Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(Masiania* @ 2012 10 21, 21:28)
Galima dantu krapstukais sutvirtint, galima ko nors paprasyt, kad prilaikytu - ir tepti.

As tai vaiko savo prasau kad palaikytu, o po to kokiais puodukais ar dar kuom paramstau thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Merginos, patarkite... kepiau meduolius pacal cypciuka, bet iskepus jie man nukrito.... kur klaida?
Atsakyti
gardus brandinti meduoliai 4u.gif
http://www_neringa-b...line-tesla.html
Atsakyti
Ką tik baigė kepti mano Kalėdinis pyragas thumbup.gif O dabar lauksim meduolių laiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(e-glory @ 2012 10 28, 17:11)
Ką tik baigė kepti mano Kalėdinis pyragas thumbup.gif  O dabar lauksim meduolių laiko ax.gif

Koky kepete? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Javute @ 2012 10 28, 18:33)
Koky kepete? 4u.gif

Kalėdinis pyragas
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2012 10 27, 19:25)

Ga nuotrauka iskeptu turite? 4u.gif noreciau isbandyt bet baisoka, daug produktu blush2.gif
Atsakyti
sveikos.skelbiu sos signala doh.gif biggrin.gif labai noriu siom Kaledom padaryti kelis namelius ir aisku meduoliuku.uzvakar kepiau sausaineliu pagal cipciuko recepta,vakar pagal bea.manau labiau pavyko pirmieji,nes antieji labai nesikociojo,lipo ir t.t.na ir pabandziau sutepti maza nameliuka.ir prasidejo mano nesekmes verysad.gif sienos bekepant issideformavo-kur pakilo,kur uzsilenke...turbut reikia kazkuo sunkiu paslegt,kad susilygintu visi g.gif arba per plonai iskociojau.na pasidariau glaju ir pradejau statyt.nieko nesigavo biggrin.gif griuvo,virto.apramsciau,lauku kol stings-niekas nestingsta.siand ziuriu-visa nama galiu isardyt-nesusiklijave niekas.glaju dariau is 1 baltymo,citr rugsties ir pudros.dar glajus db papbraukus tik byra ir viskas.labai prasau pamokinkit,kaip padaryt tvirta glaju namuko statybai.ir dar klausimas.kada tvirtinat nameliui stoga?nes kol sienos nesusiklijave,viskas virsta tada.per kiek laiko viskas sutvirteja?labai lauksiu atsakymu.butu net labai idomu pamatyti,kaip vyksta nameliu statybos,tie visi paramstymai,sutvirtinimai.gal kuri kokia foto turit darbo eigos bigsmile.gif
Atsakyti
aš namuką pirma sutvirtinu dantų krapštukais, po to glajum tepu. Ir namukui sienom bei stogui lakštelius kiek storesnius nei šiaip sausainukus darau.
Dėl glajaus patart negaliu.. dedu viską tą patį, tik viską iš akies darau.
Atsakyti
Širšiuke, gal per skystą glajų darot g.gif Klijavimui jis turi būt gan tirštas. Aš nė baltymo nededu, tik pudra ir citrinos sultis. Kuo puikiausiai susiklijuoja, nereik nei spaust, nei remt schmoll.gif Tik užtepi, pridedi ir prilimpa.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 11 05, 13:28)
aš namuką pirma sutvirtinu dantų krapštukais,

man tokie kieti gavosi,kad ne krapstukai nesmigo biggrin.gif ,tik veliau suminkstejo

QUOTE(tute28 @ 2012 11 05, 14:25)
Širšiuke, gal per skystą glajų darot  g.gif 

na tikrai atrode tirstas,bet jis va,kad ir apstinges,bet tik toks nutrupa ir viskas,nesukietejo.na bandysiu be baltymo daryt.o gal as tos pudros per daug pridejau,nes viska is akies sumaisiau g.gif
dar laiko turiu iki Kaledu,gal nepritruks kantrybes ir ismoksiu.jau taip tu nameliu norisi... rolleyes.gif
Atsakyti
na va,db ankstesnej temoj radau,kad glaju jokiu budu negalima plakt mikseriu,nes jis taps trapus.tai gal cia ir bus mano beda g.gif bandysiu db be mikserio issukt
Atsakyti