Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

Na ir darbeliu... wub.gif labiausiai tai istrigo tas kaimas... nu ten darbelio blink.gif

Cia dalis mano meduoliu..

user posted image
Atsakyti
labai grazus nameliai.. O is kokios teslos juos kepate? Tinka is pvz Bea meduoliu tesla?
Atsakyti
O aš visada meduoliukus kepu ant pačios skardos, pabarstytos miltais. Kuo puikiausiai atlimpa nuo skardos, o ir šveisti labai minimaliai reikia...
Gražiai padekoruoti visų meduoliai, aš vis išsaugau nuotraukas, semsiuosi idėjų rytoj kai paišysiu savo smile.gif
Atsakyti
Pasižiūrėjau, merginos, į jūsų meduoliukus wub.gif ir taip jų užsinorėjau mirksiukas.gif .. Prisiminiau, kad ir formeles jau turiu, keli metai guli blush2.gif Studijuoju receptus dabar.. Kyla klausimų.. Ar būtina dėti sodą? Gal ją galiu keisti kepimo milteliais? g.gif
Atsakyti
Jau ir as galiu atsidusti, iskepiau svao darbeli smile.gif foto parodysiu ryt, nebeturiu jegu fotografuot, visa diena plusau, kol viska i vietas sulipdziau ir kol pridekoravau. tik dar trys dezes meduoliu nepuostu liko doh.gif prie to pacio sulipdziau zele sluoksniuota torciuka. na cia ne kaledom, ryt drauges gimtadieniui, bet labai jau knietiejo isbandyti sluoksniavima zele, o ypac baltaja dali su jogurtu smile.gif
ziuriu tema, kalediniai kepiniai, bet jau galima butu pervadinti i imbieriniai kepiniai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
Skaičiau, skaičiau šitą temukę ir susižavėjau nameliais... Nusprendžiau ir aš pamėginti... Kepiau pagal Cipsiuko receptą.. Dariau dvigubą normą, tai gavosi du namukai ir šiek tiek meduolių... Viskas dar dalimis guli, nes jau nebespėjau visko pabaigti.... smile.gif Pusė detalių numarginta... biggrin.gif Dabar laukia sunkiausias darbas- suklijuoti viską... Tikiuosi pavyks gražiai... Būtinai jums pasirodysiu kaip pavyko....
Tik meduoliai man gavosi kietoki... Gal per daug miltų pridėjau... Dar gerai, kad išnešiau į lauką atvėsti dar minkštą tešlą, o tai būčiau akmenį padarius... biggrin.gif nes vis tešla lipo prie pirštų....
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2011 12 16, 09:50)
dėkoju  wub.gif

receptas :
1,5 kg miltų
0,5kg medaus
0,5 kg cukraus
3-4 kiaušiniai
prieskonių
2 šaukšteliai sodos

medų pavirti su prieskoniais, kiaušinius su cukrumi išplakti iki baltumo, sumaišyti su medum, miltus su soda sumaišyti su kiaušinių  medaus mase,
išminkyti, iškočioti ir kepti. Aš bent kepu 180 laipsnių temperatūroje.

kadangi neseku temos, tai gal šitas receptas jau yra.

jusu meduoliai nuostabus, pasakiskas kaimelis wub.gif wub.gif wub.gif

norejau paklausti, o sodos gesinti nereikia ?
ar geriau kepimo milteliu deti ?


Visu mergaiciu labai grazus darbeliai, visi namukai ir meduoliai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 17 gruodžio 2011 - 03:41
Mergaites , patarkite prasau ax.gif

ant meduoliu kada geriau pesti glajumi, kai jie dar silti ar kai atsale ? nes kaskaip niekur nerandu tokios info, ir kuris glajus geresnis butu, kad netrupetu ?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2011 12 16, 23:56)
Ar būtina dėti sodą? Gal ją galiu keisti kepimo milteliais? g.gif

Kepiau pagal Bea recepta. Siame recepte sodos nera yra kepimo milteliai.
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 12 17, 05:06)
ant meduoliu kada geriau pesti glajumi, kai jie dar silti ar kai atsale ? nes kaskaip niekur nerandu tokios info, ir kuris glajus geresnis butu, kad netrupetu ?

Piesiau ant atvesintu meduoliu. Glaju pirkau. Kita karta pati bandysiu daryti bigsmile.gif
O cia mano vakaryksciai ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2011 12 16, 20:26)
klijavau sienas su karamele, labai džiaugiuos, kad nedariau su pudra. kaip greit sustingo, be jokių problemų  thumbup.gif


Nagi gražūs nameliai drinks_cheers.gif
Kaip karamelę darėte? g.gif
Atsakyti
O sakykit, jums tie meduoliukai minksti ar kietoki gaunasi? g.gif Vakar vakare kepiau, tik iskepe buvo labai minkstuciai, sudejau viska i plastikine dezute..... siandien dantis galima issilauzyti, tokie kieti. doh.gif Dingo visas noras puosybai. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusiukas @ 2011 12 17, 10:25)
O sakykit, jums tie meduoliukai minksti ar kietoki gaunasi?  g.gif Vakar vakare kepiau, tik iskepe buvo labai minkstuciai, sudejau viska i plastikine dezute..... siandien dantis galima issilauzyti, tokie kieti.  doh.gif Dingo visas noras puosybai.  verysad.gif

i dezute idekite skiltele obuolio, suminkstes per pusdieni mirksiukas.gif
Atsakyti