Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(erikiuxxx @ 2011 12 19, 15:25)
ir as noreciau suzinoti, kuris receptukas jau isbandytas ir geriausias? ax.gif

Pernai dariau nameli is Cipciuko meduolines teslos, tai tikrai labai ilgai stovejo, niekas nesikraipe ir net nebande griuti. Bet siemet issikepiau roges ir jos man sugriuvo po keliu dienu. Nezinau, gal ka nors ne taip siemet padariau...
Atsakyti
Sveikos kepejeles, as irgi iskepiau meduoliu pagal Cipciuko recepta, sakykite o jie buna tokie trapus , na "kietoki", ne tokie kaip bandeles, ar as kazka primaisiau? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 19 gruodžio 2011 - 14:44
QUOTE(svajone* @ 2011 12 19, 11:58)
Labai grazu  4u.gif  O eglutes is ko  ax.gif ?

user posted image
Daryta iš plikytos tešlos http://www.supermama...?...78104&st=60
Karpyte su aštriom žirklutėm.

O namelį kepiau

300gr rudo cukraus
300gr medaus
200gr sviesto
850-900gr miltų
1,5 šaukštel kepimo miltelų
3 kiaušiniai
žiupsnelis druskos
patarkuotos citrinos ar apelsino žievelės
po šauktelį imbiero, cinamono, muskato


Svietą, medų šiektiek pakaitinu, kad vos išsileistų, sudedu cukrų, tada prieskonius. Viską maišant kaitinu kelias min. Tada atvėsinu iki kambario temper. Įmušu kiaušinius miltus sumaišau su kep milteliais ir išsijoju. Tada po truputį juos dedu į medaus/sviesto masę. Kai jau sunku maišyt, tada minkau rankom. Gerai išminkius susuku į maistinę plėvelę ir dedu į šaldytyvą bent porai val. Puikiai kočiojasi ir sienos gavosi labai tvirtos.

Va šitą namelį sulibdžiau iš šio kiekio ax.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 19 gruodžio 2011 - 15:21
QUOTE(Stebuklelis @ 2011 12 19, 15:26)
Pirmam puslapy, uzvadinta Kaledine sausainine egle, trafaretai

ten ne tokios kokiu as ieskau, man reikia tokiu kaip svajones* egles
Atsakyti
QUOTE(sabatini @ 2011 12 19, 13:45)
Kreipiuosi i merginas kurios kepe meduoliukus pagal vaidosses receptuka..... jau gailiuosi, kad ji pasirinkau, meduoduoliuku skonis tikrai puikus, bet su tesla  nesusitvarkau, pirmai skardelei siip ne taip issikociojau ir issikepiau, o daugiau nieko negaliu padaryti, tesla pradejo trupineti i miltus ir viskas, visas kociojimas baigesi, nezinau net ka daryti  blink.gif Ar jums pagal receptuka viska maisant gerai isejo? au net nezinau ka ne taip padariau....


g.gif Dariau is dvigubos normos, viskas puikiai gavosi... Ir eiga, tokia kaip parasyta... Gal miltu per daug, arba nedaminkete g.gif Pabandykite biski gal ikist i mikrobange gabaliuka, paziurekit ar pasikeis bukle ar ne (tik nekiskit visos teslos, o gabaliuka pabandymui) ...Nes as kuo ilgiau minkiau, tuo ji minkstesne daresi. Trecia diena kaip meduoliai stovi, nei uzdengti, nei paslepti - ir islike puikus (nei kietesni nei minkstesni) - tikri meduoliai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles 4u.gif

Sakykit su kuo jus dekoruojat meduolius baltu glaistu? As bandziau pagaliuku, bet labai ilgai uztrunku blush2.gif bandziau svirkstu, bet irgi nelabai gerai gaunasi, nes per stipriai paspaudus per daug pribega doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget-me-not @ 2011 12 19, 18:23)
Sveikos darbstuoles  4u.gif

Sakykit su kuo jus dekoruojat meduolius baltu glaistu? As bandziau pagaliuku, bet labai ilgai uztrunku  blush2.gif bandziau svirkstu, bet irgi nelabai gerai gaunasi, nes per stipriai paspaudus per daug pribega  doh.gif


man tai geriausia medicininiu svirkstu, imu vidutinio dydzio, tai pats tas. kulinariniu svirkstu bandziau, bet labai daug pribega rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos, bandysiu kept meduolius is Cipciuko meduolines teslos. sakykite, kiek tu prieskoniu reikia idet?
Atsakyti
QUOTE(julianka123 @ 2011 12 19, 18:49)
sveikos, bandysiu kept meduolius is Cipciuko meduolines teslos. sakykite, kiek tu prieskoniu reikia idet?

aš dėjau šaukštelį arbatinį, man kaip ir užteko, bet aš turiu mišinį meduoliams
Atsakyti
as turiu cinamono, imbiero ir gvazdikeliu maltu. ar reikia dar kokiu det prieskoniuku?
Atsakyti
Siandien puosiau ir su konditeriniu maiseliu ir su paprastu maisiuku doh.gif prasikeikiau ....
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 12 19, 18:32)
Siandien puosiau ir su konditeriniu maiseliu ir su paprastu maisiuku  doh.gif  prasikeikiau ....


O mum labai gerei sekėsi su konditeriniu maišeliu rolleyes.gif Aš, vyras ir dukra dekoravom, tai visiems thumbup.gif
Atsakyti