Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

puikus, išbandytas Kalėdinis pyragas Pannetone pyragas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skyler: 27 gruodžio 2011 - 08:45
Na o as kaledini vaisiu pyraga isbandziau... bet kitais metais nekepsiu... nieko ypatingo... ir man visai gerai, kad as ji plonai kepiau, gerai pjaustesi ploni gabaliukai. Kur vaziavau i svecius, tai veziau lauktuviu. Labai jau skalsus...
Atsakyti
as tokios pat nuomones apie kaledini pyraga....isgirta buvo labai,bet valgydama stebuklo nemaciau...iskepus labai skaniai kvepejo citrina ir apelsinu,laikui begant sis kvapas dingo,o ir skonio man pritruko...labiau panasu i saldzia duona su vaisiais...kam veziau paragaut tiems patiko ir gyre smile.gif
Atsakyti
aš to pyrago nebekepu schmoll.gif kepu vaisių duonelę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 12 27, 06:54)

O kiausinio baltymo bijot ner ko, nes jis sudziusta  mirksiukas.gif mes savaji namuka sakiau valgysim, bet tieisog gaila isdraskyt biggrin.gif

gal ne tiek kiek dėl baltymo, bet dėl kiekio cukraus pudros, nes saldu daros pagalvojus.. ji gi visur, ant stogo, langų, tai laisvos vietos meduolio pačio ne tiek ir likę. nebent viską grandyt... (nes nepatinka man su pudra valgyt ką..ypač tokiais kiekiais), tai dėl to ir galvoju kad nebus valgoma.
jau atsivalgėm visų meduolių biggrin.gif

vaisinio pyrago aš ir nekepiau, atrodo gražiai, bet deja aš jų nemėgstu, esu ragavus per daug man tų vaisių ten būna...
Atsakyti
Visa priessventini laikotarpi skaiciau sia temute ir grozejausi jusu darbais wub.gif Zaviuosi jus kantrybe, as atnesu tik savo sausainukus parodyti, dar dariau dezutes meduolines bet taip ir supakavau dovanoms nenufotkinusi verysad.gif

user posted image
Atsakyti
O kur perkate jiems popierinius maišelius?
Keksiukams yra visuose dideliuose prekybos centruose, o šiems pyragams niekur nerandu?


[ quote=skyler,2011 12 27, 09:44]
puikus, išbandytas Kalėdinis pyragas Pannetone pyragas
[/quote]
Atsakyti
[quote=SmilgaS,2011 12 27, 16:43]
O kur perkate jiems popierinius maišelius?
Keksiukams yra visuose dideliuose prekybos centruose, o šiems pyragams niekur nerandu?
[ quote=skyler,2011 12 27, 09:44]
puikus, išbandytas Kalėdinis pyragas Pannetone pyragas
[/quote]
[/quote]

šiaip tai Kaune yra tokia gera vietelė www.arevitosiranga.lt ten tokių vienkartinių formikių manau yra pasirinkimas visai neblogas.
Atsakyti
as parodau savaji kaledini kepini. Pernai kepiau nameli, kuris puose musu praeitos temos 1aji psl, o siemet vaikai isprase iskept pili. Nu ka- igyvendinau. Teiskit:
user posted image
salia padejau degtuku dezute- del dydzio blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksiuke: 27 gruodžio 2011 - 22:32
[quote=Auksiuke,2011 12 27, 23:18]
as parodau savaji kaledini kepini.

Nereali pilis !!! Esat tikra auksaranke !!!
Atsakyti
Auksiuke nuostabus statinys bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
parodysiu ir aš savo kalėdinius darbelius. Tai vaišės į darželį vaikams, karnavaliniam baliukui. Idėja iš interneto platybių. Viduje - bulvyčių masė, puošta šokoladu ir pabarstukais.
user posted image
user posted image
user posted image

P.S. vyresniai dukrai dariau nykštukų kepurėles, bet nespėjau net nufotografuoti. Tai vaikams buvo didžiausia atrakcija, pačios pirmos nuo stalo dingo.
Atsakyti