Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

QUOTE(JOGA @ 2014 02 11, 16:56)
Tai gali būti tik kaip profilaktika, bet kadangi cistu buna visokiu rusiu, tai pvz. folikulines cistos formuojasi tik del hormonu disbalanso, kadangi neplysta folikulas, taigi, pilnai su jumis sutikti negalima. schmoll.gif
Papildyta:

nepanikuokit, turejau cista 6,5 cm, kuri per 3 menesius graziai issivaiksciojo... 3 cm dar nieko nereiskai, ji sviezia ir ja tik stebes, tikrai tokiu niekas nepjauna, nebent yra isitikine jos turinio negerumu. 4u.gif


Man rado kiaušidėje dvi cistas 3cm ir endometriozę. Jau paskirta data LP, nes gyd. sakė nėra ko laukti jei noriu greičiau vaikų susilaukti, nes kitu atveju reiktų vartoti KT mažiausiai 6mėn, o aš to nenoriu unsure.gif Tik labai bijau pačios operacijos unsure.gif O jums merginos kurioms darė LP irgi liepė nusipirkt kompresines kojines? nes man liepė, nes sakė ilgokai gali užtrukti blink.gif
Atsakyti
o pas mane tokios naujienos - aš vakar buvau pas savo daktarę, cistos nebėra clap.gif dingo pati. arba gal buvo koks didelis folikulas, kuris dingo per mėnesines. šiaip ar taip, džiaugiuosi, kad kol kas viskas gerai. tfu tfu tfu, kad neprisišnekėt smile.gif išrašė pagert homeopatinius vaistukus, kad hormonus biški sureguliuot, sako, dėl jų gal taip darosi. labai tikiuosi, kad viskas gerai bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(liulia86 @ 2011 12 12, 22:11)
SENA TEMA 4u.gif

tai o man po menesiniu buna rudas skystis isejna, ar tai ir yra tas cistos skystis?Gal kas zino? ir kvapas nelabai malonus.

greiciau tai endometriozes pozymis.
Atsakyti
Labas vakaras,
o negalima cistas panaikinti su vaistais, nebutinai su operacija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Esu_Tavo_Saule: 15 vasario 2014 - 22:17
Reikia ziureti kokia cista, daugelis ju koreaguojama geriamais hormonais KT arba pan.
Atsakyti
QUOTE(Esu_Tavo_Saule @ 2014 02 15, 22:16)
Labas vakaras,
o negalima cistas panaikinti su vaistais, nebutinai su operacija?

Priklauso nuo paciu cistu, buna tokiu, kurios po menesiniu pacios isnyksta, buna, kad reikia hormonu.
Atsakyti
Padekit, as esu pasimetus... Nezinojau i kuria tema parasyti, bet pagalvojau gal kas nors is jusu susidurete su tai... smile.gif
Man pries menesines bega kraujas "is ten" ir kazkas sonuose duria, o dabar ir po sirgimo po keletos dienu vel bega kraujas. O kai jau prasideda sirgimas labai mazai kraujuoju. Nesuprantu kas man gali buti?
Atsakyti
Jums reikia kuo skubiau eiti pas ginekologa normaliai apziurai, echoskopijai ir t.t. gal turit kokia zaizdele, kuri neuzsitraukia, o gal tokai endometrioze pas jus arba bet kas. g.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

uzsiregistravau ketvirtadieniui pas gydytoja apziurai. Bet as esu nekalta, tai nezn ji man ten taip ims ir ziurines ar nusius echoskopijai? Gal kas susidurete su siomis bedomis.
As labai bijau kad man ko nors nerastu, nes tada numirsiu cray.gif
Ar galima pries menesines kraujuoti del policistiniu kiausidziu ar endormetriozes ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Esu_Tavo_Saule: 25 vasario 2014 - 21:20
Kai dar buvau nekalta, esu pas ginekologus lankiusis keleta kartu, svarbu tik pries apziura pasisakyk, kad nesi turejus santykiu tada jie viska ta pati tikrina tik per tiesiaja zarna, su pirstu, nepergyvenk, tikrai neiko baisaus. O paskui butinai prasyk, kad darytu echoskopa - manau, tavo sitaucijoje jis privalomas. 4u.gif Viskas bus gerai, gal tau dar tiesiog del amziaus yra paprasti ne cikliniai pakraujavimai ar patepimai. Paziures gydytojas ir bsu viskas aisku smile.gif smile.gif Lauksim ziniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOGA @ 2014 02 26, 07:50)
Kai dar buvau nekalta, esu pas ginekologus lankiusis keleta kartu, svarbu tik pries apziura pasisakyk, kad nesi turejus santykiu tada jie viska ta pati tikrina tik per tiesiaja zarna, su pirstu, nepergyvenk, tikrai neiko baisaus. O paskui butinai prasyk, kad darytu echoskopa - manau, tavo sitaucijoje jis privalomas. 4u.gif Viskas bus gerai, gal tau dar tiesiog del amziaus yra paprasti ne cikliniai pakraujavimai ar patepimai. Paziures gydytojas ir bsu viskas aisku smile.gif smile.gif Lauksim ziniu 4u.gif


Nuva siandien buvau pas ja, tai sake kad nieko baisaus nemano, bent ji nieko neuzciuopia. Siuncia mane dar echoskopijai, tai eisiu balandi. Nezinau dar yra echoskopija, tai visko gali buti.
Atsakyti
QUOTE(Esu_Tavo_Saule @ 2014 02 27, 15:51)
Nuva siandien buvau pas ja, tai sake kad nieko baisaus nemano, bent ji nieko neuzciuopia. Siuncia mane dar echoskopijai, tai eisiu balandi. Nezinau dar yra echoskopija, tai visko gali buti.

Nu va, kaip gerai, tik gal keik ziauru, kad echoskopija balandi...o juk privaciai jas daro ant kiekvieno kampo, ir jei yra galimybe, vitoj jusu nelaukciau dar menesi ...
Atsakyti