Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

QUOTE(aneela @ 2012 09 28, 07:39)
Sveikos,

Nežinau tiksliai ar ten pataikiau, bet, jei ką, tikiuosi smarkiai nebarsit  ax.gif
Tai va, šią savaitę sužinojau, akd turiu visą cistomą, t.y. darinys, kurio negalime vadinti cista, kai ji viršija 5 cm... Dabar nebepamenu kiek tiksliai gydytoja sakė, gal kokie 7.. žodžiu reikalinga operacija.
Kadangi esu visiškai nepatyrusi ginekologijos virtuvėje, norėjau pasiklausti patarimo, kurioje ligoninėje geriausiai operuotis, arba galbūt žinote patikimus operuojančius gydytojus  4u.gif

Mano cista irgi vadinosi cistoma, nes 5,5 cm.
Siandien mane jau israse, bet ausyse dar cypia, ilgai stovet negaliu, skauda pjuvius ir silpna. Pilvukas ispustas kietas kaip balionas. Antradieni isims siules ir jau turetu buti atsakymai. Kad dermoidine daktare nustate is echoskopijos. Kai cista didele, operacija daug sudetingesne.
Na dabar galiu drasiai rekomenduot RK. Cia aplamai palatoj musu tokia sauni kompanija pasitaike, vienos kita globojom, juokemes kad atrode siules plys tai lekdavau is palatos,kad nebesijuokti, tiek susibendravom gaila skirtis. Prisiminsiu ne kaup ligonine,o kaip kokia ekskursija, zodziu labai labai patiko. Tualetas tik kolidoriaus gale ir tik du klozetai, kartais reikdavo palaukt, bet tai nesudare labai dideliu nepatogumu. Man viskas cia patiko labai. Aisku nzn kaip butu buve jei buciau palatoj viena buvus.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2012 09 28, 10:26)
Mano cista irgi vadinosi cistoma, nes 5,5 cm.
Siandien mane jau israse, bet ausyse dar cypia, ilgai stovet negaliu, skauda pjuvius ir silpna. Pilvukas ispustas kietas kaip balionas. Antradieni isims siules ir jau turetu buti atsakymai. Kad dermoidine daktare nustate is echoskopijos. Kai cista didele, operacija daug sudetingesne.
Na dabar galiu drasiai rekomenduot RK. Cia aplamai palatoj musu tokia sauni kompanija pasitaike, vienos kita globojom, juokemes kad atrode siules plys tai lekdavau is palatos,kad nebesijuokti, tiek susibendravom gaila skirtis. Prisiminsiu ne kaup ligonine,o kaip kokia ekskursija, zodziu labai labai patiko. Tualetas tik kolidoriaus gale ir tik du klozetai, kartais reikdavo palaukt, bet tai nesudare labai dideliu nepatogumu. Man viskas cia patiko labai. Aisku nzn kaip butu buve jei buciau palatoj viena buvus.



Ačiū, kad pasidalinote patirtimi mirksiukas.gif
Mano ginekologė rekomendavo RK operuojančiąją gydytoją Daivą Baltrukevičienę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aneela @ 2012 09 28, 07:39)
Sveikos,

Nežinau tiksliai ar ten pataikiau, bet, jei ką, tikiuosi smarkiai nebarsit  ax.gif
Tai va, šią savaitę sužinojau, akd turiu visą cistomą, t.y. darinys, kurio negalime vadinti cista, kai ji viršija 5 cm... Dabar nebepamenu kiek tiksliai gydytoja sakė, gal kokie 7.. žodžiu reikalinga operacija.
Kadangi esu visiškai nepatyrusi ginekologijos virtuvėje, norėjau pasiklausti patarimo, kurioje ligoninėje geriausiai operuotis, arba galbūt žinote patikimus operuojančius gydytojus  4u.gif

Mano cista irgi vadinosi cistoma, nes 5,5 cm.
Siandien mane jau israse, bet ausyse dar cypia, ilgai stovet negaliu, skauda pjuvius ir silpna. Pilvukas ispustas kietas kaip balionas. Antradieni isims siules ir jau turetu buti atsakymai. Kad dermoidine daktare nustate is echoskopijos. Kai cista didele, operacija daug sudetingesne.
Na dabar galiu drasiai rekomenduot RK. Cia aplamai palatoj musu tokia sauni kompanija pasitaike, vienos kita globojom, juokemes kad atrode siules plys tai lekdavau is palatos,kad nebesijuokti, tiek susibendravom gaila skirtis. Prisiminsiu ne kaup ligonine,o kaip kokia ekskursija, zodziu labai labai patiko. Tualetas tik kolidoriaus gale ir tik du klozetai, kartais reikdavo palaukt, bet tai nesudare labai dideliu nepatogumu. Man viskas cia patiko labai. Aisku nzn kaip butu buve jei buciau palatoj viena buvus.
Atsakyti

