Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

Isivaizduoju biggrin.gif , reiks pasiziuret...
Atsakyti
Na va, man itaria endopmetriozine cista... Dar, tiesa, pasiule pastebet, pasidaryt bent karta echoskopija iskart po menesiniu, ir tik tada operuotis. Ar kuri nors esat turejusi tokia?
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 02 08, 19:07)
Na va, man itaria endopmetriozine cista... Dar, tiesa, pasiule pastebet, pasidaryt bent karta echoskopija iskart po menesiniu, ir tik tada operuotis. Ar kuri nors esat turejusi tokia?


Man pries pora dienu pranese, kad turiu jau net dvi endo cistas. Nepavyko su KT issigelbeti.
Atsakyti
Gal yra bandžiusių gydymą dėlėmis?Domintų atsiliepimai,rekomendacijos,kur kreiptis Vilniuje.
Atsakyti
Sveiki,
Gal kam teko susidurti su gydytoja Kristina Stanslovaityte? Dirba jinai Vilniuje Antakalnio akušerijos ir ginekologijos klinikoje.
Vilnieciai, kur geriausia operuotis? Ligoniniu labai daug, kokia rinktis? g.gif
Atsakyti
Jungiuosi i jusu gretas 4u.gif Vakar man rado cista desiniajame kiausintakyje 2cm.dydzio. Simptomai: laaabai gausus kraujavimas, su dideliais kresuliais ir gleivemis, tepliojimas. Kiek ispesiau is daktares,tai rekia stebeti, kad nedidetu. Israse KT. Labai nenoriu ju gerti, bet jauciu teks verysad.gif Paskaicius cia radau, kad cistos susidaro del hormoniniu svyravimu,ar klystu? Bet kaip tycia neseniai pasidariau profilaktiskai hormonu tyrima ir viskas tvarkoje su jais. Ar as cia ka ne taip suprantu g.gif O kaip jums nustate kokios rusies cista? Man apie rusi tai nieko neminejo unsure.gif
Aplamai mano daktare labai nekalbi, info peste ispesti reikia, o tai sunku kai nezinai ko klausti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(julijajak @ 2012 02 22, 16:27)
O kaip jums nustate kokios rusies cista? Man apie rusi tai nieko neminejo unsure.gif
Aplamai mano daktare labai nekalbi, info peste ispesti reikia, o tai sunku kai nezinai ko klausti doh.gif



Man tiesiog is akies atliekant echoskopija. Na, jie, matyt, tirdami mato, kokios ji strukturos, kur lokalizuojasi ar pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Triunfante @ 2012 02 17, 23:39)
Man pries pora dienu pranese, kad turiu jau net dvi endo cistas. Nepavyko su KT issigelbeti.


Laba,
Man irgi dar viena atsirado toje pačioje kiaušidėje. Teks operuot.

QUOTE(julijajak @ 2012 02 22, 15:27)
Israse KT. Labai nenoriu ju gerti, bet jauciu teks verysad.gif Paskaicius cia radau, kad cistos susidaro del hormoniniu svyravimu,ar klystu?  Bet kaip tycia neseniai pasidariau profilaktiskai hormonu tyrima ir viskas tvarkoje su jais. Ar as cia ka ne taip suprantu g.gif O kaip jums nustate kokios rusies cista? Man apie rusi tai nieko neminejo unsure.gif


Su tais hormoniniais vaistais ir man keistai atrodo: nepadarę hormoninių testų (bent jau man), nusprendžia, kad jų trūksta. Na tipo tie hormoniniai tyrimai yra mokami, bet manau, žmogui pačiam yra teisė rinktis, ar "farširuotis" hormonais su neaiškiom pasekmėm ateityje ar pasidaryti tyrimą. O dėl cistų tipo: nieko jie tiksliai negali pasakyti, juk echo tai šešėlių mokslas, gali tik spėti, pagal tam tikrus požymius. Tiksliausia pasakys operacija ir cistos tyrimas po jos.
Atsakyti
sveikos, merginos,
jungiuosi prie jūsų, reikia operuotis jau, kur patartumėte darytis op ir labai nepatogus klausimėlis - kiek tai kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2012 02 23, 10:23)
Laba,
Man irgi dar viena atsirado toje pačioje kiaušidėje. Teks operuot.
Su tais hormoniniais vaistais ir man keistai atrodo: nepadarę hormoninių testų (bent jau man), nusprendžia, kad jų trūksta. Na tipo tie hormoniniai tyrimai yra mokami, bet manau, žmogui pačiam yra teisė rinktis, ar "farširuotis" hormonais su neaiškiom pasekmėm ateityje ar pasidaryti tyrimą. O dėl cistų tipo: nieko jie tiksliai negali pasakyti, juk echo tai šešėlių mokslas, gali tik spėti, pagal tam tikrus požymius. Tiksliausia pasakys operacija ir cistos tyrimas po jos.

Tai vat, kad daktares tuos homonus lengva ranka, kaip kokius saldainiukus, skiria doh.gif Net KT skiriant turi kazkokius tyrimus atlikt, o man "is lempos" receptuka israse ir tiek ziniu blink.gif
O gal dar verta palaukti ir pasidaryti echo is kart po menesiniu? g.gif Nors jei ji ten senokai yra, tai turbut ir po kitu mm neisnyks verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(julijajak @ 2012 02 26, 17:10)
Tai vat, kad daktares tuos homonus lengva ranka, kaip kokius saldainiukus, skiria doh.gif  Net KT skiriant turi kazkokius tyrimus atlikt, o man "is lempos" receptuka israse ir tiek ziniu  blink.gif
O gal dar verta palaukti ir pasidaryti echo is kart po menesiniu? g.gif Nors jei ji ten senokai yra, tai turbut ir po kitu mm neisnyks verysad.gif


As jusu vietoje mastyciau taip, kad geriau jau KT nei operacija. wink.gif
Atsakyti
O aš, Jūsų vietoje, neskubėčiau su KT. Ištiesų, jei tik ką atrado, cistą reikėtų pakartoti echo dar kartą po mėnesinių, taip pat pažiūrėti ar ji nedidėja.
Atsakyti