Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

Naujoke, sekmes rytoj, pamatysit, viskas praies kuo puikiausiai! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 09 24, 16:58)
Naujoke, sekmes rytoj, pamatysit, viskas praies kuo puikiausiai!  4u.gif

Aciu 4u.gif taip ir maniau su miegu bus prastai. Kojom salta, vilnones kojines butu praverte, taip pat pamirsau ranksluosti. Gal dar naktinius reikejo pasiimt, na bet rytoj gal duos, nes siandien tai nedave nieko. Arbatos ir arbatinuko reikejo, bet turejo koleges. Sesele paskuto klynus su tokia sovietine britva, tai mum su kolege po to taip perstejo kad cypem, tai reik atvaziuot jau idealiai ta vieta susitvarkius. Rytoj sake vel klizmuos dar karta. Siaip nuotaikos puikios, nzn kaip bus ryt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 24 rugsėjo 2012 - 22:17
Naujoke, laukiam laukiam is Jusu ziniu... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2012 09 24, 22:15)
Aciu  4u.gif taip ir maniau su miegu bus prastai. Kojom salta, vilnones kojines butu praverte, taip pat pamirsau ranksluosti. Gal dar naktinius reikejo pasiimt, na bet rytoj gal duos, nes siandien tai nedave nieko. Arbatos ir arbatinuko reikejo, bet turejo koleges. Sesele paskuto klynus su tokia sovietine britva, tai mum su kolege po to taip perstejo kad cypem, tai reik atvaziuot jau idealiai ta vieta susitvarkius. Rytoj sake vel klizmuos dar karta. Siaip nuotaikos puikios, nzn kaip bus ryt 4u.gif


O bože, kaip idomu. Ten (Ak) nieko panašaus, gal dėl to, kad dienos chirurgijos centras, išoperuoja ir paleidžia. Tikras konvejeris. blink.gif Gal RK ir geriau - atidžiau , rimčiau pažiūri. Su vyru juokėmės, kai norėjau pleistrus pasikeist - uždėta visai ne ten, kur pjauta. Plėšiu, žiūriu kur skylė ar pan. , o ten tuščia, vyras iškrito iš koto, sako gerai, kad ne ant "papų" pleistrus užklijavo. lotuliukas.gif
Pasidalinkit, kai viskas baigsis, kad kitą kartą (tikiuosi dievas duos nereiks, bet ką gali žinoti) geriau pagalvočiau kurią ligoninę rinktis. 4u.gif
Atsakyti
Naujoke 25,- tikiuosi gryzus pasakosi tik su sypsena 4u.gif Laikykis 4u.gif
Atsakyti
Operavo vakar 15.15, kateteri dejo i riesa labai skaudejo. Suleido vaistu iskart atsijungiau. Prabudau jau palatoj, kraciausi is skausmo ir salcio, skaudejo pjuvius, bet prabudau su pilna samone, zliumbiau rekiau ir is skausmo ir is dziaugsmo kad prabudau, rekiau skauda skauda skauda ir kojines prasiau uzdet (jau pasiruosu is anksto kaip cia kas rase) uzmove kojines, suleido nuo skausmo vaistu, uzklojo antra kaldra, dekojau visiem, jauciausi supernuostabiai fantastiskai. Nepykino visai. Basona dejom an taburetes tai pasisiojau siaip netaip atsukus krana, nes lovoj nepavyko. Ryte jau galejau vos vos paeit. Leido antibiotikus man i kateteri, labai skaudejo. Paskui isime drena is pilvo. Pusrycius pietus valgyt dave. Apie israsyma namo nesvajoju dar nes vos paeinu. Personalas sokineja kaip apie karalienes (nedaviau jokiu litu niekam)
Atsakyti
Sveikos. Kiek cia paskaitau, tai visos operuojasi tas cistas, nejau nei vienai jos neisnyko? unsure.gif As irgi turiu cista, maniske sake pagal echo panasi i geltonkunio. Geriau Duphastona viena menesi, bet niekas nepakito, dabar 2 men israse KT. O, kaip noreciau, kad ji dingtu...
Atsakyti
Geltonkunio cista po menesiniu dazniausiai dingsta. Mano cista dermoidine ir didele, operacija truko ilgai. Siandien jau galiu pagulet an desinio sono, nes miegojau tik ant nugaros ir ant sono. Jau didesniu zingsniu galiu paeiti. Ausyse cypia. Vakar vakare dar leido nuskausminamuju nakciai. Bet kaip idomiai cista desinej pusej buvo, o skauda kairej pusej sona, sesele sake buva skausmas persiduoda i kita puse.
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 09 27, 07:03)
Sveikos. Kiek cia paskaitau, tai visos operuojasi tas cistas, nejau nei vienai jos neisnyko?  unsure.gif As irgi turiu cista, maniske sake pagal echo panasi i geltonkunio. Geriau Duphastona viena menesi, bet niekas nepakito, dabar 2 men israse KT. O, kaip noreciau, kad ji dingtu...