Mane operavo Bartkeviciene, matyt ta pacia jum ir rekomendavo, na as likau gyva, nesiskundziu. Koleges operavo vyras, jos irgi patenkintos, man atrodo ten visi jie geri. Kai jau man viskas sugis isims siules tada galesiu jau tvirtai pasakyt ar rekomenduoju, kol kas dar neisgijau pilnai, o siaip man visi ka maciau patiko
QUOTE(aneela @ 2012 09 28, 09:36)
Ačiū, kad pasidalinote patirtimi  mirksiukas.gif
Mano ginekologė rekomendavo RK operuojančiąją gydytoją Daivą Baltrukevičienę  smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2012 09 25, 10:36)
O bože, kaip idomu. Ten (Ak) nieko panašaus, gal dėl to, kad dienos chirurgijos centras, išoperuoja ir paleidžia. Tikras konvejeris. blink.gif  Gal RK ir geriau - atidžiau , rimčiau pažiūri. Su vyru juokėmės, kai norėjau pleistrus pasikeist - uždėta visai ne ten, kur pjauta. Plėšiu, žiūriu kur skylė ar pan. , o ten tuščia, vyras iškrito iš koto, sako gerai, kad ne ant "papų" pleistrus užklijavo. lotuliukas.gif
Pasidalinkit, kai viskas baigsis, kad kitą kartą (tikiuosi dievas duos nereiks, bet ką gali žinoti) geriau pagalvočiau kurią ligoninę rinktis. 4u.gif

Beje man irgi atsilupo ketvirtas pleistras o ten nera jokios skyles, tik mazas taskiukas, irgi nesupratau kas ten buvo. Tai gal ir jum tas pats buvo.
Siaip neisivaizduoju jei mane paleistu ta pacia diena, as sekancia tik is antro karto vos tulika pasiekiau ir turejau temp 37, leido antibiotikus, tai kokiu dar namo.
Pirmad jau eisiu i darba.
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(Naujoke25 @ 2012 09 27, 07:21)
Geltonkunio cista po menesiniu dazniausiai dingsta. Mano cista dermoidine ir didele, operacija truko ilgai. Siandien jau galiu pagulet an desinio sono, nes miegojau tik ant nugaros ir ant sono. Jau didesniu zingsniu galiu paeiti. Ausyse cypia. Vakar vakare dar leido nuskausminamuju nakciai. Bet kaip idomiai cista desinej pusej buvo, o skauda kairej pusej sona, sesele sake buva skausmas persiduoda i kita puse.


Nu kaip visoms skirtingai unsure.gif . Pas mane irgi buvo didelė cista, tiksliau miiiiilžiniška - 1,5 l stiklainio dydžio doh.gif . Bet aš jau antrą dieną atsisakiau nuskausminamųjų, nes maitinau dukrytę, ir sparčiu žingsniu ėjau iki tuliko. Be to, man darė ne laparaskopiją, o vieną pjūvį maždaug 10 cm ilgio.

QUOTE(aneela @ 2012 09 28, 07:39)
Sveikos,

Nežinau tiksliai ar ten pataikiau, bet, jei ką, tikiuosi smarkiai nebarsit  ax.gif
Tai va, šią savaitę sužinojau, akd turiu visą cistomą, t.y. darinys, kurio negalime vadinti cista, kai ji viršija 5 cm... Dabar nebepamenu kiek tiksliai gydytoja sakė, gal kokie 7.. žodžiu reikalinga operacija.
Kadangi esu visiškai nepatyrusi ginekologijos virtuvėje, norėjau pasiklausti patarimo, kurioje ligoninėje geriausiai operuotis, arba galbūt žinote patikimus operuojančius gydytojus  4u.gif


Aš irgi operavausi RK pas gyd. Ireną Kirilovą. Superinė gydytoja thumbup.gif .

Aš tai padariau išvadą, kad kuo daugiau gydytojai prie savo pavardės turi titulų, tuo daugiau iškyla visokių nesąmonių per operaciją arba po jos unsure.gif . Mano palatos kaimynę operavo vyras, adrodo Ališauskas, ir ką, vos ne vos pavyko sustabdyti kraujavimą po operacijos. Sesutės jau buvo pasiruošusios naktį kviesti gydytoją į ligoninę antrai operacijai doh.gif .
Atsakyti
Sveikos, mano cista buvo apie 4 cm., mane išleido tą pačią dieną. Jokių siūlių, jokių skausmų nebuvo. thumbup.gif Rekomenduočiau Antakalnio klinikas. thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valmiera @ 2012 09 28, 22:18)
Sveikos,
Nu kaip visoms skirtingai unsure.gif . Pas mane irgi buvo didelė cista, tiksliau miiiiilžiniška - 1,5 l stiklainio dydžio doh.gif . Bet aš jau antrą dieną atsisakiau nuskausminamųjų, nes maitinau dukrytę, ir sparčiu žingsniu ėjau iki tuliko. Be to, man darė ne laparaskopiją, o vieną pjūvį maždaug 10 cm ilgio.
Aš irgi operavausi RK pas gyd. Ireną Kirilovą. Superinė gydytoja thumbup.gif .

Aš tai padariau išvadą, kad kuo daugiau gydytojai prie savo pavardės turi titulų, tuo daugiau iškyla visokių nesąmonių per operaciją arba po jos unsure.gif . Mano palatos kaimynę operavo vyras, adrodo Ališauskas, ir ką, vos ne vos pavyko sustabdyti kraujavimą po operacijos. Sesutės jau buvo pasiruošusios nakti kviesti gydytoją į ligoninę antrai operacijai doh.gif .

Po laparoskopijos ne tik pjuvius skauda, bet ir spazmai nuo prileisto oro buna. Mane velai operavo, tai ta pacia diena galetu isleist nebent nakti. Nuskausminamu realiai man reikejo tik atsigavus po narkozes, paskui tai labiau uzpakali nuo vaistu suleidimo skaudejo nei pilva. Paeit negalejau gerai ne del pjuviu ar silpnumo, o buvo spazmas kairiam sone, statau kaire koja ir kaip su peliu beda sona ir eik kad nori. O palatos kolegei buvo kitaip, antra diena atsigulus buvo spazmas ties pazastim ir krutine, paeit gali, gulet ne, tai siaip netaip sedom puse nakties miegojo. Mano tris palatos koleges operavo Silkunas, o viena bendradarbe tai ruosiasi operuotis pas Alisauska. Man irgi atrodo kad ir koks butu geras daktaras, jei jis perkrautas operacijom, tai irgi siokia tokia rizika, nes daktarai irgi zmones, specialiai niekas blogai neoperuoja. Kiekviena operacija ir labai individuali ir kiekviena operacija yra rizika. Mano palatos kolege pergyveno ar ja operuosiantis gyd tures kada issimiegot pries operac, o as galvojau ar mano gyd tures sveikatos po keliones. Sesele sake jei nakti skubiu operaciju nebus tai issimiegos, , o jei skubus atvejis tai gyd turi bet kuriuo metu keltis an koju, tai primeskit kiek jegu reik gerai atlikt operac. Kai pamaciau savo gyd besisypsancia pries operac, tai man ir drasiau ir ramu buvo, kad gyd gerai nusiteikus pries operac. Tikrai meldemes ir sau stiprybes ir mus operuosiantiems gyd smile.gif
Papildyta:
Mano palatos kolege prase, kad ja siutu tirpstanciais siulais, tai jai ju ir nereikia isimt. Jai tarkim klizmos ryte jau nedare.
Na as siandien perejau visa vingioparka, jegu uzteko. O dzinsu uzsidet negalejau, nes susegimas ties siulem, tai susiradau nesciosios kelnes, pac tas, nezinau ka pirmad i darba desiuos, negerai tas siules spaust.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2012 09 29, 17:58)
Po laparoskopijos ne tik pjuvius skauda, bet ir spazmai nuo prileisto oro buna.
Papildyta:




man po laparaskopijos niekas neskaudejo, nei karto neleido nuskausminamuju,
cia visoms skirtingai
Atsakyti
QUOTE(patiko @ 2012 09 30, 17:59)
man po laparaskopijos niekas neskaudejo, nei karto neleido nuskausminamuju,
cia visoms skirtingai

Man ir atrodo, kad cia man vienai tokie skausmai, man juk ir antibiotikus leido ir pleistriukai ne trys, o keturi, reiskias kazka dar dare. Palatos kolege po laparoskopijos jautesi gerai, jai tik kita diena kazkokie spazmai ties pazastim uzejo tai sesele sake nuo suleisto oro.
Atsakyti
Sveikos, na man antradieni nueme pleistrus tai stovet ilgai negaliu pradeda skaudet raumenis aplink pjuvi, paeit irgi kelias dienas sunku buvo, nakti miegu tik an vieno sono nes an kito skauda pjuvio raumenis ( kol buvau su pleistrais taip neskaudejo) kazi kiek dar reiks kenteti. Paciaudejus ar staigesni judesi padarius gali klykt is skausmo. I lauka einu su nestumo kelnem, i darba su prasegtais dzinsais.
Atsakyti
Sveikos,

Na aš rašau kol nepamiršau, nes pačiai buvo labai aktualus klausimas, kad pilvas susitraukė po 2 savaičių. Sportuoti lengvai pradėjau po kokių 8 dienų, o po 14 jau dariau pilnus atsilenkimus. Tai tiek patirties po laparaskopijos.
Kadangi esu labai smalsi (smalsumas pražudė katę), nuėjau į klinikas ir pasiėmiau savo tyrimų rezultatus. Cista pas mane buvo serozinė.
Kai pasiskaičiau nete, tai vos neišprotėjau, jos dažniausiai būna piktybinės. Geriau būčiau nežinojus. doh.gif
Atsakyti