Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(Bijuna @ 2011 12 13, 16:42)
Sveikos, su artėjančiomis šventėmis  biggrin.gif
Kaip ir kasmet prikepėme su vaikais meduoliukų pagal bea, man jie geriausi  thumbup.gif

o iskepus dar karstus reikia i inda sudeti ?
Atsakyti
Sėdžiu išsižiojus, kaip gražuuu wub.gif thumbup.gif
bandysiu šiemet irgi kepti namelį, žiūrėsim kas gausis cool.gif
Atsakyti

Klausimas namukų statytojoms bigsmile.gif Ar namelius lipdot "gerąja" puse į viršų ar ta, kur ant skardos buvo kepant? g.gif kepiausi namelio dalis pagal cipciuko receptą, tai tos dalys nemažai iškilo ir nelabai lygiu paviršium gavosi blink.gif kažin glaistas ir dekoras laikysis? g.gif Tikiuosi, supratot, ką turėjau omeny blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tante_ @ 2011 12 16, 18:26)
Klausimas namukų statytojoms  bigsmile.gif  Ar namelius lipdot "gerąja" puse į viršų ar ta, kur ant skardos buvo kepant?  g.gif  kepiausi namelio dalis pagal cipciuko receptą, tai tos dalys nemažai iškilo ir nelabai lygiu paviršium gavosi  blink.gif  kažin glaistas ir dekoras laikysis?  g.gif  Tikiuosi, supratot, ką turėjau omeny  blush2.gif  lotuliukas.gif

Jeigu labai pasiputusi geroji puse, tai geriau ją namuko vidui naudoti, o šiaip visada tik iškepusią, dar karštą dalį kokiu padeklu, ar pjaustymo lentele paspauskite, visi iškylimai susiguls smile.gif
Atsakyti
Tokiu groziu prisiziurejus pabandziau iskepti meduoliukus. Tik man prie kepimo popieriaus prilipo. Gal zinot ka negerai padariau? g.gif Kepiau pagal Bea receptuka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rituker: 16 gruodžio 2011 - 18:46
ar statybos tinka baltas glajus be kiaušinio ar taip pat tvirtai laikys? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2011 12 16, 20:45)
Tokiu groziu prisiziurejus pabandziau iskepti meduoliukus. Tik man prie kepimo popieriaus prilipo. Gal zinot ka negerai padariau? g.gif Kepiau pagal Bea receptuka.

prasta kepimo popieriu nusipirkote. Toks baltas uz 1.99 lt visiska nesamone, visada prie jo limpa, reikia imti brangesni, nebus problemu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2011 12 16, 19:45)
Tokiu groziu prisiziurejus pabandziau iskepti meduoliukus. Tik man prie kepimo popieriaus prilipo. Gal zinot ka negerai padariau? g.gif Kepiau pagal Bea receptuka.

man ta pati situacija doh.gif tik as kepiau sestadieni rodytus Beatos meduoliukus... niekad taip nebuvo, pernai kepiau pagal Bea viskas puikiai gavosi, o kas cia nutiko, kas pasakysit? apacia su peiliuku nugramdziau, bet skoniui tai netrukdo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(CervusDama @ 2011 12 16, 20:02)
prasta kepimo popieriu nusipirkote. Toks baltas uz 1.99 lt visiska nesamone, visada prie jo limpa, reikia imti brangesni, nebus problemu smile.gif

as ta balta turiu ir visad ji naudoju niekad nekibdavo nei tortu biskvitai nei siaip sausainiai, o dabar eme ir prilipo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmuliuke: 16 gruodžio 2011 - 19:06
QUOTE(irmuliuke @ 2011 12 16, 20:06)
man ta pati situacija  doh.gif  tik as kepiau sestadieni rodytus Beatos meduoliukus... niekad taip nebuvo, pernai kepiau pagal Bea viskas puikiai gavosi, o kas cia nutiko, kas pasakysit? apacia su peiliuku nugramdziau, bet skoniui tai netrukdo  smile.gif
Papildyta:

as ta balta turiu ir visad ji naudoju niekad nekibdavo nei tortu biskvitai nei siaip sausainiai, o dabar eme ir prilipo  doh.gif  biggrin.gif

Kazkurioje temoje rase, kad dar popieriu miltais reiktu pabarstyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglelė @ 2011 12 16, 20:19)
Kazkurioje temoje rase, kad dar popieriu miltais reiktu pabarstyti. mirksiukas.gif

Mociute visad pabarstydavo doh.gif Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2011 12 16, 07:35)
sveikos, nuostabūs jūsų kepiniai, štai ir mano  kaimukas smile.gif  receptas iš knygos "Metai už stalo", jis pavadintas "grybukai".



swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif

be žodžių..........
jau ir gėda savo rodyt... bet kadangi sėmiaus įdėjų iš čia, tai parodysiu...


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


klijavau sienas su karamele, labai džiaugiuos, kad nedariau su pudra. kaip greit sustingo, be jokių problemų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2011 12 16, 20:26)
jau ir gėda savo rodyt... bet kadangi sėmiaus įdėjų iš čia, tai parodysiu...

Kodėl gėda? Labai mielas namukas, ypač su šviesele thumbup.gif Man labai patinka tokie "nenusaldinti" namukai - tikros kaimo trobelės!
Atsakyti