Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

sveikos kepėjėlės, kas galėtų pasakyti kiek maždaug tešlos reikia vienam namukui pvz pagal Bea arba Cipciuko receptą? Ar užtenka recepte numatyto kiekio? namuko noriu to kur pagal pirmą brėžinuką. Atsiprašau, kad tiek daug klausimų tai bus pirmasis mano namukas 4u.gif
Atsakyti
Labutis,

Visu kepinukai labai grazus ir mieli, vien del to, kad tai paciu rankytem daryta wub.gif
Paisrodau ir as, kad sia savaitele netinginiavau 4u.gif Ir einu ruostis kept kuciukus..
Kaledinis miskas...

Atsakyti
SAKYKIT PRASAU,AR GALIU SENDIEN PASIGAMINT TESLA,O KEPT TIK RYT? KEPSIU NERYTES MEDUOLIUKUS ax.gif ACIU!
Atsakyti
QUOTE(raminta1985 @ 2011 12 17, 17:48)
sveikos kepėjėlės, kas galėtų pasakyti kiek maždaug tešlos reikia vienam namukui pvz pagal Bea arba Cipciuko receptą? Ar užtenka recepte numatyto kiekio? namuko noriu to kur pagal pirmą brėžinuką. Atsiprašau, kad tiek daug klausimų tai bus pirmasis mano namukas  4u.gif

Man is vienos normos Cipciuko teslos iseina du normalaus dudzio nameliai ir dar meduoliams lieka 4u.gif
Atsakyti
Laba mergytes, skaiciau skaiciau, ir va kas isskaitymo gavosi smile.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 12 17, 16:50)
Man is vienos normos Cipciuko teslos iseina du normalaus dudzio nameliai ir dar meduoliams lieka  4u.gif

rimtai? blink.gif blink.gif blink.gif produktus jau dvigubai normai buvau susisvėrus doh.gif vienam nameliui doh.gif ačiū labai, kad atsakėt 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raminta1985 @ 2011 12 17, 18:14)
rimtai?  blink.gif  blink.gif  blink.gif  produktus jau dvigubai normai buvau susisvėrus  doh.gif  vienam nameliui  doh.gif  ačiū labai, kad atsakėt  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Na as storai nekocioju, mazdaug apie 5mm tiktais, ir dar pasipucia. ax.gif
Atsakyti
virvir] grazutes eglutes thumbup.gif
[b]mallena
o meduoliu grozis koksai wub.gif wub.gif wub.gif o dar sudejote kaip eglute ant stalo bigsmile.gif
Atsakyti
na ir grožių čia beesama, taip ir norisi viską išbandyti, rytoj kepsiu meduoliukus pagal Cipciuką, sakykite, akaip jūs padarote spalvotą glajų?
Atsakyti
Sveikos, merginos mirksiukas.gif Man reikalinga Jūsų pagalba- norėčiau kepti namuką pagal cypciuko receptą, bet jo nerandu. Ar tai tas pats receptas, kur guminiams meduoliams?
Atsakyti
QUOTE(SmilgaS @ 2011 12 17, 16:28)
Labai gražūs  wub.gif
O kos receptas?
Labai norėčiau tokių iškepti.

Aciu 4u.gif
Pagal Bea kepiau, tik cukraus 2 saukstus padeginau, kad tamsesni butu ax.gif Tik iskepus buvo minksti, atvese pasidare kieti kaip akmenys. O po dienos savaime suminkstejo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Borkowa @ 2011 12 17, 17:49)
SAKYKIT PRASAU,AR GALIU SENDIEN PASIGAMINT TESLA,O KEPT TIK RYT? KEPSIU NERYTES MEDUOLIUKUS ax.gif ACIU!


manau, kad nelabai gerai smile.gif as kepiau irgi pagal Nerytes recepta, tai tesla kai atveso isvis sunkiai kociojosi, ir sunkiai sekesi plonai iskocioti, ji man vis traukesi. smile.gif tai manau palaikius para laiko, isvis butu sunku iskocioti blink.gif
Atsakyti