Laba,

Kaip matai kiekvienai labai individualu. Aš cistą nešiojau metus, ji nedingo tik didėjo. Hormonų gerti nenorėjau (paaiškėjo, kad vis tiek būtų nepadėję, nes cista buvo ne kiaušidėje, kuri hormonus gamina ar gamina per mažai ir hormonais galima pareguliuoti), kas beliko: laukti kol užaugs ir plyš arba operuoti. Mano asmenine nuomone, jeigu jinai būtų iš tų kuri gali pati dingti, tai kažkaip reguotų pvz. pamažėtų po menesinių ar dintų ir vėl atsirastų, kažkas panašaus, tai tada galima įtarti hormonus ir bandyt kažkaip gydytis, bet jei sėdi ir nė krust, tai vis tiek reiks imt operacijos būdu.
P.S. Aš taip pat bandžiau Duphastoną - nepadėjo.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2012 09 27, 07:21)
Geltonkunio cista po menesiniu dazniausiai dingsta. Mano cista dermoidine ir didele, operacija truko ilgai. Siandien jau galiu pagulet an desinio sono, nes miegojau tik ant nugaros ir ant sono. Jau didesniu zingsniu galiu paeiti. Ausyse cypia. Vakar vakare dar leido nuskausminamuju nakciai. Bet kaip idomiai cista desinej pusej buvo, o skauda kairej pusej sona, sesele sake buva skausmas persiduoda i kita puse.


Na, sugerus duphastona po mmm buvau darytis echo, bet ji nebuvo isnykusi. Dabar pagersiu 2 men KT, nelabai norejau, bet kad ir operuotis siuo metu man nepalankus laikas labai, darbu daug. O kaip nustate, kad dermoidine? Tik pagal echo? Kokio dydzio? Nes maniske yra 4 cm, gine sake is echo panasu i geltonkunio.
Papildyta:
QUOTE(Sherbet @ 2012 09 27, 08:35)
Laba,

Kaip matai kiekvienai labai individualu. Aš cistą nešiojau metus, ji nedingo tik didėjo. Hormonų gerti nenorėjau (paaiškėjo, kad vis tiek būtų nepadėję, nes cista buvo ne kiaušidėje, kuri hormonus gamina ar gamina per mažai ir hormonais galima pareguliuoti), kas beliko: laukti kol užaugs ir plyš arba operuoti. Mano asmenine nuomone, jeigu jinai būtų iš tų kuri gali pati dingti, tai kažkaip reguotų pvz. pamažėtų po menesinių ar dintų ir vėl atsirastų, kažkas panašaus, tai tada galima įtarti hormonus ir bandyt kažkaip gydytis, bet jei sėdi ir nė krust, tai vis tiek reiks imt operacijos būdu.
P.S. Aš taip pat bandžiau Duphastoną - nepadėjo.


Metai laiko tai nemazas laiko periodas, man ja aptiko tik pries gera menesi, bet kiek laiko as ja turiu, tai irgi neaisku. Pries metu nebuvo,, as kasmet tikrinuosi.
Atsakyti
Kai atrado mano cistą, ji buvo 1 cm. Per metus užsiauginau iki 3,2 cm. buvau pas skirtingus 5 gydytojus (įvairių lygių). Pirmo antro lygio nesiūlė operuoti, sakė ji per maža, kol nenuėjau pas pažįstamą 3 lygio specialsitę. Jos žodžiai buvo, jei per metus nedingo, tai ir nedings.
Atsakyti
Sveikos,

Nežinau tiksliai ar ten pataikiau, bet, jei ką, tikiuosi smarkiai nebarsit ax.gif
Tai va, šią savaitę sužinojau, akd turiu visą cistomą, t.y. darinys, kurio negalime vadinti cista, kai ji viršija 5 cm... Dabar nebepamenu kiek tiksliai gydytoja sakė, gal kokie 7.. žodžiu reikalinga operacija.
Kadangi esu visiškai nepatyrusi ginekologijos virtuvėje, norėjau pasiklausti patarimo, kurioje ligoninėje geriausiai operuotis, arba galbūt žinote patikimus operuojančius gydytojus 4u.gif
Atsakyti