Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

Su kuo klijuojat namelio sienas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2011 12 19, 19:36)
O mum labai gerei sekėsi su konditeriniu maišeliu rolleyes.gif Aš, vyras ir dukra dekoravom, tai visiems thumbup.gif

as su tuo, kur su antgaliais, tai man schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 12 19, 19:30)
as su tuo, kur su antgaliais, tai man  schmoll.gif  doh.gif


Tai galima ir nedėt antgalio. Mes turėjom tik vieną antgalį, o naudojom dvi spalvas, tai vienas buvo su antgaliu, kitas be, labai puikiai sekėsi
Atsakyti
QUOTE(sabatini @ 2011 12 19, 13:45)
Kreipiuosi i merginas kurios kepe meduoliukus pagal vaidosses receptuka..... jau gailiuosi, kad ji pasirinkau, meduoduoliuku skonis tikrai puikus, bet su tesla  nesusitvarkau, pirmai skardelei siip ne taip issikociojau ir issikepiau, o daugiau nieko negaliu padaryti, tesla pradejo trupineti i miltus ir viskas, visas kociojimas baigesi, nezinau net ka daryti  blink.gif Ar jums pagal receptuka viska maisant gerai isejo? au net nezinau ka ne taip padariau....

As siandien prikepiau meduolius pagal si recepta. Man, tai jie super ir tesla taip pat. thumbup.gif Nzn ka jus padaret ne taip, gal tikrai miltu per daug. g.gif As pagaminau tesla ir netgi geram pusdieniui ja palikau uzdengtu ranksluostuku (atsirado kitu papildomu darbu). Kai pradejau kocioti, tai ji man buvo kietoka, tai dejau ja, kokiom 10 sek. i mikrobangine. Kociojau ant kep. popieriaus.
Vaidosee, aciu, kad pasidalinote receptu! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, noriu kepti meduoliukus pagal Bea. Gal zinote kiek reikia kepimo milteliu. Ten recepte rasoma kepimo milteliai, o kiek ju reikia?
Nes jei vadovautis pagal tai ka raso ant kepimo milteliu pakelio, tai reikia puse pakelio 500 g miltu.
Atsakyti
Štai koks imbierinis namukas šiemet puošia mūsų namučius wub.gif
Namuko trafaretas ir tešlos receptas pagal Neringą, ačiū jai!!!
http://www_neringa-b...is-namelis.html

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos mergaites, radau originalu būdą, kaip sytverti savo namuką. Aš jį, kaip pirmą kartą kepanti, dariau su neišpjautais langais, tai į vidų sutvėrus sienas pridėjau meduolių ir uždėjau stogą. Dabar mano namuko sienos nelinksta, ir viduje bus siurprizas thumbup.gif .Galiu buti rami, kad kalėdų sulauks, nesugriūves
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2011 12 19, 15:44)
Sveikos kepejeles, as irgi iskepiau meduoliu pagal Cipciuko recepta, sakykite o jie buna tokie trapus , na "kietoki", ne tokie kaip bandeles, ar as kazka primaisiau? blush2.gif

meduoliai minskti kaip bandeles ir neturi buti mirksiukas.gif cipciuko yra tikrai ne kieti.

QUOTE(Forget-me-not @ 2011 12 19, 18:23)
Sveikos darbstuoles  4u.gif

Sakykit su kuo jus dekoruojat meduolius baltu glaistu? As bandziau pagaliuku, bet labai ilgai uztrunku  blush2.gif bandziau svirkstu, bet irgi nelabai gerai gaunasi, nes per stipriai paspaudus per daug pribega  doh.gif

su uzspaudziamu maiseliu

QUOTE(rabelkyte @ 2011 12 19, 19:32)
Siandien puosiau ir su konditeriniu maiseliu ir su paprastu maisiuku  doh.gif  prasikeikiau ....

as dekoruoju su uzspaudziamu maiseliu. stai maniskiai: user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sabatini @ 2011 12 19, 14:45)
Kreipiuosi i merginas kurios kepe meduoliukus pagal vaidosses receptuka..... jau gailiuosi, kad ji pasirinkau, meduoduoliuku skonis tikrai puikus, bet su tesla  nesusitvarkau, pirmai skardelei siip ne taip issikociojau ir issikepiau, o daugiau nieko negaliu padaryti, tesla pradejo trupineti i miltus ir viskas, visas kociojimas baigesi, nezinau net ka daryti  blink.gif Ar jums pagal receptuka viska maisant gerai isejo? au net nezinau ka ne taip padariau....


Sveika, as kaip tik kepiau pagal Vaidosse, man viskas pavyko puikiai, tai receptas, kurio tikrai ilgai ieskojau, nes man jie tokie tikri meduoliai kaip is Kalediniu mugiu thumbup.gif Ir skonis super ir minkstumas, tesla is viso labai maloni dirbti. Net sunku pasakyt, ka ne tai padarete, o gal koks produktas savo padare... As dejau ne margarina, o sviesta, bet manau nuo to niekas nepasikeite.
O nebandet pasaldyt tesla ir paskui kazka daryt? As nesaldziau, nes recepte neraso, bet buvau palikus valandai pastovet kambario temperaturoj.
Atsakyti
QUOTE(Forget-me-not @ 2011 12 19, 18:23)
Sakykit su kuo jus dekoruojat meduolius baltu glaistu? As bandziau pagaliuku, bet labai ilgai uztrunku  blush2.gif bandziau svirkstu, bet irgi nelabai gerai gaunasi, nes per stipriai paspaudus per daug pribega  doh.gif

Labai patogu uzspaudziamais maiseliais,skylute pasidarai kokia nori arba kokiai turi kantrybes biggrin.gif

QUOTE(julianka123 @ 2011 12 19, 18:49)
sveikos, bandysiu kept meduolius is Cipciuko meduolines teslos. sakykite, kiek tu prieskoniu reikia idet?

Prieskoniu dedi tiek,kiek tau yra skanu.Man patinka jausti skoni,tad as dedu ju daugiau smile.gif
Atsakyti
ir mes meduolių prikepėm smile.gif

user posted image

Atsakyti
O gal kas nors galite man pasakyti kaip padaryti saldžius riešutus? Tokie kur pirkti būna kepinti ir lyg cukruoti g.gif
Atsakyti