Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

Divia
pamačius supratau ...... nu nė velnio nesupratau , tik žinau , kad tai ką jūs darot yra taip gražu ir jūs sugebat sukurt tokią šventę , kurios nenusipirksi jokioj maximoj wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu,mergaites..Jus ir pacios kuriat tooookius nepakartojamus grozius ,su kuriais man ner ko ir lygintis wub.gif man kaledos pats sunkiausias metais,amzinas galvos lauzymas ka kam dovanot,o tokios dovaneles puikiausiai tiko visiems,visi liko suzaveti ir patenkinti,pussere i nameli isidejo zvakute ir laiko dar net iki dabar (aisku valgymui tai jau visai.. schmoll.gif )
O cia keletas siumetiniu blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Wow divia grozis neispasakytas ........ Nu kazkaipnbe sansu tokius ispiest.....
Atsakyti
Divia, išduok paslaptį kaip taip plonai išpieši, kokiu įrankiu? bigsmile.gif ir šiemetiniai darbai nerealūs!!! wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Divia, neišpasakytai gražu, kaip vašeliu nunerti papuošimai wub.gif O Jūs per konditerinį maišelį spaudžiat aisingą ar su antgaliuku? Bėda tik ta, kad tokių grožių tikrai negali valgyti, tik grožėtis ax.gif
Atsakyti
Divia bigsmile.gif nerealu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Divia, pamacius jusu darbus, mano akys issprogo,zandikaulis atvepo ir pirma atejusi mintis,kad jus be galo talentinga bigsmile.gif nerealiai grazu
Atsakyti
Divia, nuostabu 4u.gif

as treti metai namelius dovanoju, siemet galvoju roges daryt, gal turite trafareta issisaugojusi 4u.gif
Atsakyti
Divia, pasakiški darbeliai wub.gif bigsmile.gif

O dėl mikserio, tai taip, tikras, pagal taisykles aisingas turi būt plakamas mediniu šaukštu. drinks_cheers.gif Bet kad namelis nesusiklijavo, tikrai negali būt kaltas mikseris schmoll.gif Kažkur bėda kitur. Kai vaikai sukasi aplink kojas, tai nelieka laiko sukt šaukštu, visad plaku mikseriu. Va senesnių metų sausainukai. Aisingas plaktas mikseriu...

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2012 11 08, 13:13)

is kur tokie talentai pas jus lotuliukas.gif 4u.gif 4u.gif
labai grazu! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Divia @ 2012 11 07, 22:07)
Cia pora mano ankstesniu darbeliu dirbant su tokiu glajum,gal kam pasitarnaus idejos.. ax.gif

Nebeturiu žodžių swoon.gif swoon.gif swoon.gif Neturiu net žodžių tokiems grožiams apibūdint... wub.gif O kaip taip dailiai nupaišomas namelio stogas? Pagal kokį trafaretą gal? blush2.gif
Atsakyti
o ant paciu meduoliu dedat ta pati balta glaista su kuriuo klijuojat namukus? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsPeleda: 08 lapkričio 2012 - 13:28