Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

Mallena, Koks glaistas g.gif , pagal koki recepta...? Gaminiai superiniai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif , glaistui naudojau cukraus pudra, baltymas, ir citrinos rugstele 4u.gif Viskas is akies smile.gif O daziau su keliais grudeliais maistiniu dazu 4u.gif

Aciu labai mergaitei Vaidosee uz nuostabiu meduoliu recepta (cia tas kur is rusu forumo paimtas), nei sukietejo,nei suminkstejo, nei kur prilipo - nuostabus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mallena: 17 gruodžio 2011 - 19:08

Statėme statėme ir mes pagaliau pastatėmė thumbup.gif Pirmą kart kepėm namelį biggrin.gif Papuošimų dauguma 3metė dukrytė suklijavo.
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
kepiau ir aš šiandien meduolius pagal tą receptą iš rusaičių forumo. gavosi tikrai labai liuks. Skanūs, gražios spalvos. Vaikas ratais ėjo ir kimšo į burną. reikėjo slėpt doh.gif kad kalėdom liktų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2011 12 17, 22:33)
Statėme statėme ir mes pagaliau pastatėmė  thumbup.gif  Pirmą kart kepėm namelį biggrin.gif Papuošimų dauguma 3metė dukrytė suklijavo.


dievuliau kaip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 12 17, 21:58)
dievuliau kaip gražu  wub.gif

drinks_cheers.gif bigsmile.gif Reikia ir man kibti i darbus blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, gal kas galit patarti ka daryti. Trečiadienį išsikepiau namuko sienas pagal ta receptą rusiška kur yra ir brežiniai. Iš pradžių kol buvo šilti tai tokie minkšti buvo , paskui kai atveso sukietejo. Paskui kiekviena diena jie darėsi vis minkštesni biggrin.gif . Šiandien su vaikais tas sienas papuošėm, langus isdažėm. Bet tos sienos tokios minkštos, kad pastačius linksta blink.gif , tai kaip dabar man reikes jas suklijuoti. Jeigu jos ir toliau taip minkštes, tai iki švenčių bus ne namukas, bet krūva meduolių verysad.gif . Visos čia pergyvena, kad jų meduoliai kieti,o mano atvirkščiai. Juos laikau tiesiog ant stalo patiesus kepimo popierų ir išdeliojus, niekuo nepridengus. Kambarys nekurenamas. Kepiau tiksliai pagal receptą viska sveriau. Kažin kaip uždėti stogą, jei viskas linksta? g.gif Dabar galvoju ką daryti? gal padžiovinti tas sienas, bet papuošimai ar nepasileis? lemputes ant namelio klijavon iš saldainių. Patarkit gal kuri turit kokių minčių?
Atsakyti
erikiuxxx, soda negesinta, manau, laisvai galima pakeisti kepimo milteliais.

Naitai, dėkavoju, bet iš tiesų, tai aš tik mokausi, turiu didelių tikslų sau išsikėlusi smile.gif

Ulės ir tute28 nameliai pasakiški wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Reiks kepti šiandien.

QUOTE(rituker @ 2011 12 17, 19:03)
Aciu  4u.gif
Pagal Bea kepiau, tik cukraus 2 saukstus padeginau, kad tamsesni butu ax.gif Tik iskepus buvo minksti, atvese pasidare kieti kaip akmenys. O po dienos savaime suminkstejo wub.gif

Atsakyti
Išsikepiau namelio sienas, nusprendžiau suklijuoti, pasidariau cukraus ir medaus sirupą, bet man jis nestingsta. Ką ne taip darau? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 12 18, 11:56)
Išsikepiau namelio sienas, nusprendžiau suklijuoti, pasidariau cukraus ir medaus sirupą, bet man jis nestingsta. Ką ne taip darau? unsure.gif

SIRUPAS nestings iki tokio lygio, kad klijuotų tvirtai. Reikia daryti karamelę - gerai užkaitinti, iki virimo. TIk medaus nepadauginkit.
Atsakyti
QUOTE(Javute @ 2011 12 17, 19:09)
manau, kad nelabai gerai  smile.gif  as kepiau irgi pagal Nerytes recepta, tai tesla kai atveso isvis sunkiai kociojosi, ir sunkiai sekesi plonai iskocioti, ji man vis traukesi.  smile.gif  tai manau palaikius para laiko, isvis butu sunku iskocioti  blink.gif


O as manau, kad galima mirksiukas.gif Man praeitais metais ir labai traukesi, tiek kociojant, tiek jau skardoj padarytos figureles doh.gif Bet siais metais issiaiskinau ir supratau kodel taip buna - del per didelio kiekio miltu ax.gif Siais metais dejau saldyt dar gerokai minksta tesla, tai kociojant nei traukes, ir kociojosi lengvai thumbup.gif
Atsakyti