Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

QUOTE(smilga** @ 2012 12 03, 18:16)
Mane pasigulde pirmadieni ryte, buvo tyrimai ir nuo pietu prasidejo zarnyno valymas. Antradieni ryte operavo, mazdaug 1,5val ir dar pusvalandi laike pooperacinej stebejimui, atsigaudinejau is narkozes. Ketvirtadieni ryte isleido. 10 dienu po operacijos reikes issiimti siulus, o iki tol paciai namie kas antra diena persitverti reikia..


O pooperacinej laike ne visa para, leido ta pacia diena grysti i palata kaip suprantu?
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 12 03, 22:44)
O pooperacinej laike ne visa para, leido ta pacia diena grysti i palata kaip suprantu?

taip
Atsakyti
O nei vienos jusu nepykino po narkozes?
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 12 05, 20:08)
O nei vienos jusu nepykino po narkozes?

Sveikos, mane labai pykino... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jalta* @ 2012 12 05, 20:47)
Sveikos, mane labai pykino... verysad.gif


unsure.gif o kazin nuo ko tai priklauso?
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 12 05, 21:25)
unsure.gif o kazin nuo ko tai priklauso?

sunku pasakyt. kaip jau minejau, per 6 gyvenime turetas pilnas narkozes pykino tik 1 karta. beje, jei neklystu, 5 kartus narkoze dare ta pati anesteziologe g.gif gulejau tam paciam skyriuj toj pacioj ligoninej
Atsakyti
O po laparaskopijos ar kam buvo patine mazdaug ten kur tos skyles, jei taip, kiek laiko? O ar buvo issiputes pilvas? Ir kiek laiko?
Atsakyti
QUOTE(smilga** @ 2012 12 06, 16:42)
O po laparaskopijos ar kam buvo patine mazdaug ten kur tos skyles, jei taip, kiek laiko? O ar buvo issiputes pilvas? Ir kiek laiko?

patine tai nebuvo, o pilvas issiputes buvo kelias dienas, cia yra normalu,
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 12 05, 20:08)
O nei vienos jusu nepykino po narkozes?


oi dar ir kaip pykino ax.gif Man atrodo, kad negerai parinkta narkozes doze
Atsakyti
QUOTE(patiko @ 2012 12 06, 21:23)
oi dar ir  kaip pykino ax.gif Man atrodo, kad negerai parinkta narkozes doze

drinks_cheers.gif man irgi kyla įtarimas, kad neteisingai parinko dozę, nors keletą kartų perklausė svorį, bet vis pasakydavo didesnį. Pykino žiauriai.
Atsakyti
o jetus...as savo gines, kai uzklausiau ar mane gali pykinti, tai sake, kad neturetu pykinti su siuolaikiniais vaistais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 12 07, 21:31)
o jetus...as savo gines, kai uzklausiau ar mane gali pykinti, tai sake, kad neturetu pykinti su siuolaikiniais vaistais  ax.gif


jei gerai parinkta tinkama narkoze, ir jos doze, tai gal ir neturetu pykinti, bet visaip buna... doh.gif
Atsakyti