Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(<LaPeLis> @ 2011 12 21, 12:14)
sveikiutės ax.gif  reikia patarimo, turiu du namukus, bet nebeiškepiau pagrindu jiems, ant ko dar galima būtų juos ikomponuot gražiai? g.gif

as tai ant torto padeklo staciau nama , ji gali ispaisyt baltai ir ka nori det smile.gif o jei dovanojamas namukas tada jo , reikia kokio vienkartinio padekliuko smile.gif
user posted image
cia mano pernystis namukas , siandien gal sviezia darysiu wink.gif
Papildyta:
QUOTE(r_tina @ 2011 12 21, 13:35)
labas rytas,
semiausi ideju is jusu, tad pasirodau:


as irgi siemet noriu namuko su priestatu , gal turite brezini ?
Papildyta:
[quote=Gingerr,2011 12 21, 14:08]Taigi, pagaliau nusifptpgrafau ir as savoski meduolini smile.gif pasirodom ax.gif 

grazu , taip pat gal galetumete pasidalinti breziniais jei turite kompiuterini varianta? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linckutis: 21 gruodžio 2011 - 15:24
Kiek grazu namuku, nameliuku, vakar as irgi savo dariau, taiz inau ka reiskia ji padaryti karsta.gif tai is vis dar kitaip imi ziureti i tuos namelius, kiek meiles, kruopstumo idejote i juos - saunuoles visos

o as kap rasiau lipinau su tuo sokoladu Dr Oetker thumbup.gif stingsta labai greitai ir laiko labai tvirtai. (tik patingejau glaista maisytis is baltymo, ko dabar labai gailiuosi blush2.gif doh.gif namuka irgi puosiau tuo sokoladu baltu-rudu, tai norisi spalvingesnio unsure.gif ) bet nieko, pirmas namukas praktikai , o kitais metais jau bus spalvingas, spalvingas nameliukas wub.gif


r_tina, kokios grazios roges, o as ju taip ir neiskepiau, issisaugojau, bet kazkaip pritrukau laiko blush2.gif


Gingerr, bigsmile.gif wub.gif koks traukinukas, superinis. O is kur emete iskarpas, gal galetumete pasidalinti ax.gif sunelio gimtdieniui esu sumascius traukinuko tema bigsmile.gif tai meduoliukai vaisems mums butu i tema thumbup.gif o ir vaikams skanumelis biggrin.gif
Atsakyti
Na ir grožybių čia.... 4u.gif šaunuolės 4u.gif
aš kepiau pagal cipciuko medaus torto tešlos receptą. Meduoliukai skanūs smile.gif tik va su papuošimu nelabai... blush2.gif O puošiau baltu šokoladu, kur yra Dr. Oetker maišeliuose ( nes su tuo baltymu kažkaip nerizikuoju, nes pagrinde valgytojai vaikai ).
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jupo @ 2011 12 21, 14:06)
O puošiau baltu šokoladu, kur yra Dr. Oetker maišeliuose ( nes su tuo baltymu kažkaip nerizikuoju, nes pagrinde valgytojai vaikai ).


zaismingi meduoliukai wub.gif

galima glaista ir be baltymo daryti

cukraus pudra sumaisykite su citrinu sultimis - toks saldziarukstis glaistas, mano vaikui thumbup.gif per gimtadieni visi vaikai glaistus nugrauze nuo meduoliuku lotuliukas.gif meduoli likusi mamoms nese biggrin.gif

o ruzava spalva kaip jau buvau rasiusi, isgaunu i ta mase ilasinusi 3 lasus saldytu melyniu sulciu thumbup.gif

Atsakyti
mergaites savo traukinuka braiziau ranka ant popieriaus, poto pasikarpiau ir vsio. bet nepatingesiu perpiesti ir jum kazka cia irasyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2011 12 21, 14:30)
mergaites savo traukinuka braiziau ranka ant popieriaus, poto pasikarpiau ir vsio. bet nepatingesiu perpiesti ir jum kazka cia irasyti smile.gif


kaip miela, as tai labai labai lauksiu
Atsakyti

Visu mergaiciu tokie grazus superiniai darbeliai bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(*monikute* @ 2011 12 21, 10:58)

KOKIOS grazios jusu nuotraukos, fantastiskos wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Gingerr @ 2011 12 21, 12:08)


Labai gera ideja su traukynuku thumbup.gif grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pagarba visoms namelių (ir ne tik) statytojoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kitais metais, žinau, norėsiu roges išsikept šalia namuko... R-tina - labai patiko jūsų darbas... iš kur gaut tokių rogių trafaretą, pasidalykit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 21 gruodžio 2011 - 17:21
QUOTE(egzotikaa @ 2011 12 21, 17:30)
zaismingi meduoliukai  wub.gif

galima glaista ir be baltymo daryti

cukraus pudra sumaisykite su citrinu sultimis - toks saldziarukstis glaistas, mano vaikui  thumbup.gif per gimtadieni visi vaikai glaistus nugrauze nuo meduoliuku  lotuliukas.gif  meduoli likusi mamoms nese  biggrin.gif

o ruzava spalva kaip jau buvau rasiusi, isgaunu i ta mase ilasinusi 3 lasus saldytu melyniu sulciu  thumbup.gif

o spalva glaisto bus balta? ar pilktelėjusi? nes su kiaušinio baltymu tai labai baltas glajus gaunasi. Kokios maždaug proporcijos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jupo: 21 gruodžio 2011 - 17:30
QUOTE(jupo @ 2011 12 21, 18:24)
o spalva glaisto bus balta? ar pilktelėjusi? nes su kiaušinio baltymu tai labai baltas glajus gaunasi. Kokios maždaug proporcijos?


spalva grynai balta nesigaus, ir plonu liniju man atrodo neina paisyt, nes jis skystas buna


damusiau siandien savo namukus, kepti pagal formeles, o ne iskarpas 4u.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R_S: 21 gruodžio 2011 - 17:36
Labukas, na cia mano namukai, du kepiau preita savaite, o du ka tik sulipdziau, sakykit ar tuos kur preita savaite papuosiau bus galima valgyt po kaledu? ar tas baltymas genda? ačiu, beje isbandziau visokiausius receptus, bet cipciuko guminiu meduoliu receptukas man pasirode pats skaniausias wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2011 12 21, 15:56)
kiek meduoliu, nameliu wub.gif  wub.gif  wub.gif

rodau ir as savo kepinius


panettone su sokolado gabaleliais
user posted image



gal galima sio pyrago recepta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITALE: 21 gruodžio 2011 - 17:38