Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

Super traukinukas ir Nerytes pyragai thumbup.gif
Visi namukai wub.gif

Aš šiandien bandžiau piešti ant meduoliukų. Na lenkiu žemai galvą prieš auksarankes, kurios moka dailiai nupiešti. Tikrai nelengvas darbas lygiai, dailiai nupiešti.

user posted image

user posted image


user posted image


Atsakyti
kaip grazu tute28, as pries tave lenkiu galva 4u.gif
Atsakyti
vieni gražiausių meduolių čia matytų,tute wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 12 21, 17:37)
gal galima sio pyrago recepta?

Tikiuosi Neryte nesupyks. mirksiukas.gif Cia receptas.
Atsakyti
ne nu aš esu "lengvai" apakusi, kas čia šios temos paskutiniuose puslapiuose dedasi blink.gif


.... koookie grožiai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
tute28, KOKS GROŽIS... thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
GITALE, Renata123 jau ikele nuorodo 4u.gif Aciu, Renata123 4u.gif

tute28, nerealus meduoliai! patys paciausi wub.gif lenkiu galva, o paciai nera pries ka lankstytis - auksines rankas ir kantrybe turi thumbup.gif
Atsakyti
tute28 labai grazu. man tokie patys idealiausi, nemgstu spalvotu, primargintu schmoll.gif su kuo dekoravote? ir glajus turbut tirstokas turi buti, taip?
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2011 12 21, 15:16)
Kitais metais, žinau, norėsiu roges išsikept šalia namuko... R-tina - labai patiko jūsų darbas... iš kur gaut tokių rogių trafaretą, pasidalykit  mirksiukas.gif


user posted image

QUOTE(jupo @ 2011 12 21, 15:24)
o spalva glaisto bus balta? ar pilktelėjusi? nes su kiaušinio baltymu tai labai baltas glajus gaunasi. Kokios maždaug proporcijos?


ne visai balta, tokia blankesne, bet rozie labai grazi buna

QUOTE(tute28 @ 2011 12 21, 15:43)
Aš šiandien bandžiau piešti ant meduoliukų. Na lenkiu žemai galvą prieš auksarankes, kurios moka dailiai nupiešti. Tikrai nelengvas darbas lygiai, dailiai nupiešti.


Aukstasis pilotazas wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif gaila man toki butu ir valgyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 21 gruodžio 2011 - 18:53
QUOTE(Linckutis @ 2011 12 21, 16:23)
as irgi siemet noriu namuko su priestatu , gal turite brezini ?


vyras nubraize man brezinius ant popieriaus, tai neturiu sad.gif

QUOTE(egzotikaa @ 2011 12 21, 17:04)

r_tina, kokios grazios roges, o as ju taip ir neiskepiau, issisaugojau, bet kazkaip pritrukau laiko  blush2.gif


aciu 4u.gif

QUOTE(arune @ 2011 12 21, 18:16)
Pagarba visoms namelių (ir ne tik) statytojoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Kitais metais, žinau, norėsiu roges išsikept šalia namuko... R-tina - labai patiko jūsų darbas... iš kur gaut tokių rogių trafaretą, pasidalykit  mirksiukas.gif

aciu uz grazius zodzius, maciau jau pasidalino traferetu pagal kuri ir as dariau 4u.gif

ir siaip aciu visoms ir uz ikvepima ir uz pagyras!
Atsakyti
[quote=tute28,2011 12 21, 19:43]
Super traukinukas ir Nerytes pyragai thumbup.gif
Visi namukai wub.gif

Aš šiandien bandžiau piešti ant meduoliukų. Na lenkiu žemai galvą prieš auksarankes, kurios moka dailiai nupiešti. Tikrai nelengvas darbas lygiai, dailiai nupiešti.


man vien viena burbuliuka toki dailiai apvalu butu sunku padaryti ant meduolio ;D
Atsakyti
Labai labai ačiū už gerus žodžius 4u.gif
QUOTE(R_S @ 2011 12 21, 16:35)
tute28 labai grazu. man tokie patys idealiausi, nemgstu spalvotu, primargintu  schmoll.gif  su kuo dekoravote? ir glajus turbut tirstokas turi buti, taip?

Dekoravau su antgaliuku, kur apvali skylutė. NR2, konkrečiai. http://www.wilton.co...2CC3749ED9EFC2D Reiks dar įsigyt NR1, nes gali būti ir dar plonesnės linijos. O glajus nėra labai tirštas, bet ir nebėgantis. Net nežinau, kaip apibūdint. Jei bus per skystas, tai burbuliukas nesilaiko.
Atsakyti