Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

QUOTE(JOGA @ 2014 02 28, 07:58)
Nu va, kaip gerai, tik gal keik ziauru, kad echoskopija balandi...o juk privaciai jas daro ant kiekvieno kampo, ir jei yra galimybe, vitoj jusu nelaukciau dar menesi ...


Bet privaciai reikia siuntimo? Nes dabar tik poliklinikos sistemoje pas mus ideda ir tada ten pat eini. Sake kad turi dar viena gydytoja grizti tai ides kad kovo men galima pakliuti, bet del viso ko balandi prisiregistravau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Esu_Tavo_Saule: 28 vasario 2014 - 17:55
QUOTE(Esu_Tavo_Saule @ 2014 02 28, 17:53)
Bet privaciai reikia siuntimo? Nes dabar tik poliklinikos sistemoje pas mus ideda ir tada ten pat eini. Sake kad turi dar viena gydytoja grizti tai ides kad kovo men galima pakliuti, bet del viso ko balandi prisiregistravau.

privaciai nereikia siuntimo. bet, deja, teks moket. kartais irgi tenka palaukti, bet kokia savaite, ne ilgiau. as uzpernai dariausi Narmedoj Vilniuj, tai pas labai malonu daktareli papuoliau, paeme pinigelius tik uz echoskopija, uz konsultacija ne, jei neklystu 80 lt mokejau
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2014 02 28, 18:48)
privaciai nereikia siuntimo. bet, deja, teks moket. kartais irgi tenka palaukti, bet kokia savaite, ne ilgiau. as uzpernai dariausi Narmedoj Vilniuj, tai pas labai malonu daktareli papuoliau, paeme pinigelius tik uz echoskopija, uz konsultacija ne, jei neklystu 80 lt mokejau


Gavau taloneli rytojui echoskopijai. Gydytoja nepasake, bet kazka skaiciau, kad reikia litra vandens uzgerti pries einant daryti tyrima. Ar tai tiesa?
Atsakyti
QUOTE(Esu_Tavo_Saule @ 2014 03 17, 14:54)
Gavau taloneli rytojui echoskopijai. Gydytoja nepasake, bet kazka skaiciau, kad reikia litra vandens uzgerti pries einant daryti tyrima. Ar tai tiesa?



kažkada kai šlapimo pūslės echoskopiją dariausi, tai liepė pilna pūsle ateiti. O kiaušidžių echoskopiją kiek darė, niekada nieko panašaus neteko girdėti. kaip tik visiškai "tuščia" (jeigu taip galima pasakyt) nueidavau ir niekada nieko neužsiminė. bet čia irgi gal visi skirtingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(debesyse* @ 2014 03 17, 14:21)
kažkada kai šlapimo pūslės echoskopiją dariausi, tai liepė pilna pūsle ateiti. O kiaušidžių echoskopiją kiek darė, niekada nieko panašaus neteko girdėti. kaip tik visiškai "tuščia" (jeigu taip galima pasakyt) nueidavau ir niekada nieko neužsiminė. bet čia irgi gal visi skirtingai smile.gif


o tai ka man dabar daryt? blush2.gif gydytoja nieko ir nesake, gal butu sakius kad ateiti pilna pusle ...
kazin jei i registratura paskambinciau pasakytu kaip ten reikia pasiruosti ?
Atsakyti
QUOTE(Esu_Tavo_Saule @ 2014 03 17, 17:15)
o tai ka man dabar daryt?  blush2.gif  gydytoja nieko ir nesake, gal butu sakius kad ateiti pilna pusle ...
kazin jei i registratura paskambinciau pasakytu kaip ten reikia pasiruosti ?

praso tureti pilna pusle, kad iskart pries tyrima i tualeta sulakstyt ir viska graziai ispust. nes jei bus bent siek tiek slapimo, nesimatys gerai gimda. na, as taip suprantu, tik prigerus pakankamai, slapimas pilnai pasisalina, jei jo bus nedaug, tai kokiu likuciu puslej liks net ir sulakscius ne per seniausiai i tualeta, man taip atrodo blush2.gif tik negerkit iskart pries, turi kazkek laiko spet praeit
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2014 03 17, 19:23)
praso tureti pilna pusle, kad iskart pries tyrima i tualeta sulakstyt ir viska graziai ispust. nes jei bus bent siek tiek slapimo, nesimatys gerai gimda. na, as taip suprantu, tik prigerus pakankamai, slapimas pilnai pasisalina, jei jo bus nedaug, tai kokiu likuciu puslej liks net ir sulakscius ne per seniausiai i tualeta, man taip atrodo  blush2.gif tik negerkit iskart pries, turi kazkek laiko spet praeit


Aisku supratau, aciu smile.gif
Atsakyti
Jei echoskopiją per pilvo sieną daro- jei nebus pilnos pūslės- nesimatys nei gimdos nei kiaušidžių, jei vaginalinę, tada reikia su tuščia ateiti.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2014 03 18, 15:36)
Jei echoskopiją per pilvo sieną daro- jei nebus pilnos pūslės- nesimatys nei gimdos nei kiaušidžių, jei vaginalinę, tada reikia su tuščia ateiti.

tikrai, pamirsau apie si niunsa... bet greiciausiai intravaginaline turejo daryt unsure.gif
Atsakyti
turejau nueiti pilna pusle, bet kadangi gydytoja man nieko nesake tai nuejau tuscia, dar bande paziureti tai sako nieko isvis nesimato, tai eisiu kitakart...
Atsakyti
QUOTE(Esu_Tavo_Saule @ 2014 03 18, 17:21)
turejau nueiti pilna pusle, bet kadangi gydytoja man nieko nesake tai nuejau tuscia, dar bande paziureti tai sako nieko isvis nesimato, tai eisiu kitakart...

nu va doh.gif tai vis delto dare ne intravaginaline, o per pilva vedziojo?
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2014 03 18, 18:08)
nu va  doh.gif tai vis delto dare ne intravaginaline, o per pilva vedziojo?


joa, bet nieko eisiu balandzio vidutžry dabar. bijau sito nes as slapimo nelaikau, sake pries pora valandu isgerti 1,5 l vandens. tai neisivaizduoju kaip davaziuosiu, nes kai isgeriu tai ir pradedu lakstyti, net kokioj kavinej truputi isgeriu kavos/arbatos ir butinai pora kartu nueinu.
Atsakyti