Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

Man minejo, kad sportuot tik po menesio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2012 10 06, 17:37)
Sveikos, na man antradieni nueme pleistrus tai stovet ilgai negaliu pradeda skaudet raumenis aplink pjuvi, paeit irgi kelias dienas sunku buvo, nakti miegu tik an vieno sono nes an kito skauda pjuvio raumenis ( kol buvau su pleistrais taip neskaudejo) kazi kiek dar reiks kenteti. Paciaudejus ar staigesni judesi padarius gali klykt is skausmo. I lauka einu su nestumo kelnem, i darba su prasegtais dzinsais.


tai jei tokia prasta savijauta-pasiimkit nedarbingumo pazymejima
Atsakyti
sveikos, p jus po cistos laporaskopijos ar kraujavot?
Atsakyti
QUOTE(inaja @ 2012 10 11, 14:30)
sveikos, p jus po cistos laporaskopijos ar kraujavot?

As ne, o likimo drauge, kuria operavo ta pacia diena net labai. Bet ji laaabai didele cista turejo, ko gero, rimtesne operacija turejo
Atsakyti
As nekraujavau visai, buvo drenas is vieno pjuvio isvestas kad kraujuotum i toki maiseli bet jis liko sausas.
Papildyta:
QUOTE(patiko @ 2012 10 08, 16:29)
tai jei tokia prasta savijauta-pasiimkit nedarbingumo pazymejima

Buvau uzvakar pas gine, klausia o jus ne biuleteny??? Sakau jau antra savaite dirbu. Oho kaip cia jus ne biuleteny.. tai dar pasitikslino ar tikrai man laparoskopija daryta.
Atsakymai dar mano neatejo. Siandien savijauta jau geryn, jau gyju matyt, tik kai staigiai kaip nors pasisuku ar lenkiuosi sonu tai suskausta. Gine sake patept po maudymosi zaizdas aliejum atseit greiciau sasai nusilups, bet man net liestis prie ju nesinori tai netepsiu.
Papildyta:
QUOTE(Sherbet @ 2012 10 08, 09:00)
Sveikos,

Na aš rašau kol nepamiršau, nes pačiai buvo labai aktualus klausimas, kad pilvas susitraukė po 2 savaičių. Sportuoti lengvai pradėjau po kokių 8 dienų, o po 14 jau dariau pilnus atsilenkimus. Tai tiek patirties po laparaskopijos.
Kadangi esu labai smalsi (smalsumas pražudė katę), nuėjau į klinikas ir pasiėmiau savo tyrimų rezultatus. Cista pas mane buvo serozinė.
Kai pasiskaičiau nete, tai vos neišprotėjau, jos dažniausiai būna piktybinės. Geriau būčiau nežinojus. doh.gif

Mano pilvas irgi per pora sav atsistate.
Jetus dar ir tokiu cistu buna, Stiprybes! Tai o tirs dar ka papildomai? Reikes ir man pasiskaityt kas tai per cista.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2012 10 11, 19:15)

Mano pilvas irgi per pora sav atsistate.
Jetus dar ir tokiu cistu buna, Stiprybes! Tai o tirs dar ka papildomai? Reikes ir man pasiskaityt kas tai per cista.


Ačiū, už palinkėjimus. Šiaip tai neparašyta, kad cista piktybinė ar kažkas panašaus. Tiesiog pavadinimas ir viskas. Čia tik aš pati pasiskaitinėjau internete, nes nežinojau ir negirdėjau apie tokias. Jos pasirodo ir būna tarp kiaušidės ir kiaušintakio.
Aš niekaip nesuprantu ką Jums ten operavo, kad šitaip blogai jaučiatės. Aš jaučiuosi taip lyg nieko nebūtų buvę.
Atsakyti
o as spalio 2d. pamaciau teigiama nestumo testa, 4d. isveze greitoji, trukus cista vidinis kraujavimas, laparoskopija, nestumo nerado, po laporaskopijos kraujavimas, testas vis dar teigiamas, bet nestumo gimdoj nera, tai manyt persileidau, del to ir kraujavimas... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2012 10 12, 08:55)
Ačiū, už palinkėjimus. Šiaip tai neparašyta, kad cista piktybinė ar kažkas panašaus. Tiesiog pavadinimas ir viskas. Čia tik aš pati pasiskaitinėjau internete, nes nežinojau ir negirdėjau apie tokias. Jos pasirodo ir būna tarp kiaušidės ir kiaušintakio.
Aš niekaip nesuprantu ką Jums ten operavo, kad šitaip blogai jaučiatės. Aš jaučiuosi taip lyg nieko nebūtų buvę.

Siaip as irgi sunkiai suprantu, nejaugi taip skirtingai gali sureaguot organizmas i operacija - na, matyt, tikrai visos skirtingos, problemos skirtingos, kazkam maziau pakrapste, kazkam daugiau. Labai nustebino gydytojos reakcija - atseit jau nebe biuletenis... g.gif Na, visa savaite negalejau kazkaip labai jau susilenkt, teko siokia tokia atkarpa prabegt tuo laikotarpiu per pereja, kad masina nepervaziuotu, skaudejo, kiekviena nusileidima ant zemes begdama jauciau, bet taip kad biuleteni imciau.... schmoll.gif Nors pas mane tai kaip supratau is israso ir is daktaro kalbu irgi turejo ka veikt, ilga buvo operacija - endometrioze 3 stadijos, tvarke visa pilvo ertme, jau gerokai isplito.
Sveikatytes, stiprekit kuo greiciau!
Atsakyti
Sveikos, pagaliau ir mano atsakymai, brandi dermoidine cista.
Tas pjuvis kuri skauda pamatavau su liniuote yra 3 cm, gal kitu mazesni tie pjuviai. As ta pjuvi matau tik veidrodelio pagalba, nes ant jo tarsi uzgule virsutiniai raumenys ir jie nelabai dar jautrus aplinkt tai baisu net paliest. Ir an to sono jau galiu ilgiau pagulet bet miegot dar nelabai. Ir apie pilvo pratimus tai nesvajociau net. Aisku jei pas Jus visi trys pjuviai kaip mano tie kiti du tai as ju net nejutau po operac. Ir aplamai cista buvo desinej pusej o pjuvis didysis yra kairej pusej.
Atsakyti
Kiek skaiciau tai serozine yra cistomos rusis, o dermoidine yra cistos rusis. Cistoma nuo cistos skiriasi tuo, kad nesusijusi su ciklu.
Atsakyti
Sveikos,

prisiduodu ir aš - cista kairėj kiaušidėj išoperuota buvo birželį ir iki dabar nuo liepos geriu KT gydymo tikslais (rado endometriozę). Nežinau, kas darosi, bet jau gal 3 ar 4 dienos identišku skausmu skauda dešinį šoną. doh.gif Nenoriu net pagalvoti, kad vėl bus kokia cista, tik kitoj pusėj lotuliukas.gif Reiks bandyt kažkaip pas gydytoją patekti, kad echoskopu pažiūrėtų.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2012 10 13, 15:12)
Sveikos, pagaliau ir mano atsakymai, brandi dermoidine cista.
Tas pjuvis kuri skauda pamatavau su liniuote yra 3 cm, gal kitu mazesni tie pjuviai. As ta pjuvi matau tik veidrodelio pagalba, nes ant jo tarsi uzgule virsutiniai raumenys ir jie nelabai dar jautrus aplinkt tai baisu net paliest. Ir an to sono jau galiu ilgiau pagulet bet miegot dar nelabai.  Ir apie pilvo pratimus tai nesvajociau net. Aisku jei pas Jus visi trys pjuviai kaip mano tie kiti du tai as ju net nejutau po operac. Ir aplamai cista buvo desinej pusej o pjuvis didysis yra kairej pusej.



oho 3 cm doh.gif , mano visi trys pjuviai panasiai po 1 cm, tikrai nedidesni
Atsakyti