Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

Sveikos 4u.gif
Išoperavo ir man cistą. Tikrai, nieko baisaus, vienos dienos operacija. Dabar laukiu histologinio tyrimo rezultatus. Sakykit, norint sužinoti to tyrimo atsakymą reikia eiti pas ginekologę ar gali ir šeimos gydytoja pasakyt (ne pas gynę eilės nerealios)?
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2012 03 30, 20:44)
Labukas  4u.gif

Rado ir man vakar tą bjaurastį  doh.gif  pirma gydytojos mintis buvo nėštumas ne vietoj, bet testas neigiamas, o cista didelė 5 kuom ten jas matuoja . dabar arklinė dozė gentomicino į veną ir pirmadienį vėl echoskopija. Tiesa aš metai su mirena, tai gal ji tą velniava užkėlė  g.gif  mmm kaip ir nėra išvis tik mažas patepliojimas  blush2.gif


Mano viena drauge ir turi Mirena (3metus), jai taip pat rado cistas kiausidese- beje, jau ne pirma karta unsure.gif Pati gydytoja pripazino kad kartais toks buna Mirenos salutinis poveikis, jis net aprasytas informaciniame lapelyje..
http://www.pasveik.l...tai/mirena/8940
Aisku, yra ir kitu priezasciu, bet toks variantas taip pat galimas..O kam tas gentamicinas- itare uzdegima? Kiek zinau tai cistu negydo antibiotikais g.gif
Atsakyti
...grįžau prieš valandą. opervo pirmadienį - trys skylutės pilve.Rado visko...vėžio sako nėra, nors atsakymas bus vėliau, kai pažiūrės pro mikroskopą.O buvo taip, kad priaugę buvo tų cistų pilna kiaušidė ir kiaušintakis,tad šalino visą dešinę pusę.Kairėje išvalė kiaušintakį.atsigavau gana greitai ir l.gerai jaučiausi po narkozės.nesupykino nė kartelio.Nuo skausmo leido tik du kartus.Aš namie thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 04 03, 16:48-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 04 03, 16:48)
As pasidariau markeri ,- viskas tvarkoj.. smile.gif balandzio 14 eisiu pas ginekologe , ziuresim kaip ten... unsure.gif

Saunu. thumbup.gif
Grizusi butinai parasyk kaip sekesi. 4u.gif

QUOTE(mamuke68 @ 2012 04 05, 10:29)
...grįžau prieš valandą. opervo pirmadienį - trys skylutės pilve.Rado visko...vėžio sako nėra, nors atsakymas bus vėliau, kai pažiūrės pro mikroskopą.O buvo taip, kad priaugę buvo tų cistų pilna kiaušidė ir kiaušintakis,tad šalino visą dešinę pusę.Kairėje išvalė kiaušintakį.atsigavau gana greitai ir l.gerai jaučiausi po narkozės.nesupykino nė kartelio.Nuo skausmo leido tik du kartus.Aš namie thumbup.gif

Sveika sugrizusi. smile.gif 4u.gif Dabar linkiu kuo greiciau atsigauti. 4u.gif Kiek laiko biulioten gavote? Tiesa, jus vaikuciu turite? 4u.gif
Atsakyti
Mamuke68 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sveika sugryzus smile.gif , poilsio ir atsigaut greiciau smile.gif Kokiam mieste jus operavo? ir kiek tos ''skylutes''gis ? as taip isivaizduoju ten vistiek gi siules g.gif
Ojojoj nu ir gerai , kad padaret , tai dabar bus ramu...
Atsakyti
Sveikutės.Turiu 19 metų sūnų, taip kad vaikučiai jau neaktualu. Nedarb.lapelio neėmiau - turiu galimybę jo neimti. Jaučiuosi fiziškai gerai, nors pasiurbliavus - skaudena bambos srityje - neklausau daktarės-pati kalta.Reikia pasisaugoti, o ne tvarkas namie daryti.vis galvon lenda įvairios mintys - pačios įtariat kokios...Na po 10 dienelių ar anksčiau bus aišku.
Atsakyti
Mamuke68 ,- nepergyvenkit taip , juk vistiek gi pries operacija kazkokius tyrimus daret..
Mergaites ,- linksmu ir prasmingu Velyku jums visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 04 07, 11:43-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 04 07, 11:43)
Mamuke68 ,- nepergyvenkit taip , juk vistiek gi pries operacija kazkokius tyrimus daret..
Mergaites ,- linksmu ir prasmingu Velyku jums visoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif

...ačiū už gerus žodžius.Žinoma dariau dėl vėžio markerį - kiaušidžių ir krūtų.abu atsakymai geri, t.y.neigiami. Juos darau pastoviai, kasmet.Visada buvo ok.Tikiuosi bus gerai, bet...visaip galvojasi...
Atsakyti
pas mane taip pat rasta cistų ir dešinėj pusėj labai maža ir kairėj ten didesnė ir dar lkyg endometriozę įtaria tai dabar iškylo toks klausymas,ar kuriai nors skaudėjo tos cistos?man po mėnėsinių jau kelinta diena maudžiantis skausmas ypatingai naktį be nuskausminamų vaistų negaliu tai ir mastau ar prie cistų taip turi būti ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Birmania: 10 balandžio 2012 - 08:23
Birmania, manau, kad skauda jums del cistu. Man pamaudendavo. 4u.gif Ka kalba gyd.? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 04 10, 09:17)
Birmania, manau, kad skauda jums del cistu. Man pamaudendavo.  4u.gif Ka kalba gyd.?  4u.gif

Gydytojai ,kadangi ėjau pas du abu sakė kad reikia Lap,nors vienas iš jų antrą kartą kai patikrino echoskopu pamatė kad lyg cista mažėja tai liepė dar palaukti porą mėnesių ir jei išnyks tai išnys o jei ne tai laukia Lap doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2012 04 10, 10:28)
Gydytojai ,kadangi ėjau pas du abu sakė kad reikia Lap,nors vienas iš jų antrą kartą kai patikrino echoskopu pamatė kad lyg cista mažėja tai liepė dar palaukti porą mėnesių ir jei išnyks tai išnys o jei ne tai laukia Lap  doh.gif


Tuomet linkiu, kad isnyktu, o jeigu ne, na nieko baisaus ir ta lp, turejau, isgyvenau. smile.gif 4u.gif
Atsakyti