Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

QUOTE(Triumfante @ 2012 04 10, 09:46)
Tuomet linkiu, kad isnyktu, o jeigu ne, na nieko baisaus ir ta lp, turejau, isgyvenau.  smile.gif  4u.gif

dar palauksiu iki kito ciklo ir tada važiuosiu pas daktarą kad patikrintų kas ir kaip,o reiks darytis lap-darysiuos pasirinkimo nėra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2012 04 10, 10:54)
dar palauksiu iki kito ciklo ir tada važiuosiu pas daktarą kad patikrintų kas ir kaip,o reiks darytis lap-darysiuos pasirinkimo nėra  unsure.gif


Kaikuriom merginom su dufu gyde, mane su KT, bet jeigu endo cistos, jos vargia isnyks nuo tableciu. 4u.gif Bet pabandyti verta. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 04 10, 10:00)
Kaikuriom merginom su dufu gyde, mane su KT, bet jeigu endo cistos, jos vargia isnyks nuo tableciu.  4u.gif Bet pabandyti verta.  mirksiukas.gif

man ir keista kodėl jokio gydymo neskyrė o iš karto sakė kad Lap g.gif nežinau,gal ir kokios tabletkos padėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2012 04 10, 11:03)
man ir keista kodėl jokio gydymo neskyrė o iš karto sakė kad Lap  g.gif nežinau,gal ir kokios tabletkos padėtų  g.gif


Jeigu itaria endo, tai tik vienas budas patvirtinti ir patvarkyti tave - lp. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 04 10, 10:44)
Jeigu itaria endo, tai tik vienas budas patvirtinti ir patvarkyti tave - lp.  4u.gif

supratau 4u.gif
Atsakyti
...tai va, išėmė siūlus iš pilvelio.Pasikalbėjau su daktare - tiksliau dar ir dar norėjau iš jos lūpų išgirsti, kad man ne v...s. Jaučiuosi puikiai, tik dar su mintim kad susitvarkyčiau, tai būtų išvis ok. Žinoma, galutinis atsakymas bus dar po savaitės, bet dabar jau ramiau po pokalbio pasidarė. thumbup.gif
Atsakyti
Mamuke68 4u.gif ,as jau si sestadieni eisiu , ziuresim , kaip ten pas mane reikalai..tas laukimas jau pradeda mane nervuoti ax.gif , gryzus parasysiu ax.gif
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 04 10, 17:07-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 04 10, 17:07)
Mamuke68  4u.gif ,as jau si sestadieni eisiu , ziuresim , kaip ten pas mane reikalai..tas laukimas jau pradeda mane nervuoti  ax.gif , gryzus parasysiu  ax.gif

...oi kaip gerai suprantu tą nerimą...Linkiu ir laukiu iš Tavęs kuo geriausių žinių. drinks_cheers.gif
Atsakyti
...vis skaudena dešinį šoną, nors tn lyg ir nieko nėra - juk pašalino kiaušidę ir kiaušintakį.Kažin ką dar ten gali skaudėti? Gal kas atsakys? Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes
Buvau as siandien pas ginekologe ir nieko gero.... verysad.gif , nei KT ,nei homeopat.vaistukai nepadejo.Priminsiu 1-a turiu jau 3 metus , o ant kitos atsirado dar 2 .Tai tos 2 isnyko ...o ta ''senoji'' 2,9cm ir sedi vietoj . Na ka ,patare daryt laparaskopija , visus imanomus budus isbandziau...Jetus , kaip susinervinau...bijau..Kita savaite reiks registruotis , susiderint..
Mamuke68 ,-as kaip tik siandien klausiau kas bus po to...Sake , kad gali mm buti anksciau arba veliau , gali buti ir skausmu...tai viskas laikina , turi praeiti , juk kaip bebutu tai buvo operacija , nors ir mazute , tik reikia pasisaugoti..
Atsakyti
Sypsenele, zinoma, gaila, kad nepavyko isvengti operacijos, bet ji tikrai nera sudetinga, viskas praeis labai greitai, veliau tik pasijuoksite. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Pritariu ir noriu nuraminti ,kad pati operacija visiški juokai, juk svarbiausia rezultatas po operacijos.Jei atsakymai geri, tai pati op menkniekis. Man jau seniai sugiję tos skylutės, o ir skausmo jau antra diena nėra. MMM nesulaukiu , nors ir man sakė, kad negali pasakyti kada jos ateis.Sypsenele, stprybės ir visiškai operacijos nebijok.Duos dievas atsakymai bus geri ir gersim virtualiai šampano - prižadu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti