Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

sveikos mamytes turejau ta pacia problemele nuo 14 metu .taciau neskaudedavo man jos ir nedidedavo.po cezario pjuvio ejau tikrintis ir rado nemaza cista dare laparaskopija bei paminejo kad butina naudoti kontraceptines nes kitaip reikes vel daryti operacija.na ka as beabejo nepaklausiau ir vel gi kitais metais dare laparaskopija.deja kad ir kaip nenorejau bet pradejau vartoti logest 5 metus.taciau dabar pradeja jau buvo teplioti gana gausiai tad pakeite i femina 35 kontraceptikus.na tikekimes bus viskas gerai bigsmile.gif o gal kuri is jusu naudojate femina 35?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Lankiausi pas jus anksciau..Turiu cystele 2,6 - 3metus, kas puse metu seku, bet ji vis po 1-2mmvis padideja. Kai nuejau dabar vos soko negavau- kitoj dar atsirado 2! Paskyre kontrac.bent 2 men. Tada jau as emiausi zygiu... susiradau per pazystamus homeopata, siaip pirma karta buvau, konsultacija maziausiai 1 val. doh.gif , nu ka, man svarbiausia buvo suprasti ir suzinoti , ar kontracept. nesikirs su homeopat.?- jis pasake, kad tikrai nepakenks..pradejau gert lasiukus, atstatinet zarnyno mikroflora..po kazkur 3sav pasidariau ehoskop.- tu 2 nauju cysteliu isvis nera! o senoji , kur vis pi 1-2mm didedavo kas puse metu, tai 3 dalelem sumazejo..tai ir toliau geriu tuos lasiukus ir ziuresiu kas bus toliau..
Butu ydomu paskaityti atsiliepimus po laparaskopijos, kaip ten viskas atrodo?
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 03 04, 19:41-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 03 04, 19:41)
Sveikutes 4u.gif
pradejau gert lasiukus,


Laba,

O kokius lašiukus geri ? "Nux-vomixa"?
Šiaip hemeopatai labai prieš hormoninius, ypač KT. Man sakė, kad pradedant gydymą hemeopatiniais vaistais reikia pirma jį išvalyt.
Atsakyti
Sherbet, operuos jus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 03 05, 10:35)
Sherbet, operuos jus?  4u.gif


Kaip ir nesakė, kad reikia būtinai operuoti. Žiūrėjo, iš visų pusių ir tipo nelabai eina suprasti kas ten yra. Geriausia, sako, pasakytų diagnostinė laporaskopija. Todėl aš pati nusprendžiau, jei dabar nueisiu ir ji (cista) dar bus: nėra ko laukti. Na aš jau vyresnė, bijau, kad po to nesupiktybėtų. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2012 03 05, 08:56)
Laba,

O kokius lašiukus geri ? "Nux-vomixa"?
Šiaip hemeopatai labai prieš hormoninius, ypač KT. Man sakė, kad pradedant gydymą hemeopatiniais vaistais reikia pirma jį išvalyt.

Man sakė, kad pradedant gydymą hemeopatiniais vaistais reikia pirma jį išvalyt.
Laba . As ir valiau ir zarnyno mikrofluora atstatineju.Geriu calcium carbonicum c 30.Na nezinau , bent jau ''naujosios''2 dingo , ziuresiu balandzio pradzioj kaip su ''senaja''bus g.gif
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 03 05, 12:06-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 03 05, 12:06)
Man sakė, kad pradedant gydymą hemeopatiniais vaistais reikia pirma jį išvalyt.
Laba . As ir valiau ir zarnyno mikrofluora atstatineju.Geriu calcium carbonicum c 30.Na nezinau , bent jau ''naujosios''2 dingo , ziuresiu balandzio pradzioj kaip su ''senaja''bus  g.gif

na mergaites sekmes jums visoms gydantis sias bjaurastis ir kantrybes mirksiukas.gif o beje kazkas maciau domejosi kaip daro laparaskopija? na tai soniukuose iveda tokus instrumentus o prie bambos yra vedama tokia nedidele kaip vadinama kamera narkoze pila .na kas kam dar idomu butu prasau rasykite nes deja patirtes jau teko turet visus 2 kartus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligitukas: 05 kovo 2012 - 15:29
Sveikos,
Na grįžtu su paskutinėm savo naujienom. Padarė vėl echo: cista yra, bet nedidelė - 2,1 (nežinau kuo matuojama blush2.gif ), skaidri, be jokių pertvarų, na ir sakė, kad ko gero kol kas nieko nereikia daryti tik stebėti. Tai štai dabar geriu Jadvygos žoleles, dar kažkokį žolinį preparatą Wils Yam GP ar kažką panašaus. Žiūrėsim.
Parašykit ir Jūs kaip sekasi gydytis ar stebėti, tiesiog įdomu, pasidalinkim patirtim, nes ir aš visai susisukusia galva, tai reikia operuot, tai nereikia. blink.gif
Atsakyti
As ifgi vartoju ta Wils Yam, ar kaip jis ten smile.gif Tiiesa, tik 2 savaites... Man pasake, 2 savaites gert, po to 10 dienu pertrauka, po to vel 15 dienu... g.gif
Plius dar israse Pau d`arko, pasiskaiciau, ten irgi raso anotacijoj, kad pries cistas turetu poveiki. Tai va ziuresim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 12 kovo 2012 - 18:30
Sveikos. Vat ir as gyvenu su ta mintim,- ar reiks operuot , ar ne...Nu geriu as tuos homeopato vaistukus, balandzio pradzioj ziuresiu ka man ehoskopija parodys . O tai sitie jusu vaistukai mineti irgu homeopatiniai ? nezinau , ar cia sutapimas ar ne , bet pries menesines nuuuuu jau taip vidurius ispucia doh.gif , kad sakes . Pasirodo (skaiciau),kad gali buti ir nuo cystos , pasidalinkit siuo delikaciu blush2.gif klausimu, ar jums taip buna?- man tikrai ne nuo maisto ....
Atsakyti
Laba,

Anksčiau ir man išpūsdavo pilvą prieš mėnesines, bet dabar tai toks vaizdas, kad jis pastoviai išpūstas. Gydytoja sako, kad tai neturi jokio ryšio su cista, nes ji tokia maža, kad neturi niekaip to įtakoti.
Tie mūsų geriami preparatai yra ne hemeopatiniai, o žoliniai. Savaitgalį teko skaitinėti apie hemeopatinius, tai ne visai tas pats. Bet abiejų veikimas, mano nuomone - "placebas".
Atsakyti
Laba ,
Na ziuresim , manau reik viska isbandyt...man viskas bus aisku balandzio pradzioj, butinai parasysiu kaip seksis..Beje dar buvau konsultacijai pas chirurga ginekologa , paziurejo ir pasake kas ilgiau negu metai - reik krapstyt lauk...tai isvis mane isbalansavo g.gif , vaikstau privaciai pas gerai zinoma gyd.- si sako , kad gyvenk ,tik reik pastoviai stebet, kitas - krapstyk...zinok zmogau kas geriau.. g.gif
Atsakyti