Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

Jeeetus , kokios jus mergaites fainos , aciu jums 4u.gif 4u.gif
Ai tiesiog taip buvau patikejus tuo homeopatu....pasirodo veltui pinigelius ismeciau , bet cia zinoma neesme lotuliukas.gif
O del sompano gera ideja....tik mane isoperuos ir tada organizuosimes drinks_cheers.gif
Visgi tas virtualus bendrvimas ir palaikymas tiri savo ''cinkeli'' 4u.gif
Atsakyti
...be abejo - be cinkelio būtų blogai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
"Pirkit pačio brangiausio šampano ir su vyru vakare išgerkit". Taip pasakė mano ginekologė man paskambinus. Esu laiminga, kaip niekad.Mano tyrimai "atėjo" geri thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif To paties linkiu visoms besitiriančioms ir besioperuojančioms.Laikykitės ir tikėkit - tada viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, o kur Vilniuje ieskoti kokio nors gero homeopato, kad istirtu ir israsytu kokius nors vaistus? Noriu pabandyti gydytis cista, gal ir nepades, bet pabandyti, manau, verta, labai jau nesinori po peiliu gultis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2012 04 17, 16:58)
"Pirkit pačio brangiausio šampano ir su vyru vakare išgerkit". Taip pasakė mano ginekologė man paskambinus. Esu laiminga, kaip niekad.Mano tyrimai "atėjo" geri thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif To paties linkiu visoms besitiriančioms ir besioperuojančioms.Laikykitės ir tikėkit - tada viskas bus gerai thumbup.gif


Sveikinu!!! thumbup.gif
Atsakyti
Mamuke,- vajeeetus kaip smagu ,sveikinu biggrin.gif
O man jau siandien nustate data laparaskopijos - geguzes 8 d. verysad.gif ai , ka darysi , jau paskutiniu metu dazniau vaiksciojau pas ginekologus negu pas kirpeja... g.gif
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 04 17, 18:33-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 04 17, 18:33)
Mamuke,- vajeeetus kaip smagu ,sveikinu  biggrin.gif
O man jau siandien nustate data laparaskopijos - geguzes 8 d. verysad.gif ai , ka darysi , jau paskutiniu metu dazniau vaiksciojau pas ginekologus negu pas kirpeja...  g.gif

...tikrai nenusimink, nors žinoma - lengva pasakyti, juk ir aš prisigalvojau viskokiausių baisybių, nors iškart po op daktarė pasakė, kad nieko blogo nėra, nors 100 procentų nedavė.Sakė, kad tiksliai tik po tyrimų bus aišku. Operacijos tikrai nėra ko bijoti, o reikia tikėti, kad viskas bus ok thumbup.gif Juk mums dar reikia gyventi ir daug gero ir gražaus šiame gyvenime nuveikti ir patirti. thumbup.gif 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vsio Mamuke68 ,- po laparaskopijos , po atsakymu gersim sompana biggrin.gif , ai dar Triumfante pakalbinsim...i kompanija..O dabar susikaupiu laukimui... unsure.gif
Atsakyti
mano istorija tokia:

planavom vaikuti, viena menesi nebesulaukiau menesiniu, nuejau pas gyd., bet rado cistoma, tai liepe gert kazkokius vaistus ir mazdaug po 3 menesiu pastojau, taip ir nezinau ar galutinai buvo man ta cistoma isnykusi. po gimdymo rado cista, bet sake kol kas nieko nedarysim, svarbiau maitinti vaikuti. kai nebemaitinsiu tada ateiti. na maitinau iki 2,5 metuku, paskui nuejau pasitikrinti, rado padidejusia cista, israse KT 3 menesius gerti, po 3 men. vel tikrinausi, sako dideja reikia operuoti, bet pamate kad labai bijau ir nenoriu, tai pasiule gerti antibiotikus nuo uzdegimo per menesines, ir paskui dar per dvi menesines gerti ibumax berods, nors as negeriau, nes man blogai sirdziai nuo jo buna, tai dabar vel reikia eiti ziureti ir baisiai bijau, nes jauciu as ta cista, buna maudzia sona.. bet bijau operacijos dar todel kad visai nesenai sublogejo su sirdim, tuo paciu rado skydliauke echoskopu, bet dabar dar turi daryti kraujo tyrimus ir gal reiks gydymo, bet eilej pas gyd laukti reikia 2,5 menesio.. bet va kaip butu man su visom narkozem, kai sirdies ritmas sutrikes siuo metu, nes kraujas parode kad ir kalio mazai, permusimai sirdies yra..
Atsakyti
ernestute, tavo vietoje tikrai nedelsčiau ir daryčiau op.
Atsakyti
Sveikos, mergaitės, 4u.gif

Jungiuosi ir aš į jūsų būrį... verysad.gif Mano istorija tokia, kad prieš metus rado kairėje kiaušidėje cistą apie 3 cm., paskui 4 mėn. stebėjo ir kadangi ji savaime neišnyko, pasakė, kad reikia operuotis, davė siuntimą konsultacijai ir operacijai. Aš tą siuntimą suplėšiau, nes buvau įsitikinusi, kad nesiryšiu operacijai, nes nei karto nesu nei operuota, nei gavusi narkozės. Tada kreipiausi pas homeopatę ir dar 4 mėn. lašiukais gydžiausi. Po gydymo homeopatė nusiuntė pasitikrinti į Antakalnio klinikas. Ir kągi, cista neišnykusi, reikia operuotis, nes cista su pertvara, gali supiktybėti ir t.t. Verkiau 3 dienas, bet paskui pradėjau internete skaitinėtis, draugėms pasipasakojau, ir jau nebe taip bijau. Ryžausi operacijai. Dabar belieka poliklinikoje pasidaryti tyrimus ir užsirašyti operacijai. Neramu... blink.gif

P.S. Esu labai dėkinga forumietai Annet, man ji į a.ž. atsakė į daugelį klausimų, viską paaiškino. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Rasras - labai panasi mano istorija..taip pat net ir su homeopatu . Ryzausi ir dabar jau laukiu geguzes men. darys laparaskopija . Pasiskaityk musu ankstesnius pastus , cia merginos pasidalino patirtim ir pasakojimais...labai pravercia..Sekmes 4u.gif
Atsakyti