Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

QUOTE(*Jalta* @ 2013 02 16, 15:40)
Taip, iš patirties. mirksiukas.gif  4u.gif Mažai kam dingsta... ax.gif

Supratau....ačiū unsure.gif
Atsakyti
na, maniske beveik 4cm buvo, su kraujagyslem viduj, bet pati dingo be vaistu. kadangi vienakart skausmo priepolis buvo, tai leidziu sau manyti, kad tada ji ir plyso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2013 02 16, 12:39)
as suprantu,kad laparoskopu daro per pilvo siena.Issireskimas "ten" reiske vidinius moteriskus lytines sistemos organus.Visai nenoriu,kad man,bunant 20m.butu lieciamos kiausides,nes mano cista yra ne ANT kiausidziu,o kiausideje,kazkaip nesinori ir pagalvot,kad kazkada GALBUT galetu buti problemu pastoti ir pan..zodziu,noretusi susitvarkyti be operacijos,o ir cista kaip pasiskaiciau pas jus temoj,nera baisiai didele,kitos ir 8 cm turejo..


Na, pas jsu ne tokia ir maza, negi lauskit, kol isaugs iki 8 cm? unsure.gif

Dingsta tik funkcines cistos, jei per pusmeti nedingsta, tai jau ir nedings pati.
Papildyta:
QUOTE(Perliukasss @ 2013 02 16, 16:20)
na, maniske beveik 4cm buvo, su kraujagyslem viduj, bet pati dingo be vaistu. kadangi vienakart skausmo priepolis buvo, tai leidziu sau manyti, kad tada ji ir plyso smile.gif


vaje, gerai, kad kiausides neistaske unsure.gif
Atsakyti
na, kiauside sveika, bet laisvo skyscio gan nemazai yra, del ko ir norejo vezio markeri daryt. bet man ji endokrinologas dare, cistos echo foto pamates smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,- gal pas kuria buvo nuo kontraceptiku funkcine cysta,- kiek laiko jos buna,lyg ir dingsta..jei nedingsta kozkoks gydymas skiriamas..gal galit pasidalint patirtim? aciu
Atsakyti
Sveikos, žinoma pas mane dar niekas neaišku, bet taip dėl viso pikto noriu pasiklausti Vilniečių, pas ką operavotės? Man nei lazdynų ligoninė,nei antakalnis kažkaip pasitikėjimo nekelia, labiausiai domina Santariškių klinikos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2013 02 18, 13:17)
Sveikos, žinoma pas mane dar niekas neaišku, bet taip dėl viso pikto noriu pasiklausti Vilniečių, pas ką operavotės? Man nei lazdynų ligoninė,nei antakalnis kažkaip pasitikėjimo nekelia, labiausiai domina Santariškių klinikos. 4u.gif

be reikalo Jums Antakalnio klinika pasitikejimo nekelia smile.gif moderniai irengtas skyrius, pukius daktarai bei personalas rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos,

Na aš irgi noriu pasidžiaugt, pasigirt: šiandien darė echo, pirmą kartą po laparaskopijos, ir viskas gerai, jokių cistų nepridygo. thumbup.gif
Kalbant apie klinikas, kai rinkausi kur operuotis, kažkaip Antakalnio klinikos ir joje dirbantys gydytojai, atsiliepimai apie juos, lėmė apsisprendimą vykti ten.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2013 02 18, 13:17)
Sveikos, žinoma pas mane dar niekas neaišku, bet taip dėl viso pikto noriu pasiklausti Vilniečių, pas ką operavotės? Man nei lazdynų ligoninė,nei antakalnis kažkaip pasitikėjimo nekelia, labiausiai domina Santariškių klinikos. 4u.gif


man dare laparaskopija VUOI, mano asiliepimai geri
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2013 02 18, 14:17)
Sveikos, žinoma pas mane dar niekas neaišku, bet taip dėl viso pikto noriu pasiklausti Vilniečių, pas ką operavotės? Man nei lazdynų ligoninė,nei antakalnis kažkaip pasitikėjimo nekelia, labiausiai domina Santariškių klinikos. 4u.gif


Mane lazdynų ligoninėje operavo gydytoja T. Pukėnienė. Tik geriausiu atsiliepimus galiu pasakyti tiek apie gydytoją, tiek apie prižiūrintį personalą. Į ligoninę važiavau jau ne planinei operacijai, o su baisiausiais skausmais, kiaušidėse buvo dvi cistos - viena 7 cm, kita 3 cm. Šiuo metu po operacijos praėjo 9 mėnesiai, daugiau cistų neatsirado, kiaušidės normalios, žymių po laparoskopijos beveik neliko - tik vienas randelis prie bambos, nes ten oda stora, o kiti du išnyko. Kiek kas pasakojo toje ligoninėj po operacijos, kad labai pasisekė man, kad pakliuvau pas tą gydytoją, nes turi didelę patirtį ir labai kruopšti ir dėmesinga yra, ypač jaunom ir negimdžiusioms, kad tik kuo mažiau pakenkt organams, kad dar būtų galima pagimdyti. aišku, dar nebandžiau pastoti, bet greitu metu bandysiu, tada dar tvirčiau galėsiu pasisakyt šituo klausimu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo debesyse*: 19 vasario 2013 - 11:53
Sveikos smile.gif Ar buvo kuriai duphastoną pagėrus 10d.sutrikęs ciklas?Nes gydytoja liepė po mmm.ateit,o jos pas mane maždaug kas 20d būna...tai užvakar jau turėjo daugmaž būt,o nesulaukiu...ir pms jokių požymių įprastinių nėr doh.gif Jaučiu reiks nukelt vizitą,nes jis po savaitės jau... doh.gif doh.gif Gydytoja nesakė,kad gali pasikeist kažkas.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2013 02 21, 20:19)
Sveikos smile.gif  Ar buvo kuriai duphastoną pagėrus 10d.sutrikęs ciklas?Nes gydytoja liepė po mmm.ateit,o jos pas mane maždaug kas 20d būna...tai užvakar jau turėjo daugmaž būt,o nesulaukiu...ir pms jokių požymių įprastinių nėr  doh.gif  Jaučiu reiks nukelt vizitą,nes jis po savaitės jau... doh.gif  doh.gif  Gydytoja nesakė,kad gali pasikeist kažkas.


Man nebuvo, apskritai jokio poveikio nuo Duphastono
Atsakyti