Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

Sveikos, grįžtu pas jus pasidalinti savo vargais ir džiaugsmu su meduolių dekoravimu smile.gif
Nesumeluosiu, vakar nuo 6 val. vakaro iki 23 val. vien tik puošiau 60 vnt. meduolių smile.gif Suskaičiavau, kad tiek užteks artimiesiems dovanoms, tai daugiau nebekepsiu, nes laukia ir kiti kalėdiniai kepiniai smile.gif Tiesa, dėsiu meduoliukus į skaidrius, permatomus maišiukus, juos dekoruosiu kaspinėliu, o prie maišelio bus kortelė su užrašu "vieta jūsų norui". Kai būsim visi susirinkę, išdalinsiu giminėms maišiukus su tomis kortelėmis, visi turės parašyti po ateinančių metų norą ir aš viską surinksiu, sudėsiu į kažkokią dėžutę, buteliuką ar pan. ir kitias metais atidarysim, pažiūrėsim, ar norai išsipildė.
Puošiau pirmi metai baltu glajum ir pieštukais Dr. Otker. Pieštukų liko dar daugiau nei pusė masės.
Įvertinkit smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Aurore Super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2011 12 18, 14:45)
Įvertinkit smile.gif  4u.gif

thumbup.gif wub.gif
As planuoju panasiai supakuoti. Tik prie meduoliuko idesiu susukta arbatos lapeliu rutuliuka.user posted image
Bus mano dovana bendradarbiams ax.gif
Atsakyti
Aurore_ kokie meduoliukai wub.gif ir visu kitu nuostabus meduoliai, nameliai eglytes ir taip toliau thumbup.gif

Ir as snd pagaliau baigiau kepti meduolius, tai dabar reiks kokia diena puosti biggrin.gif tikiuosi kad pavyks kazkaip tai padaryti thumbup.gif bet meduoliu turiu begalybe doh.gif tikriausiai visu nepuosiu bet didziaja dali tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Turiu labai svarbu klausima jei aš medaus neturiu , tačiau norėčiau pagaminti namuką, ar be medaus man pavyktu kažkas ar vis tik geriau nedaryt?
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 12 17, 16:49)
Labutis,

Visu kepinukai labai grazus ir mieli, vien del to, kad tai paciu rankytem daryta  wub.gif
Paisrodau ir as, kad sia savaitele netinginiavau  4u.gif Ir einu ruostis kept kuciukus..
Kaledinis miskas...

super miskelis atrodo wub.gif
pagal kuri recepta kepete?

visu mergaiciu darbeliai superiniai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2008 12 09, 23:44)
Stai ir as idesiu " guminiu" meduoliuku receptuka  biggrin.gif

Teslai :

                                   
150 g. cukraus


del spalvos sausoje keptuveje as padeginau 2 did. saukstus cukraus.




gal kas nors atsakys.. zadu tuoj kepti ir iškilo klausimas.. ar cukraus 150 + 2deginti šaukštai.. ar iš tų 150 pakabint 2 šaukštus ir padeginti 4u.gif ?
Atsakyti
Labukas,gal kuri turit skanu puru imbierinio pyrago recepta?aciu
Atsakyti
user posted image

stai ir mano pirma trobele....smagu buvo daryti, wub.gif bet pavargau...dariau is cypsiuko meduoliu teslos..
Atsakyti
Aurore, tikrai labai dailus meduoliukai, matyti, kad darbelis nenuėjo veltui. smile.gif Jolka999, jūsų namelis kaip iš pasakos, o dar ta žvakelė tiek jaukumo suteikia. wub.gif
Mergaitės -vilnietės, išduokit paslaptį kur perkat tuos mažučius, čežančius, skaidrius maišelius meduoliams įpokuoti, prikepiau partijas meduolių, jau baigiu visus dekoru padengti, bet dabar galvos skausmas kur gauti tu maišiukų. doh.gif Būsiu labai dėkinga už info 4u.gif
Atsakyti
tu permatomu popieriu pirkti yra akropolio maximoj tai tikrai apie 4 lt kainuoja ir dar plius 40 % nuolaida šiuo metu.. Rasit ji prie dovanų maišelių ir dėžučių vakar kaip tik mačiau blush2.gif
Atsakyti
Ikelsiu ir as savo 'isgimdytus' kudikius parodyt biggrin.gif Pavargau doh.gif ,bet taaaaip gera sirdy ziuret i galutini rezultata wub.gif .Kaip pirma karta kreivi,sleivi,bet del to turbut tik dar mielesni biggrin.gif .Kepiau palei Nerytes meduolius recepta 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti