Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

Sveiki sugrizus, Sherbet smile.gif Oho, kaip visom skirtingai buna... Man tik patys sveisiausi prisiminimai.. Priminkit, kur Jus operavo?
Mano pilvozas, kiek pamenu, maksimaliai issiputes buvo savaite laiko, po to dar gal kokia savaitele buvo siek tiek diedesnis, nei iprastai (siaip jis pas mane i dienos gala visad issiputes, bet ryte plokstutis, tai va to plokstumo rytais gal kokias 2 savaites nebuvo). O i siaurus dzinsus jau po savaites ilindau
Atsakyti
Operavausi Antakalnio klinikose. Na tiesiog nežinau kaip ir pasakyti, gal aš kažkokia nenormali, bet kaip gali būti šviesūs prisiminimai apie operaciją, nei man ta cista trukdė, nei aš ją jaučiau (tik psichologinis diskomfortas) todėl ir kažkokio džiaugsmo, kad jos nebėra nejaučiau. Paskutinis prisiminimas prieš narkozę buvo: kažkas pasakė pradedam ir mane lyg su bloku, kur namus statydavo, pradėjo spaust (aš kažkaip įsivaizdavau, kad užmigsiu ir netgi sapnuosiu). Aišku, viskas tvarkoj - nei gydytojai, nei personalui, nei aplinkai negaliu pasakyti nė vieno blogo žodžio ar pareikšt bent kokią pretenziją, bet aš kažkaip iki paskutinės minutės tikėjausi, kad operuotis nereikės, kad ta cista kažkaip savaime išnyks, todėl galiu atsakingai pareikšti kas tiki, kad saviįtaiga pagydo visus negalavimus, nieko panašaus.
Kiek pamenu gydytoja sakė, kad ta cista buvo visai ne kiaušidėje, o prie kiaušintakio, todėl pati kiaušidė liko visai sveika, ir, kad jokie hormonai man nebūtų padėję jos išnaikinti, todėl nesigailėt, kad nevartojau jų. Nu vienu žodžiu kažkas panašaus.
Atsakyti
Sveika sugrizus Sherbet, kaip tau jega, kad taip greit paleido, ir kiauside sveika, super smile.gif
Man gine sake tyrimu rezultatu ateit i ligonine po 10 dienu, na matyt visur sava tvarka.
Mane guldo pirmad 11 ryto, o operuos tik antrad, negaliu kokia nesamone, pabadaut as galejau ir namie. Realiai as ir nei kai nustate cista nei dabar galima sakyt jokiu skausmu nera ir nieko nejauciu. Man visa diskomforta sukele hormoninis vaistas dufastonas. Del krutines tai man is atsiradusios 2,5 cm cistos istrauke skysti ir sugijo, daktaras sake jokiu dufastonu daugiau negerti tai gal gerai bus viskas tada su krutine. Tai va atsargiai su hormonais! Dar man sake mastopatija yra ir mazu cisteliu, bet tu nepunktavo.
I ligonine imu tapkes, treningus, chalata, puodeli, sauksteli, sakute, tualetinio pop, dantu pasta, sepetuka, gal ka praleidau is svarbesniu daiktu? Ar verta, kad draugas (vyras) ateitu budet laukt pries operacija ir iki po jos? Jei ta pacia diena paleido, tai kaip suprantu i tualeta savom kojom bus jegu nueiti? O pasilenkt susilenkt normaliai galima po operac praejus kazkiek? Ar bu o dideliu skausmu po operac? Na kad einant suduria stipriai ir pan.? O dar siulus trauks is zaizdeliu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 22 rugsėjo 2012 - 08:13
QUOTE(Naujoke25 @ 2012 09 22, 08:07)


Laba,

Nežinau kaip yra kai guldo dieną prieš, bet man jokių treningų ir puodelių nereikėjo. Marškinius davė ligoninės, savo buvo tik chalatas ir šliurės, visą kitą reikėjo nusiimt ir padėt drabužinėje. Kam Jums puodelis, jei nei valgyti, nei gerti neduos? Man po operacijos atnešė sriubą ligoninės lėkštėje. Vyro irgi neprisireikė, tik namo parvežt. Po operacijos vis tiek pora valandų apsnūdus būsi, jam nebus ką veikt. Na nebent jei iš tiesų psichologiškai ramiau. Pas mus kadangi dienos chirurgijos centras, tai ten jokių lankytojų ar palaikytojų nemačiau - tiesiog manau neleidžia.
Viskas tvarkoj po tos operacijos, jokių skausmų, jokių didelių negalavimų, viskas priklauso nuo narkozės. Vienos labai gerai jaučiasi, lyg niekur nieko, kitos, kaip aš, sunkiai išėjau iš jos. Manau tai yra didžiausia problema.
Ir dar tas pilvas nestuke.gif .
Ai dar, higienos reikmenis pasiimčiau (dantų šepetuką, šukas ir pan.).
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2012 09 22, 08:07)
I ligonine imu tapkes, treningus, chalata, puodeli, sauksteli, sakute, tualetinio pop, dantu pasta, sepetuka, gal ka praleidau is svarbesniu daiktu? Ar verta, kad draugas (vyras) ateitu budet laukt pries operacija ir iki po jos? Jei ta pacia diena paleido, tai kaip suprantu i tualeta savom kojom bus jegu nueiti? O pasilenkt susilenkt normaliai galima po operac praejus kazkiek? Ar bu o dideliu skausmu po operac? Na kad einant suduria stipriai ir pan.? O dar siulus trauks is zaizdeliu?


