Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(SmilgaS @ 2012 01 05, 22:02)
O pagal kokį receptą kepi  4u.gif g.gif

Pagal Cipciuko, bet dabar bandysiu pagal Beatą tik šiek tiek savaip pakeistą receptą smile.gif
Atsakyti
Sveikos ir mes su vaikais norim parodyti ką pagaminom smile.gif
user posted image
Atsakyti
Virgutej, kokia zavi pelyte nosyte is trobeles iskisus biggrin.gif

Atsakyti
Visu darbeliai pasakiski, saunuoles 4u.gif
astatortas - namelis iskirtinis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos auksarankes:)gal jau ir velu,bet pasirodau ir as savo darbus,kurie irgi buvo skirti kaledinems dovanelems:)zinoma virusas uzpuole,paskaicius si skyreli ax.gif labai norejau kepti namuka,bet siemet dar neisdrysau blush2.gif palikau bandymus kitai ziemai.O jau jusu darbais galima grozetis ir grozetis...ziema vasara... : thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
poniajurate, grazus varpeliai wub.gif as maximoje i ju formeles vis ziureju ziurejau, bet taip nenusipirkau, nes masciau kazin kaip atrodys gyvai ax.gif o pasiziurejus tavo varpelius - grazu
reiks ziuret maxej ar ber nukainuotu formu, nes praita sav dar maciau buvo 1 ar 14 lt tik nebepamenu doh.gif
Papildyta:

o gal galite perbraizyti foemeles ant balto lapo ir padaryti foto ax.gif nes tie varpeliai pasidaro paprastai is keliu skirtingu dydziu skrituliuku ir apacioje mazo , viduryje skylutes isdurti galima siaudeliu ir suristi kaip toje knyguteje. Na tik lapelius sunkiau, bet galima kazka kita susimeistrauti ax.gif
Atsakyti
ir mano pavėluotas namelis;
user posted image
Atsakyti
Galesiu pabandyt perbraizyt,kai chebryte i darziuka isvesiu,bus ramybe namuos biggrin.gif o su akcija ju yra dabar Rimi,tik kainos nepamenu:)
Atsakyti
QUOTE(poniajurate @ 2012 01 08, 16:34)
Galesiu pabandyt perbraizyt,kai chebryte i darziuka isvesiu,bus ramybe namuos biggrin.gif o su akcija ju yra dabar Rimi,tik kainos nepamenu:)


arba padarykite foto instrukcijos, ten viskas aiskiai parodyta
bet tikiuosi dar rasiu pati, nusipirksiu
Atsakyti
Jei nenusipirksit,nubraizysiu,nes instrukcija praganiau:(kai daug padejeju,neberandu:(
Atsakyti
Prisiziurejau visokiausiu grozybiu siame forume, visos saunuoles thumbup.gif . nors mano ne sedevrai, bet vistiek noreciau parodyti ax.gif

Kaledinis namelis "diena"
user posted image

kaledinis namelis "nakti"
user posted image

Rogutes
user posted image
Atsakyti
vis dar pilasi grožybės, smagu matyti wub.gif , aš jau iš naujo noriu kepti smile.gif

vis po kelias nuotraukas patvarkau, čia mano mylimiausiems namukai smile.gif Katinai ne į temą atsitūpę, bet fotografas taip sukomponavo... O eglės močiutės keptos wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti