Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

Sveikutės.

Parodau ir aš savo kepinius.

Praeitų metų:
user posted image

user posted image

Šių metų:
user posted image

user posted image
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2011 12 18, 15:34)
super miskelis atrodo  wub.gif
pagal kuri recepta kepete?

visu mergaiciu darbeliai superiniai  wub.gif  wub.gif

Kepiau pagal Lietuviskos egles recepta is 1 pusl. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paslaptukai @ 2011 12 18, 18:22)

Mergaitės -vilnietės, išduokit paslaptį kur perkat tuos  mažučius, čežančius, skaidrius maišelius meduoliams įpokuoti, prikepiau  partijas meduolių, jau baigiu visus dekoru padengti, bet dabar galvos skausmas kur gauti tu maišiukų. doh.gif  Būsiu labai dėkinga už info 4u.gif


aš ir pernai ir šiemet dariau taip- nusipirkau ruloną permatomo popieriaus- būna be nieko, arba su kokiais taškeliais, piešinėliais, susikarpiau kvadratais, meduolius dėjau į patį vidurį ir tada už karštų paėmus surišau, gavosi ir pigiai ir gražiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Norejau patarimo - kaip pasidaryti tuos spalvotus langelius namukuose?? Lyg deti saldaini ir jis issilydys. Bet taip ir praleidau pro akis neisidemejus blush2.gif Kokie saldainiai tinkami ir kada juos deti ??
meduoliu ir namuku grozis thumbup.gif
Atsakyti
Va kas isejo is sios temos skaitymo smile.gif ..skaiciau,skaiciau,kol susigundziau pati ismeginti .Kepta pagal cipciuko recepta.labai skanus isejo thumbup.gif ..Pirmi meduoliukai,pirmas namukas...belieka laukti svenciu...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
[quote=Stebuklelis,2011 12 19, 00:51]
Norejau patarimo - kaip pasidaryti tuos spalvotus langelius namukuose??

deda ledinukus saldainiukus,juos pasmulkink ir suberk i langelius.Tik vienos deda is karto,kitos pries baigiant kepti.Nes jei ilgeliau kepasi tesla,tai tie ledinukai labai ten kunkuliuoja.Ziurint kiek ilgai kepsi????As deciau gal i pabaiga,tiesiog gal pamegink ir matysis kas gaunasi..

Atsakyti
QUOTE(woriuukee @ 2011 12 18, 15:18)
Turiu labai svarbu klausima jei aš medaus neturiu , tačiau norėčiau pagaminti namuką, ar be medaus man pavyktu kažkas ar vis tik geriau nedaryt?


dek dirbtini smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebuklelis @ 2011 12 18, 23:51)
Norejau patarimo - kaip pasidaryti tuos spalvotus langelius namukuose?? Lyg deti saldaini ir jis issilydys. Bet taip ir praleidau pro akis neisidemejus  blush2.gif  Kokie saldainiai tinkami ir kada juos deti ??
meduoliu ir namuku grozis  thumbup.gif


saldainius reik sutrupint ir subert i langeli. as siemet bandziau pirma karta ir dejau pries kepant, tai suputojo bekepant ir siek tiek uzdaze pertvaras verysad.gif , veliau glaistu uzmaskavau tas vietas, bet manau geriau butu deti baigiant kept, nes reik kad tik saldainis issilydytu ir viskas. thumbup.gif
saldainius as dejau paprastus ciulpinius, skaidrius.
Atsakyti
Pasirodau ir aš vakarykščio darbo rezultatus.Viskas daryta pagal Cipsiuko meduoliukų receptą.
user posted image


[URL=http://hotimg23.fotki.com/p/a/78_63/42_223/DSCN0235-vi.jpg]user posted image[/URL

user posted image

"Pagriuvusi" kaimo gryčiukė lotuliukas.gif Man namukui per minkštos sienos buvo.Norėtusi kietesnių.Jis toks griūvantis gavosi.Bet kaip pirmam kartui, manau, bus gerai.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(absonata @ 2011 12 19, 10:39)
Pasirodau ir aš vakarykščio darbo rezultatus.Viskas daryta pagal Cipsiuko meduoliukų receptą.
user posted image
user posted image[/URL

[url=http://hotimg23.fotki.com/p/a/78_63/42_223/DSCN0241-vi.jpg]user posted image


"Pagriuvusi" kaimo gryčiukė lotuliukas.gif  Man namukui per minkštos sienos buvo.Norėtusi kietesnių.Jis toks griūvantis gavosi.Bet kaip pirmam kartui, manau, bus gerai.
user posted image

Atsakyti
Jetau kaip gražu bigsmile.gif wub.gif

Susiruošiau ir aš namelį kepti, tik kilo klausimas... ar pakanka iš vienos normos maišyti (čia jeigu pagal cypciuko receptą kelsiu) ar iškart dvi maišytis??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2011 12 19, 11:02)
Jetau kaip gražu  bigsmile.gif  wub.gif

Susiruošiau ir aš namelį kepti, tik kilo klausimas... ar pakanka iš vienos normos maišyti (čia jeigu pagal cypciuko receptą kelsiu) ar iškart dvi maišytis???  g.gif


Aš tai manau, kad sočiai.Žiūrint kokio dydžio kepsi.Na aš iš dviejų normų padariau dvi eglutes, meduoliukų krūvą ir dar namuką sulypdžiau.
Atsakyti
štai ir mano sausainiukai, tik laukia kada bus supakuoti ax.gif
user posted image
user posted image
o visi pasirodę čia, tiesiog nuostabūs mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti