Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

Sveikos 4u.gif Šian prisilenkiau su gydytoju Ališausku rodos (skyriaus vedėjas Santaruos). Visai simpatiškas pasirodė lotuliukas.gif doh.gif Įdomu ar specas geras biggrin.gif Palaikykit ryt vakare špygas už mane, einu pas ginę echo, bet kažkaip atrodo,kad niekur nedingo ta cista, nes šoną skauda taip pat,kaip visada,o papalpavus (apčiuopiant) kiaušidės sritį išvis nerealiai duria unsure.gif verysad.gif Kad ir kokia esu echogeniška, ar kaip čia save pavadinus, statausi jau dabar priminimą, kad šlapimo pūsle pilna ateičiau blush2.gif nes praėjusį kartą net nepagalvojau ir WC nuėjau porą kartų belaukdama 40min.Bet vis tiek viskas matėsi, bet noriu būti garantuota, kad mato tiek idealiai,kiek gali matyti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2013 02 27, 21:37)
Sveikos  4u.gif  Šian prisilenkiau su gydytoju Ališausku rodos (skyriaus vedėjas Santaruos). Visai simpatiškas pasirodė  lotuliukas.gif  doh.gif  Įdomu ar specas geras  biggrin.gif  Palaikykit ryt vakare špygas už mane, einu pas ginę echo, bet kažkaip atrodo,kad niekur nedingo ta cista, nes šoną skauda taip pat,kaip visada,o papalpavus (apčiuopiant) kiaušidės sritį išvis nerealiai duria  unsure.gif  verysad.gif Kad ir kokia esu echogeniška, ar kaip čia save pavadinus, statausi jau dabar priminimą, kad šlapimo pūsle pilna ateičiau blush2.gif  nes praėjusį kartą net nepagalvojau ir WC nuėjau porą kartų belaukdama 40min.Bet vis tiek viskas matėsi, bet noriu būti garantuota, kad mato tiek idealiai,kiek gali matyti. unsure.gif

geras, man kaip tik liepia tuscia pusle ateiti, sako per pilna pusle nematau kiausiddziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lutte @ 2013 02 27, 20:06)
geras, man kaip tik liepia tuscia pusle ateiti, sako per pilna pusle nematau kiausiddziu doh.gif

keista,nes šlapimo pūslės turinys padidina echoskopinį pralaidumą,dėl to vaikiukas pilve labai gerai matosi echoskopu,nes aplink jį yra vanduo,todėl ir pūslė šlapimo pilna turi būti.
Atsakyti
QUOTE(lutte @ 2013 02 27, 20:06)
geras, man kaip tik liepia tuscia pusle ateiti, sako per pilna pusle nematau kiausiddziu doh.gif

liepia ateit pilna pusle, o iskart pries procedura nuvaro i tualeta - kai slapimas pilnai pasisalintu. siaip per pilna pusle nemato gimdos, man taip viena karta, kai nebuvo visiskai tuscia pusle, polipa "praziurejo"
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2013 02 27, 20:58)
liepia ateit pilna pusle, o iskart pries procedura nuvaro i tualeta - kai slapimas pilnai pasisalintu. siaip per pilna pusle nemato gimdos, man taip viena karta, kai nebuvo visiskai tuscia pusle, polipa "praziurejo"

Įdomiai pas jus g.gif Man kiek kartų darė mažojo dubens echo,tiek reikėjo pilna pūsle būt.Praėjusį kartą velnių gavau,kad pasišlapinau,ale,kaip ir sakiau,matėsi ir taip,bet sekantį kartą sakė nepamiršt pilna pūsle ateit g.gif Tiesa,man echo daro per pilvo sieną,ne vaginalinę,gal dėl to skirtumai... g.gif
Papildyta:
1-2 val. prieš urogenitalinės sistemos echoskopiją rekomenduojama išgerti 4-6 stiklines skysčio ir nesišlapinti, kad prisipildytų šlapimo pūslė. Pilna šlapimo pūslė taip pat pagerina gimdos, kiaušidžių, prostatos vaizdą atliekant dubens echoskopiją. Reikėtų nevalgyti prieš tyrimą 12 val., kad žarnyne neprisikauptų dujų.
Atsakyti
taip, man vaginaline dare
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2013 02 27, 21:39)
taip, man vaginaline dare

tai būtent dėl to ir reikėjo tuščios pūslės,kai daro per pilvo sieną-reikia pilnos.
Atsakyti
sveikos.na,as jau po gydytojos.sako lyg kazkiek subliusko,bet prastas echoskopas baisiai,tai prasysiu seimos gyd.siuntimo i santatus,nes sona skauda taip pat.
Atsakyti
Na, ką... Jungiasi prie jūsų dar viena "kolegė" hi.gif

Trumpai apie "save". Pirmą kartą pastebėta 4,4 cm dydžio. 10 dienų Duphaston-o. Poveikio jokio. Išrašė mėnesiui KT Regulon. Šiek tiek sumažėjo (iki 4 cm). Tada dar 2 mėn. KT. Deja, padidėjo iki 5x4,1 cm. Ca125 - 31,69. Verdiktas - laparoskopija.

Tyliai skaičiau šią temą, o dabar iškilo toks klausimas. Vaginalinės echo metu (Santariškėse) pamatė, kad pas mane be cistos dar ir endometriozė yra. Bet kitame skyrely esančioje endo temos pirmoje žinutėje parašyta, kad ENDOMETRIOZĖ DIAGNOZUOJAMA TIK LAPAROSKOPIJOS BŪDU, JOKIU KITU BŪDU JI NERANDAMA. Tai gal jos (endo) vis tik nematė, o tik įtaria ją ir laparoskopijos (kuri numatyta gegužės 8 d.) metu viskas paaiškės?

Beje, buvau šventai įsitikinus, kad cista pas mane kairėj (todėl ginės nėkart ir neklausiau), nes, jei skauda/maudžia/tempia, tai būtent kairėj pusėj. O iš šeimos gydytojos išgirdau (visiškai atsitiktinai, nes balsu skaitė, kai rašė siuntimą), kad dešinėj. Buvau stipriai nustebinta, nes dešinėj pusėj niekad jokio skausmo nesu jutusi. Bet šiuo metu dar turiu šiokių tokių problemų su juosmens skausmu kairėj pusėj (nedidelė skoliozė į kairę ir kifozė, nedidelė L4/5 disko išvarža, nedidelės Šmorlio išvaržos). Tai dabar nė nežinau, ar čia nuo juosmens man persimeta tas skausmas į pilvo apačią, ar vis tik tai dėl endo?
Atsakyti
Man endometriozes nemate su echo, aptiko ja operuojant cista. Sako, kad ji retai pasimato per echo.
Atsakyti
..ir dar nekuklus klausimas, galite atsakyti ir į AŽ, kiek už tokias operacijas atsilyginate blush2.gif ir, ar pirmai konsultacijai kažką irgi "dovanojate", būčiau dėkinga už atsakymus.
Atsakyti
Kaip idomiai, man tai echoskopu visada kuo aiskiausiai matydavosi sokoladinius zidinukus endometriozes g.gif ta pati pries pries 2sav mate - daug sokoladiniu zidinuku, laaaabai isvesejus endometriuma. Gal cia jau stadija belekokia, jei ir echo mato?
Atsakyti