Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

QUOTE(Darbinga @ 2012 12 10, 10:48)
man buvo įvestas drenas didžiausioje skylutėje, kurią vėliau siuvo. kaip aiškino chirurgas (jei teisingai supratau, nes po narkozės buvau kiek nesava), dreną dėjo todėl, kad  operacijos metu jis stengėsi viduje kuo mažiau audinių prideginti t.y.  norėjo palikti kuo daugiau gyvų audinių.  g.gif  O kateterį į šlapimkanalį dėjo toms moterims, kurioms darė atvirą pjūvį, arba išėmė gimdą t.y. toms, kurioms darė sudėtingesnes intervencijas.  g.gif bet nesu tikra , kad visa tai ką parašiau yra objekyvu.  biggrin.gif


cia tai abejoju ax.gif
Atsakyti
Labas.
Del narokozes tai is patirties (deja..) galiu pasakyti, kad pykinimas yra labai individualus dalykas. Jei ir siaip buna organizmas linkes i pykinima (pvz. kai buni ilgiau nevalges, negeres skysciu, is nuovargio) tai ir didesne tikimybe kad po operacijos gali pykinti. Kas yra svarbu bet daznai nepasakoma, kad anesteziologai gali uzkirsti kelia tiems blogumams, pries migdyma suleidziant vaikstu nuo pykinimo (pvz. cerukalio). Deja, jie to daznai nedaro, nors galetu... blink.gif As baisiai supykau, kad nors apie tai kalbejau su gydytoja, man tu vaistu nesuleido ir pasireiske visi blogumai, o po to jau jie susigribo ir dare kas priklauso..
Suprantu kylancia baime ir abejones, linkiu kad viskas butu gerai!
Atsakyti
QUOTE(laimalaima3132 @ 2012 12 10, 17:11)
[CODE]išoperavus cistą mane paleido kitą dieną nes labai gerai jaučiausi ir nieko neskaudėjo visiškai.

man kita diena dar nuskausminamuosius leido, tik ant pietu iseme slapimo kateteri ir ta kita drena, i vakara tik galejau pati iki toleto nueiti, buvo baisiai silpna, o kai ryte bandem lipti is lovos, tai tik pastovejau ir atgal i lova, nesugebejau nueiti iki kriaukles unsure.gif na kiekvienam skirtingai...
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 12 09, 09:27)
O kateteri i slapimtaki irgi istate?

man irgi norėjo įstatyt, nes negalėjau niekaip pasisiot, o buvo vakaras sesutės matyt miegot ramiai norėjo nueit, kad naktį nežadinčiau, kad sisiot noriu smile.gif sakiau nenoriu kateterio, noriu eit į tualetą, tai sakė jūs nugriūsit, o mes negalėsim jūsų įkelt į lovą, tada basoną padėjo an taburetės ir atsuko vandenį, nu kokį 20 min kantriai pasėdėjus pasisiojau, O šiaip ir nelabai norėjau, bet sakė reikia prieš miegą, nu šiaip aišku reikia, nes būčiau užsinorėjus naktį.
Atsakyti
Sveikutes,ar kuri po operacijos vartojat KT ?Ka sako ginekologai siuo klausimu,gal kuri apie tai snekejot? brandinu minti.. g.gif
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 12 12, 14:23-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 12 12, 14:23)
Sveikutes,ar kuri po operacijos vartojat KT ?Ka sako ginekologai siuo klausimu,gal kuri apie tai snekejot? brandinu minti.. g.gif

as KT vartojau ir pries operacija, kad sustabdyti cistos augima, bet ji vis tiek augo po truputi, tai teko operuoti. o po operacijos ligoninej pasake toliau gerti KT maziausiai tris menesius
Atsakyti
Sveikos,

Taigi, pranese man, kad turiu 5 cm sokoladine cista... savaime aisku reikia operuoti. taigi stresas, asaros ir pan... ir,deja, nezinau koki gydytoja geriausia butu pasirinkti. galbut kas nors galetumete patarti? esu is Vilniaus.
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2012 12 21, 13:24)
Sveikos,

Taigi, pranese man, kad turiu 5 cm sokoladine cista... savaime aisku reikia operuoti. taigi stresas, asaros ir pan... ir,deja, nezinau koki gydytoja geriausia butu pasirinkti. galbut kas nors galetumete patarti? esu is Vilniaus.

Labuka,-ar stresuosi,ar ne, nieko nepakeisi, as tris metus stebejau,gydziau,homeopatija praejau...ir finale vistiek isoperavau.Paskaityk musu senus pastus,ten daug info kas kur Vilniuj operavo.Patikek,-nera taip baisu kaip atrodo... smile.gif
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 12 27, 01:02-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 12 27, 01:02)
Labuka,-ar stresuosi,ar ne, nieko nepakeisi, as tris metus stebejau,gydziau,homeopatija praejau...ir finale vistiek isoperavau.Paskaityk musu senus pastus,ten daug info kas kur Vilniuj operavo.Patikek,-nera taip baisu kaip atrodo... smile.gif


gydytojas sake, kad bus pasalinta dalis kiausides, prdeginama, tai man jau baisu... juk ji tikriausiai nebefunkcionuos normaliai.. net nezinau ka ir begalvot. tik verkti norisi. neduok dieve likti bevaike.. tfu tfu tfu...
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2012 12 27, 15:31)
gydytojas sake, kad bus pasalinta dalis kiausides, prdeginama, tai man jau baisu... juk ji tikriausiai nebefunkcionuos normaliai.. net nezinau ka ir begalvot. tik verkti norisi. neduok dieve likti bevaike.. tfu tfu tfu...

Brangioji,-moteris turi 2 kiausides mirksiukas.gif ,niekada negalvok apie pati blogiausia..is patirties sakau smile.gif
Atsakyti
ar kuriai taip buvo, kad kiaušidėje buvo cista, ją išoperavo, po mėnesio gero nuėjau pasitikrinti ir vėl ten pat išaugus cista...?
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2012 12 27, 15:31)
gydytojas sake, kad bus pasalinta dalis kiausides, prdeginama, tai man jau baisu... juk ji tikriausiai nebefunkcionuos normaliai.. net nezinau ka ir begalvot. tik verkti norisi. neduok dieve likti bevaike.. tfu tfu tfu...


Ir su viena kiauside galim susilaukti vaiku mirksiukas.gif

QUOTE(laimalaima3132 @ 2012 12 27, 18:16)
ar kuriai taip buvo, kad kiaušidėje buvo cista, ją išoperavo, po mėnesio gero nuėjau pasitikrinti ir vėl ten pat išaugus cista...?


Teoriskai taip gali buti, cistos gali ataugti.
Atsakyti