Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

Sveikos,

O kada Jums sakė pasirodyti po operacijos, pasitikrinti? Kiek mano sutrikiusi atmintis sako, po mėnesio ir po mėnesinių. Kaip Jums, kurios buvote operuotos?
Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2012 10 13, 17:44)
Sveikos,

O kada Jums sakė pasirodyti po operacijos, pasitikrinti? Kiek mano sutrikiusi atmintis sako, po mėnesio ir po mėnesinių. Kaip Jums, kurios buvote operuotos?

Man liepe pasirodyti po 4 men.,buvau ,kaip ir viskas ok,ko ir jums linkiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(patiko @ 2012 10 13, 18:28)
oho 3 cm doh.gif , mano visi trys pjuviai panasiai po 1 cm, tikrai nedidesni


Pas mane buvo 4 pjūviai, bet visi nedidukai, gal šonuose po 1,5-2cm, bet kiti mažuliukai.
Atsakyti
Mano tas didysis kaires puses pjuvis siutas is vidaus tai virsutiniai raumenys tarsi uzdribe an pjuvio. Ties bamba pjuvis apie centimetra, o desinej pusej apie puse centimetro. Dar aukstai vienas dvieju milimetru toks kaip taskas, net nezinau kam jo reikejo.
As kai is sedimos padeties atsistoju ir iskart vaikstau tai viskas gerai, bet jei tik ilgiau pastovet reikia tai pradeda skaudet pjuvio raumenis ir tada nei pastovet nei paeit negaliu reikia kur atsiremt atgaut jegas, taip ir vakar ir siandien. Bet pagaliau jau ant visu sonu galiu miegoti ir jau isdrisau issimaudyt vonioj. O gijimo perijodas matyt ilgas ir nuobodus.
Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2012 10 13, 17:44)
Sveikos,

O kada Jums sakė pasirodyti po operacijos, pasitikrinti? Kiek mano sutrikiusi atmintis sako, po mėnesio ir po mėnesinių. Kaip Jums, kurios buvote operuotos?

Man siandien gine sake pasirodyt po triju menesiu tai gausis nuo operacijos dienos po keturiu. Man pries cistos operacija buvo gimdos kaklelio onkocitologinis tyrimas blogas, buvo pakitimu, o dabar po operacijos vel dare onkocitologini tyrima, tai mano nuostabai tyrimo atsakymas geras. Kaip man palengvejo, net nemaniau kad cia gali but susije dalykai.
Atsakyti
Gal kas nors neseniai operavotės KMUK? Labai padėtumėt pasidalindamos patirtim 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
man mėnesinės po operacijos vėlavo lygiai dvi savaites, pagal ankstesnį "grafiką", o šiaip prasidėjo lygiai po keturių savaičių po operacijos dienos. 4u.gif
Bendra savijauta po keturių savaičių po operacijos, tai tarsi tos operacijos ir nebuvo thumbup.gif tik antros tai jau tokios operacijos nenorėčiau.
Atsakyti
Pasiimiau atsakymus, tai lapelyje parašyta: cistos sienelėje plaukai, kaulinis audinys ir trys dantys.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2012 10 25, 13:24)
Pasiimiau atsakymus, tai lapelyje parašyta: cistos sienelėje plaukai, kaulinis audinys ir trys dantys.

Geras smile.gif Visas gyvas organizmas smile.gif Aisku, toki kol iskrapstysi...hihihi.gif Del to ir gijot ilgiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 25 spalio 2012 - 12:42
O tai is ko ten tie pvz. tie dantys susidaro? g.gif
Atsakyti
man irgi operuos kazkoki darini prie cistos.
mergaites kiek mokat gydytojui, anesteziologui?
Atsakyti
Man idomu kiek laiko laiko ligonineje, kai isoperuoja cista? O i koki skyriu guldo, ginekologini? O buna koks nors kraujavimas po operacijos, ar reikia kokiu iklotu? blush2.gif
Atsakyti