Aš irgi turėjau bėdų su cista. Mane operavo 2 kartus. Ir abu kartus vyras buvo tiesiog BŪTINAS po operacijos.
Pirmą kartą pooperacinėje palatoje lašelinės maišelis buvo paguldytas ant lovos ir iš jo bėgo skystis. Po operacijos atsibudau visa šlapia ir šalčio krečiama. Man, žinoma, padėjo persirengti, bet į palatą nuvažiavau visa drebėdama. Todėl labai džiaugiausi, kad vyras šalia, kad iš tašės ištraukė vilnones kojines ir apmovė. Be to, apkaišė visus plyšius ir tiesiog pasėdėjo šalia.
Antrą kartą organizmas labai sureagavo į narkozę ir labai daug vėmiau. Nors man ir suleisdavo vaistus nuo pykinimo, bet mane nuolatos tąsė. Čia vyras irgi labai gelbėjo: padavinėjo bazoną, puodelį su vandeniu lūpoms suvilgyti. Ir visai nesvarbu, kad tarp vėmimų aš arba snūduriavau, arba miegojau, jis tuo metu sprendė kryžiažodius.
Atsakyti
Sveika sugryzus Sherbet 4u.gif ,na va jau ir po visko smile.gif ,o del pilvo issiputimo...,- tai ir as turejau sia problema, buvo toks,tikrai kaip nestukes...ir turejau toki ,kokius 2 men. doh.gif ,ziuriu visoms cia vistiek skirtingai buna po operacijos. As operavausi pries 4 men.ir buvau nesenai echoskop.- tai aciu dievui,viskas tvarkoj ,ko ir jums mergaites nuosirdziai linkiu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valmiera @ 2012 09 22, 19:49)
Aš irgi turėjau bėdų su cista. Mane operavo 2 kartus. Ir abu kartus vyras buvo tiesiog BŪTINAS po operacijos.
Pirmą kartą pooperacinėje palatoje lašelinės maišelis buvo paguldytas ant lovos ir iš jo bėgo skystis. Po operacijos atsibudau visa šlapia ir šalčio krečiama. Man, žinoma, padėjo persirengti, bet į palatą nuvažiavau visa drebėdama. Todėl labai džiaugiausi, kad vyras šalia, kad iš tašės ištraukė vilnones kojines ir apmovė. Be to, apkaišė visus plyšius ir tiesiog pasėdėjo šalia.
Antrą kartą organizmas labai sureagavo į narkozę ir labai daug vėmiau. Nors man ir suleisdavo vaistus nuo pykinimo, bet mane nuolatos tąsė. Čia vyras irgi labai gelbėjo: padavinėjo bazoną, puodelį su vandeniu lūpoms suvilgyti. Ir visai nesvarbu, kad tarp vėmimų aš arba snūduriavau, arba miegojau, jis tuo metu sprendė kryžiažodius.

Ojetus, matyt tikrai antra puse nepakenks.
Treningus imsiu, nes nezinau kiek laikys, gal paskui leis apsirengt, gal salta bus.
Taip bijojau tos ligonines, bet labai daug moralinio palaikymo sulaukiau is visu, ir cia irgi aciu uz patarimus visoms. Grisiu ir as su ispudziais 4u.gif
Mano pilvas nuo gimdymo man visalaik kaip ketvirtam nestumo menesy, tai net idomu kaip atrodys po operacijos. Pas mane pilvo raumenys nuo nestumo prasiskyre, tai dar jei ispus tai siaubas doh.gif
Atsakyti
Merginos, parašykit ką Jūs darėt su tais pleistriukais. Ar nusiplėšėt, ar patys nukrito, o naujus klijavot?
Aš nusimaudžiau, jie sušlapo, nu ir ką dabar, plėšt ar palikt ir kiek juos nešiot?
Gydytoja tikriausiai sakė, bet aš nepamenu doh.gif
Gal kuri nors sportuoja - kada galima pradėti sportuot, lankstytis? 4u.gif
Atsakyti
Labuka.Su pleistru vaiksciojau gal kokia savaite,gal daugiau g.gif ,pas mane irgi buvo atlipes,tai vaistinej nusipirkau sterilu ir uzsiklijavau,tik reik pasirinkt tinkama dydi. O lanka po truputi pradejau sukt po 2 men.,ir atsilenkimus taip pat.
Atsakyti
Laba diena, 4u.gif


Manęs laukia operacija Antakalnio klinikose. Cista+mioma. Norėčiau sužinoti ar atsidėkojote operavusiems gydytojams.? Man ši informacija aktuali, nes neįsivaizduoju kiek reiktų sumokėti, kad nebūtų nei per mažai, nei per daug. g.gif Būčiau dėkinga, jei pasidalintumėt, bet jei manote, kad info konfidenciali, galbūt parašytumėt man į AŽ. Būčiau labai dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
Del tvarsciu - operavausi ketvirtadieni, ketviratienio vakara, kadangi daktaras budejo, pakeite tvarscius, leido praustis kiek pamenu jau pirmadieni (ar net sekmadieni g.gif ) ir ta pacia diena jau nieko nebeklijuot. Ta prasme prie zaisdeliu list ir keist paciai pleistriukus isvis nereikejo
Atsakyti
Sveikos, atvykau sian i RK 11val, persirengiau treningus, rubus i maiseli ir leido pasiimt i palata. Pietums dave sriubos, dare echoskopija, buvo anesteziologe pakalbet, po pietu klizmavo, valgyt nebegalima tik gert iki astuoniu vakaro. Nakciai dave isgert ranitidono ir diazepamo, ryte irgi tokiu pat vaistu reikes isgert. Pamatavo temperatura. Personalas labai paslaugus ir malonus. Kai klizmavo tai man skaudejo pilva. Cista pas mane 5,5 an 4,5 cm. Jauciuosi kaip viesbuty, kambariokes fainos.
Atsakyti