėn.

P.S. Iškeptą laikiau apvyniotą kepimo popieriuje ir al. folijoje.
Atsakyti
Neskanus? g.gif
bandysiu daryti iš pusės porcijos, bet vakar kai apsipirkau doh.gif brangumėlis, o ne pyragas blink.gif o jei dar neskanus bus doh.gif
Atsakyti
Mano seimoj brandintas pyragas irgi "neprilipo", siais metais jau nebekepsiu, geriau meduoliu kalna rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2012 11 11, 10:36)
Neskanus?  g.gif
bandysiu daryti iš pusės porcijos, bet vakar kai apsipirkau  doh.gif brangumėlis, o ne pyragas  blink.gif o jei dar neskanus bus  doh.gif

Kam nepatinka džiovinti vaisiai, tai gal ir nepatiks toks pyragas ax.gif , bet pati kepiau jau trečią kartą, tai kas ragavo, visiems labai patiko thumbup.gif . Ir niekas nesupelijo, pernai laikiau spintelėje suvyniotą į kepimo popierių, karts nuo karto palaistydavau brendžiu mirksiukas.gif . Šiemet nusprendžiau pabandyti kitaip, tai vaisius prieš kepimą mirkiau brendyje ir daugiau nebelaistysiu papildomai smile.gif .
Atsakyti
O jei as vaisius mirkysiu ne brendyje o viskyje? Kazkas pasikeis? Skonis, kvapas..? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2012 11 11, 18:09)
O jei as vaisius mirkysiu ne brendyje o viskyje? Kazkas pasikeis? Skonis, kvapas..?  blush2.gif

nemanau kad kas pasikeis smile.gif juk realiai alkoholis toks pat, laipsniais skiriasi tik lotuliukas.gif
Atsakyti
Šis pyragas tikrai nepigiai išeina.Pas mus jis irgi neprilipo schmoll.gif Tiksliau aš viena tik jį galiu valgyt,sūnus su vyru nevalgo.Tad skanauju jį pas mamą bigsmile.gif
Tikrai nesupelyja per du mėn,aš laikydavau sviestiname kepinių popieriuje,mama laiko folgoje,rūsyje biggrin.gif O vaisius džiovintus ir riešutus visada dėdavau tik ką mėgstu ir valgau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2012 11 11, 11:36)
Neskanus?  g.gif

Tai nėra tas tipinis kepinys, kuris tiktų visiems, o be to- tai ganėtinai brangus pyragas dėl riešutų ir džiovintų vaisių kiekio bei alkoholio. Sunku nusakyti skonį- bendrai tai prieskoniuotas keksas prifarširuotas iki pat kraštų džiovintais skanėstais.
Jei nedrąsu- siūlyčiau iškepti arba iš 1/2 normos vieną kepalėlį, arba daugiau mažesnių keksiukų, kuriuos vėliau galėsite tiesiog laikyti šaldyklyje mirksiukas.gif
Atsakyti