Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

Isoperavo man cista. Idomu kelinta diena po operacijos jus isleido namo? Ir kuriam laikui israse nedarbinguma?
Atsakyti
Mane isleido berots po poros dienu g.gif ,o del nedarbingumo,tai klause kiek noriu, tai as ir neskubejau..greito ir lengvo pasveikimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga** @ 2012 11 30, 19:44)
Isoperavo man cista. Idomu kelinta diena po operacijos jus isleido namo? Ir kuriam laikui israse nedarbinguma?

mane tai trecia diena,o nedarbingumas tai 4savaites!
Atsakyti
QUOTE(Meggi @ 2012 11 30, 22:16)
mane tai trecia diena,o nedarbingumas tai 4savaites!

Negasdinkit, viskas individualu. As kadangi dirbau 2 darbovietese, ketvirtadieniui (operacijos diena) atsiprasiau is vienos, penktadieniui is kitos, o nuo pirmadienio jau nupedinau i darba, aisku, pilnos sveikatos dar nebuvo, bet susitvarkiau. Jei darbas nesusijes su lakstymu, o yra sedimas, bent jau mano atveju tikrai tas trumpesnis nedarbingumo laikotarpis nepakenke
Atsakyti
Tiksliai nebepamenu kada sake apsilankyti pas ginekologe pasitikrinti, lyg po menesio?
Atsakyti
Manes irgi laukai si operacija, sake namo isleis trecia diena, jei viskas bus ok, guldys is vakaro. Kai paklausiau gydytojo kiek laiko trunka operacija, atsake, kad nuo 13 min iki 8 val. biggrin.gif
Atsakyti
O dar noriu paklaust tu, kurios po operacijos jau:

siulus reikia eiti kazkur issimti ar jie patys istirpsta? apskritai, reikejo eiti kazkur i perrisimus?

kada galima maudytis?
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 12 02, 14:59)
O dar noriu paklaust tu, kurios po operacijos jau:

siulus reikia eiti kazkur issimti ar jie patys istirpsta? apskritai, reikejo eiti kazkur i perrisimus?

kada galima maudytis?

mane sestadienio nakti isoperavo, pirmadieni isleido is ligonines, o siulus reikejo vaziuoti i ta pacia ligonine isimti.tai vaziavau penktadieni.
o po dusu maudytis galima jau buvo sekancia diena kai iseme siulus. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mane išleido tą pačią dieną, siūlų nereikėjo išimti. 4u.gif
Atsakyti
O kodel cia taip skirtingai, vienom reikia isimt siulus, kitom ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 12 02, 19:36)
O kodel cia taip skirtingai, vienom reikia isimt siulus, kitom ne  g.gif

Neįsivaizduoju, gal kokiais tirpstančiais, geresniais siūlais sukabino... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Mane pasigulde pirmadieni ryte, buvo tyrimai ir nuo pietu prasidejo zarnyno valymas. Antradieni ryte operavo, mazdaug 1,5val ir dar pusvalandi laike pooperacinej stebejimui, atsigaudinejau is narkozes. Ketvirtadieni ryte isleido. 10 dienu po operacijos reikes issiimti siulus, o iki tol paciai namie kas antra diena persitverti reikia..
Atsakyti