Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

Kas baisiausia, kad "iškrapščius", jos vėl atsiranda. Klausimas: kaip dažnai reikia "krapštyt"?
Aš taip pat galvojau eit pas chirurgą, bet paskui apsigalvojau, nes chirurgas tikrai sakys, kad reikia pjaut.
Bandysiu, tikriausiai, irgi hemeopatiškai gydytis.
Atsakyti
Oi , pasilinkekim mes pacios sau sekmes ax.gif , kai bus kokiu pamastymu ar naujienu brukstelkit..
Atsakyti
Sveikos, smagu, kad nors i kazkur judate, o musu irgi neopruos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 03 17, 18:46)
Sveikos, smagu, kad nors i kazkur judate, o musu irgi neopruos.  smile.gif

Laba,

Gal pavyko išsigydyti?
Atsakyti
...sveikutės.Operuos mane pirmadienį...Žinoma gydžiausi Duphostonu, nepadėjo , -tad pjaus.Markerį dariausi dėl kiaušidžių ir krūtų - viskas ok.Labai tikiuosi, kad dar gyvensiu...nors labai bijau.
Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2012 03 19, 12:11)
Laba,

Gal pavyko išsigydyti?

Ne, bet del tam tikru priezasciu manes negali operuoti, pirma lauksime nestuke.gif , o tada operuosimes, reikia tiketis, kad viskas bus gerai. smile.gif

QUOTE(mamuke68 @ 2012 03 30, 18:31)
...sveikutės.Operuos mane pirmadienį...Žinoma gydžiausi Duphostonu, nepadėjo , -tad pjaus.Markerį dariausi dėl kiaušidžių ir krūtų - viskas ok.Labai tikiuosi, kad dar gyvensiu...nors labai bijau.

Gyvensi. mirksiukas.gif 4u.gif Ramybes dabar, viskas praeis gerai, as jau viena lp turejau, pati operacija nera sudetinga ir baisi, sunkesnis tik tas gijimo laikotarpis, bet ir tai kaip kam, dar priklauso kiek ten ko pjauna. Taigi greito atsigavimo po operacijos. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2012 03 30, 17:31)
...sveikutės.Operuos mane pirmadienį...Žinoma gydžiausi Duphostonu, nepadėjo , -tad pjaus.Markerį dariausi dėl kiaušidžių ir krūtų - viskas ok.Labai tikiuosi, kad dar gyvensiu...nors labai bijau.

Stiprybes 4u.gif viskas bus gerai 4u.gif po visko parasykit , lauksim ax.gif
O siaip kokiam mieste ? ir kokio dydzio ?vat galvoju ir man markeri pasidatyti , bet naudoju kontrac., kazi neiskreips parodymu ?
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Rado ir man vakar tą bjaurastį doh.gif pirma gydytojos mintis buvo nėštumas ne vietoj, bet testas neigiamas, o cista didelė 5 kuom ten jas matuoja . dabar arklinė dozė gentomicino į veną ir pirmadienį vėl echoskopija. Tiesa aš metai su mirena, tai gal ji tą velniava užkėlė g.gif mmm kaip ir nėra išvis tik mažas patepliojimas blush2.gif
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 03 30, 20:02-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 03 30, 20:02)
kazi neiskreips parodymu ?


Neiskreips, as dariau gerdama KT. 4u.gif
Atsakyti
O , tai aciu , pirmadieni eisiu pasidaryt markerio....
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 03 31, 08:57-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 03 31, 08:57)
O , tai aciu , pirmadieni eisiu pasidaryt markerio....


Parasykit, kai gausit atsakymus, tikiu, viskas bus gerai. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Mamuke68 ,- kaip sekasi ? ar jau po visko ?
As pasidariau markeri ,- viskas tvarkoj.. smile.gif balandzio 14 eisiu pas ginekologe , ziuresim kaip ten... unsure.gif
Atsakyti