Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

Dar vienas Kalėdinis namelis

Projektas vyro, jei kam prireiktų brėžiniai

http://www.failai.lt...namukas.rar.htm

Naudojau cipciuko-meduolių tešlą.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Šian pas draugus įkurtuvės, namukas supakuotas keliauja ten biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulė: 17 gruodžio 2011 - 11:52
Labas rytas, HELP kuom patepti skarda mielinems kuciukams,laukiu atsakymo, nes jau viena partije kepu ir svyla blush2.gif
Atsakyti
sviestu, aliejum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RikY @ 2011 12 17, 10:17)
sviestu, aliejum 4u.gif


Dekui labai 4u.gif Tepiau sviestu bet man svilo,tai dabar su aliejum jau thumbup.gif
Gal dar patarsit kur ir kaip laikyti kuciukus iki kaledu kad jie nesukietietu,esu lyg girdejus kad nuo obuolio minksteje g.gif
Atsakyti


QUOTE(erikiuxxx @ 2011 12 17, 03:06)
Mergaites , patarkite prasau ax.gif

ant meduoliu kada geriau pesti glajumi, kai jie dar silti ar kai atsale ? nes kaskaip niekur nerandu tokios info, ir kuris glajus geresnis butu, kad netrupetu ?
Aciu

Aš dekoravau jau ant atvėsusių, kitaip manau nestings greit.
o glajų tiesiog dariau iš kiaušinio baltymo ir cukraus pudros.
Atskiri baltymą, ir pili daaaug cukraus pudros, vienam baltymui suėjo kažkur apie 300-400 gramų turbūt, bet nereikia visko supilt iš kart, pamažu pilt ir su šakute maišyt, o daugiau aš gerai paplaku, turi gautis toks tirštas tąsus baltas glajus. pabandyk kur ant mažo sausainio kaip laikos, neturi jis nubėgt, tada gražiai puošis.

QUOTE(Indii @ 2011 12 17, 08:11)
Nagi gražūs nameliai  drinks_cheers.gif
Kaip karamelę darėte? g.gif

dėkui smile.gif

O karamelę dariau indelyje ištirpindama pora valgomų šaukštų medaus ir kokius 4 v.š. cukraus. kai ištirpo, paviriau dar kol paliko skysta ir ruda, ir tada greit reikia tept. jei pradeda kietėt, vėl ant ugnies palaikiau ir viskas. TIK atsargiai nepriliest su pirštais, nes cukrus karštas labai skausmingas!
Bet man patiko labiau nei su glajum dirbt, kibo greit, patepi, uždedi, pora sek ir laikos visas namas, nereikia laukt kol sustings, nes stingsta mygom.

QUOTE(Borkowa @ 2011 12 17, 11:07)
Labas rytas, HELP kuom patepti skarda mielinems kuciukams,laukiu atsakymo, nes jau viena partije kepu ir svyla blush2.gif

o ant kepimo popieriaus kodėl nekepi?
Atsakyti
QUOTE(Borkowa @ 2011 12 17, 14:03)
Dekui labai 4u.gif  Tepiau sviestu bet man svilo,tai dabar su aliejum jau  thumbup.gif
Gal dar patarsit kur ir kaip laikyti kuciukus iki kaledu kad jie nesukietietu,esu lyg girdejus kad nuo obuolio minksteje g.gif

aš asmeniškai kūčiukus laikau plastmasiniame indelyje su obuolio skiltele ir man nesukietėja. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RikY @ 2011 12 17, 11:36)
aš asmeniškai kūčiukus laikau plastmasiniame indelyje su obuolio skiltele ir man nesukietėja. smile.gif


Dekui pabandysiu ir as taip 4u.gif
Atsakyti
Labai gražūs wub.gif
O kos receptas?
Labai norėčiau tokių iškepti.


QUOTE(rituker @ 2011 12 17, 09:13)

Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 12 17, 11:36)
Dar vienas Kalėdinis namelis


Superinis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Ulė nuostabus nameliai thumbup.gif wub.gif

grange aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2011 12 16, 10:35)
sveikos, nuostabūs jūsų kepiniai, štai ir mano  kaimukas smile.gif 


jau keturis puslapius perskaičiau, bet žandikauliai dar negrįžo į normalią padėtį.. Nuostabus grožis wub.gif
Atsakyti
Parodom savo ankstesniu metu namuka, ruosiames ryt daryti vel... tongue.gif

user posted image

Atsakyti