Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

mergaites, gal kuriai teko vartoti augalinius preparatus Wild Yam bei MenoFix? Man dabar daktare paskyre, o as susimaisiau, kaip juos vartoti sad.gif wild yam minejo vartoti 15 dienu, po to nebe... o su tuom menofix tai ir pamirsau paklaust ar tiesiog neisidemejau, ar istisai vartot..
Atsakyti
merginos, ar jus cia kalbates apie policistiniu kiausidziu sindroma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ralma @ 2014 03 20, 16:55)
merginos, ar jus cia kalbates apie policistiniu kiausidziu sindroma?  g.gif

nevisai.. kartais kiausidese atsiranda didesnes apimties, keliu centimetru ir didesniu, cistu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2014 03 20, 19:32)
nevisai.. kartais kiausidese atsiranda didesnes apimties, keliu centimetru ir didesniu, cistu  verysad.gif


taip ir jauciau, kad man ne cia ax.gif
na ka, sveikit, mielosios, as ieskosiu bendraligiu toliau smile.gif
Atsakyti
as irgi ne i tema, bet gal parasysiu, nes norisi su kazkuo pasisneketi smile.gif
as kazkur kai internete ieskojau ligos priezasties perskaiciau, kad jeigu pries menesines teplioji tai gelezies trukumas. pabandziau pagerti ir dabar pries menesines tik 1 diena tepliojau. Tai galvoju man gal anemija g.gif , nes man ir silpna visalaik, ir ant nagu pradejo dygti balti rezai tokie, pasirodo cia anemijos priezastis.
Atsakyti
QUOTE(Esu_Tavo_Saule @ 2014 03 22, 11:27)
as irgi ne i tema, bet gal parasysiu, nes norisi su kazkuo pasisneketi smile.gif
as kazkur kai internete ieskojau ligos priezasties perskaiciau, kad jeigu pries menesines teplioji tai gelezies trukumas. pabandziau pagerti ir dabar pries menesines tik 1 diena tepliojau. Tai galvoju man gal anemija  g.gif , nes man ir silpna visalaik, ir ant nagu pradejo dygti balti rezai tokie, pasirodo cia anemijos priezastis.

tam reikia tirtis krauja ir skaityti tema "Ka reikia zinoti apie mazakraujyste"
Atsakyti
QUOTE(JOGA @ 2014 03 23, 16:24)
tam reikia tirtis krauja ir skaityti tema "Ka reikia zinoti apie mazakraujyste"


bet a pageriau gelezi ir man pagerejo, tepliojau tik 1 diena pries pat sirgima ir pagal simptomus atitinka:
1. raumenu silpnumas
2. galvos svaigimas
3. ant nagu balti ruozeliai atsirado
4. pavargimas be priezasties
5. isblyskus oda
6. pajuode paakiai.
Bet nesigincysiu reiktu ir kraujo tyrima atlikti. tikriausiai kai eisiu po echoskopijos jei neras nieko, paprasysiu istirti krauja. man atrodo lig ir galima butu prasyti kad ir hormonus istirtu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Esu_Tavo_Saule: 26 kovo 2014 - 12:43
QUOTE(Esu_Tavo_Saule @ 2014 03 26, 12:42)
bet a pageriau gelezi ir man pagerejo, tepliojau tik 1 diena pries pat sirgima ir pagal simptomus atitinka:
1. raumenu silpnumas
2. galvos svaigimas
3. ant nagu balti ruozeliai atsirado
4. pavargimas be priezasties
5. isblyskus oda
6. pajuode paakiai.
Bet nesigincysiu reiktu ir kraujo tyrima atlikti. tikriausiai kai eisiu po echoskopijos jei neras nieko, paprasysiu istirti krauja. man atrodo lig ir galima butu prasyti kad ir hormonus istirtu?

siaip su tuom tepliojimu bei anemija mano mastymu, tik tokia logika galetu buti. yra endometrioze/ del to gausiai kraujuojama/ nuo to pakrites hemoglobinas / o vienas is endometriozes pozymiu ir yra patepliojimas pries bei po. kaip kitaip nemija bei tas galas dar galetu but susije, kazkaip abejociau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2014 03 26, 15:08)
siaip su tuom tepliojimu bei anemija mano mastymu, tik tokia logika galetu buti. yra endometrioze/ del to gausiai kraujuojama/ nuo to pakrites hemoglobinas / o vienas is endometriozes pozymiu ir yra patepliojimas pries bei po. kaip kitaip nemija bei tas galas dar galetu but susije, kazkaip abejociau  unsure.gif


kodel jus manot jog man endometrioze?
Atsakyti
QUOTE(Esu_Tavo_Saule @ 2014 03 27, 10:55)
kodel jus manot jog man endometrioze?

as taip nemanau. as tiesiog ivardinu viena galima tepliojimo priezasti bei to pasekmes unsure.gif dar gali pateplioti esant kokiam polipiukui, miomai ir kitokiom nesamonem
Atsakyti
Gal kuriai pasitaikė ascitas dėl cistų?

Man rado kažkokius darinius abiejose kiaušidėse ir laisvo skysčio mažajame dubenyje. Truputį šiurpina tas, kad rudenį cista buvo tik viena, dešinėje kiaušidėje. Ir tas skystis... Bijau blogiausio. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 04 09, 09:38)
Gal kuriai pasitaikė ascitas dėl cistų?

Man rado kažkokius darinius abiejose kiaušidėse ir laisvo skysčio mažajame dubenyje. Truputį šiurpina tas, kad rudenį cista buvo tik viena, dešinėje kiaušidėje. Ir tas skystis... Bijau blogiausio. sad.gif


man yra išoperuotos abi kiaušidės, neseniai kaip tik skaičiau savo ligos išrašą, tai buvo parašyta, kad dariniai abiejose kiaušidėse, kiaušinės gana didelės, išmatavimų (neatsimenu, bet cista viena 7 cm buvo, kita - apie 3) ir pilvo ertmėje apie 100 ml skysčio. Išoperavo mane, buvo dermoidinės cistos, jos gerybinės (dėl visa ko dar darė tyrimą). Aš net nenumaniau apie tas cistas, tai iki operacijos nieko ir nežinojau, bet dabar išgirdus apie skystį irgi turbūt apie blogiausią galvočiau. Bet nebūtinai taip yra, kol kas nesijaudink, gali va būt ir paprastos geros cistos smile.gif
Atsakyti