Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

QUOTE(Sherbet @ 2012 08 31, 09:14)
Tai ir krūtyje turite? Klausiu nes aš krūtyje irgi turiu ir jau senokai aptiko, todėl tikrinuosi kasmet. Vis atranda tai vienoje, tai kitoje, tai mažesnę, tai didesnę, bet man sakė, kad operuotis nereikia (čia krūtinėje), nes jos vėl atauga. Kas įdomiausia, kad būtent momologas pirmą kartą paklausė ar neturiu kiaušidėse, nes sakė - jeigu buna krūtyje, tai paprastai būna ir kiaušidėje, aš tada dar ir minties neturėjau, kad galiu turėti, nors pas ginekologą irgi į metus kartą apsilankydavau.
Įdomu kaip pas kitas. Pasidalinkite info.

Pas mane kaip ir nebuvo, as tik pries kelias dienas prilietus pajutau guza viduj dydzio kaip penkios kapeikos, tai net ginekogei neturejau kada parodyt. Nuo tada kelias dienas ir panikuoju stipriai ir asaros, nes nespejau susitvarkyt su kiausidem, jau bedu atsirado krutineje. Itariu dufastonas cia turejo itakos, nes nuo keliu tableciu gerimo man taip ta krutis buvo ispampus ir toki tempima jauciau. As isitikinus tas guzas atsirado labai neseniai, nes pas mane po vaiko maitinimo (maitinau du metus) ta krutine beveik tuscia ir minksta, tik pries mmm padideja ir paskauda, o dabar tik prilieciu - guzas kietas, net silpna buvo kaip issigandau. Kai pasikonsultuosiu parasysiu.

Pas jus gal mazytes cistukes, tai gal jos nyksta ir vel atsiranda, pas mano drauge negimdziusia tai yra ir krutineje ir kiausidese bet pas ja policistines kiausides, tai jai daktare sake nieko daryt nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2012 08 31, 10:07)
Pas mane kaip ir nebuvo, as tik pries kelias dienas prilietus pajutau guza viduj dydzio kaip penkios kapeikos, tai net ginekogei neturejau kada parodyt. Nuo tada kelias dienas ir panikuoju stipriai ir asaros, nes nespejau susitvarkyt su kiausidem, jau bedu atsirado krutineje. Itariu dufastonas cia turejo itakos, nes nuo keliu tableciu gerimo man taip ta krutis buvo ispampus ir toki tempima jauciau. As isitikinus tas guzas atsirado labai neseniai, nes pas mane po vaiko maitinimo (maitinau du metus) ta krutine beveik tuscia ir minksta, tik pries mmm padideja ir paskauda, o dabar tik prilieciu - guzas kietas, net silpna buvo kaip issigandau. Kai pasikonsultuosiu parasysiu.



Na tik nepanikuok. Pas mane irgi kažkas panašaus buvo, bet paaiškėjo, kad mastopatija (sukietėjimai krūtyje ir labiau paspaudus skauda), gali būti ir riebalinis darinys, ypač jei svoris svyruoja.
Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2012 08 31, 13:17)
Na tik nepanikuok. Pas mane irgi kažkas panašaus buvo, bet paaiškėjo, kad mastopatija (sukietėjimai krūtyje ir labiau paspaudus skauda), gali būti ir riebalinis darinys, ypač jei svoris svyruoja.

Man visai neskauda sad.gif toks diskomfortas man, noriu kuo greiciau to guzo atsikratyti. Svoris mano identiskai vienodas. Dabar taip kliuna man tas guzas, namie kas penkias min tikrinu ar jis ten tebera.

Nepavyko man siandien susitart su daktare. Jos nebuvo, kita darbuotoja su ja susiskambino, tai antrad tiesiai vaziuosiu i RK "gaudyti" daktares ir tartis.

Galvoju, ar taip butina tartis buvo su ja asmeniskai? Gal ligonine galetu pati pas ja tiesiog data paskirti. Nes dabar supratau, kad jei kartais daktare tures tuo laiku kai atvyksiu operacija ar koki pasitarima, tai turesiu laukti, nes nepaskyre man jokio laiko. Na palauksiu smile.gif Kaiptik antradieni suzinosiu operac. data ir nueisiu pas gine tyrimu.
Apie ka kalbejote, kai taretes su daktare del operac.?
Atsakyti
Del kruties tai man darys punkcija, o ir kitoj kruty sake cistu yra. O operuos mane 25, o 24 guldo. Gaila kad guldo is vakaro. Na man daktare padare echoskopija tai tik pasake, kad cista dermoidine. Klausiau ar neplys, nu sake jei nesokinesiu neturetu.
Atsakyti
Na aš anksčiau - 19. Ojojoj... jau pradedu bijoti.
Atsakyti
Man tas guzas krūtyje nustelbė visas operacijos baimes. Ne baimė, o toks liūdesys mane ima, prisigalvoju, kad per tą operaciją jau atiduosiu galus ir pan. žodžiu susitaikiau su viskuo, kas gali būti liūdniausio. Realiai po to kai pamačiau daktarę, ligoninę ir palatas, jau viską daugmaž žinau, tai pati operacijos baimė ir tas siaubas, kokį jaučiau anksčiau su tuom ir praėjo.

O jus operuos tą pačią dieną, ar guldo iš vakaro? Vat man neramu, kad RK guldo iš vakaro ir ten be reikalo reikės praleisti naktį, o kas kitur operavosi rašo, kad operavo tą pačią dieną.

Apie biuletenį ką nors kalbėjot su ginekologe? Aš pamiršau paklaust, tai paklausiu vėliau, kai eisiu tyrimų atsakymų. Galvoju, gal imti tris dienas atostogų, vietoje biuletenio, o jei reikės daugiau dienų, tada jau biuletenį. Mane operuoja antradienį, tai ko gero be kito pirmadienio darbe pasirodyti neišeis.

O kokia pas jus cista Jums sakė? Nes man daktarė dar echoskopiją padarė ir pasakė, kad cista dermoidinė. Tai gal kiaušidės galvoju nereikės šalinti. Nieko man daktarė daugiau neaiškino. Tik sakė aš guluosi pirmad. 11 val., o su ja pasimatysim antrad. Tai jau kaip čia kažkas rašė, įsivaizduoju gausiu per pietus sriubos ir leispiu iš bado iki kitos dienos operac. O kažin nors kokių mėtinių saldainių galima bus? Nes žinant save neįsivaizduoju kaip tversiu nevalgiusi. Jau gal geriau leistu gerai pavalgyti, ir po to klizmuotų. Nors gal ir taip klizmuoja. Vat atkreipiau dėmesį, kad kiekvienoje ligoninėje skirtingai ruošia operacijai.

Gal dar kas žinote, kažkur skaičiau, kad už geresnę narkozę reikia sumokėti papildomai. Ar buvo kam, kad reikia primokėti? Ar reikia vežtis pinigėlių atsargai?
Ir dar, ar bus kur RK pasidėti pvz mobilų telefoną, kad jo nepavogtų?
RK pacientams nemokamo parkingo tikriausiai prie RK irgi turbūt nėra?
Atsakyti
Kaip matyt, temoje likom dviese - kitos jau laimingos išsioperavusios.
Man sakė ateiti tą pačią dieną, kai operuos. Sakė iš vakaro neprisivalgyti, o ryte nei valgyti, nei gerti. Neturiu dėl to problemų, nes jau n metų po 18 val. nevalgau. Aplamai neįsivaizduoju, kaip galima galvoti apie maistą kai prieš akis operacija, aš jau dabar kai pagalvoju - apetitas dingsta. Man atrodo paskutinę dieną aš nei valgysiu, nei miegosiu.
Dėl cistos rūšies, aš nežinau kokia ji ir gydytoja nežino, ir aplamai, kaip Jums nustatė - ne vienas gydytojas yra sakęs, kad praktiškai nieko negalima pasakyti kol neišoperuosi.
Nieko nežinau dar apie biletenius, nepamenu kada buvau paėmusi. Paklausiu, kai eisiu tyrimų rezultatų.
Atsakyti
Sherbet, po operacijos suprasite, kad nebuvo ko taip bijoti, baisiau sakyciau atsakymai po jos. Lengvo atsigavimo ir geru rezultatu. 4u.gif
Atsakyti
Kaip Jum gerai, kad operuos tą pačią dieną. Mane visas procesas veikia atvirkščiai. Aš tiek bijojau pirmai. O dabar visai ramiai nusiteikus, taip kaip važiuočiau į sanatoriją, jokių baimių. Svarbiausia daryti taip kaip sakys daktarai ir viskas bus gerai wink.gif

Na taip niekas nežino iš tikrųjų, kokia cista, bet daktarai visko matę gali bent nuspėti. Daktarė (ta kuri operuos) tik pažiūrėjusi echoskopu iš karto pasakė ai čia dermoidinė. Tai man kažkaip truputį ramiau, nes daktarės reakcija buvo tarsi ai čia smulkmena. O Jum daktarė (daktaras), kuri operuos, nedarė echoskopijos?

Dar man sakė, jei operacijos dieną sloguosiu, ar koks herpes bus užpuolęs tai neoperuos tą dieną.

Aš gal vistik ne biuletenį, o atostogas imsiu savaitei.

Lauksim gerų rezultatų 4u.gif Dabar jau tikrai, tai svarbiausia smile.gif
p.s. Kai mane operuos, Jūs jau būsite namie smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 07 rugsėjo 2012 - 12:01
Sherbet, kaip sekėsi? Gal jau namie? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Jungiuosi ir aš prie jūsų kompanijos smile.gif Mano istorija yra tokia. prieš tris metus atsirado cista, pageriau KT išnyko, po to vėl atsirado net dvi cistukės, vėl pagėriau ir išnyko....na ir taip kartojasi jau treti metai. Tik KT nebegeriu, nes labai noriu pastoti, bet bijau... blush2.gif tos problemos su amžinomis cistomis mane žiauriai gasdina....pavasari nuejau pas gydytoja su didelu pilvo skausmu, patikrino sako matyt neseniai plyšo cista, nes yra kraujas susikaupęs, vasarą cistų nebuvo bet turėjau uždegimą, išsigydžiau. galvoju pagaliau ramu, bet va dabar ir vėl jaučiu bus cista....vėlavo mėnesinės, galvoju gal laukiuosi thumbup.gif džiaugiausi, bet įtartinai pilvą skaudėjo visą savaitę, o šiandien taip žiauriai suėmė, kad blioviau iš skausmo pusę vakaro....po to pasirodė toks keistas rudas kraujas....o dabar jau lyg ir mėnesinės tik dar labai negausiai, bet šoną vistiek labai skauda. po mėnesinių vėl reiks pas ginekologę keliauti, tik kažkaip net baisu išgirsti vėl tą patį...jum vėl cistukė yra. Rekomenduoju kuo greičiau pastoti, bet kad kolkas nepavyksta.....žodžiu va taip ir gyvenu....
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2012 09 20, 16:22)
Sherbet, kaip sekėsi? Gal jau namie? 4u.gif


Laba,

Taip jau namie, tą pačią dieną paleido. Na ką aš žinau, nepasakyčiau, kad labai paprasta operacija (aš kitų ačiū dievui neturėjau tai nelabai turiu ką lyginti). Ta narkozė ir atsigavimas po jos, tai kažkoks košmaras: pirmiausia pykino, o paskui kosmosas, ta prasme kaip ir viską suprantu, bet su atmintim ne kažką. Po kelių valandų gydytoja viską papasakojo, bet atvirai pasakius, nelabai ir supratau, dar tikėjausi, kad viską bus parašiusi lape, kurį nešiu į polikliniką, bet ten nieko nėra, tik kad pašalinta cista. Rezultatai bus po mėnesio poliklinikoje.
Kaip Jums merginos po operacijos su pilvu buvo: pas mane toks išpūstas ir nežinau ką daryt ar jis pats susitrauks ar kažkokius pratimus reik daryt g.gif ?
Aš šiaip plona, o dabar tas pilvas lyg būčiau nestuke.gif kaip į darbą grįžt, neturiu kuo rengtis, o jį spaust galima doh.gif
Atsakyti