Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

Geras,informatyvus straipsnis
Atsakyti
Ikkuna, daret privaciai laparoskopija, o kur ir kokia kaina? 2500?
As tai nebenuejau pas ginekologe, kazkokia ligu maisas jauciuosi dar ir su kitom problemom, ir darbe pats darbu pikas.
Kaip menesiniu ciklas itakoja operacijos paskyrimo data?

Atsakyti
As siandien pradejau antra dufastono pakuote, lauksiu pokyciu.
Kazin kodel vienom skiria kontraceptines nuo cistu, kitom dufastona g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2012 07 08, 21:31)
Ikkuna, daret privaciai laparoskopija, o kur ir kokia kaina? 2500?


Ten buvo kalbėta apie kitas operacijas privačiai, cistos operacija buvo valstybinėj ligoninėj.

Merginos, kada jums prasidėjo pirmosios mmm po operacijos? Man jau dvi savaites vėluoja ir niekaip unsure.gif Prieš kelias dienas keli krešuliukai išėjo smulkučiai, tada gal 4 dienos buvo švarios, o dabar jau kelias vos rusvos išskyros, lyg tamsėja. Bet jokio kraujo g.gif
Atsakyti
Sveikutes
As po operacijos jau 2 men.Pirmus 2kartus - viskas laiku ,o 3-cia 19 prasidejo prasidejo.Siaip mane perspejo ,kad gali buti kazkiek laiko ''sutrikimu'',o gali ir nebuti..kaip kam..Siaip juk kiauside buvi operuota ,tai ko noret...reik laiko ,kad viskas susitvarkytu.
Atsakyti
Ir man sakė, kad gali būti sutrikimų, tai ir sutriko. Vėlavo daugiau nei dvi savaites doh.gif Bet susirgau pagaliau. Pilvą maudžia labai.
Atsakyti
O man pirmos menesines po lp prasidejo praktiskai, kaip ir turetu prasidet, vos keliom dienom pavelavusios, taigi, nesiskaito smile.gif Bet vat kaip tepliojo sokoladinem pries lp, taip ir po, ziuriu, vis tiek teplioja sad.gif
Atsakyti
Aš labai stipriai kraujuoju, tikiuosi, kad tik šį kartą po operacijos. Nes, jei taip bus visada, tai oh my god doh.gif
Atsakyti
Sian buvau pas gine tai gavau siuntima operuotis RK, duria man sona, siaip dar gydausi skydliauke, tai nuo dufastono kas idomiausia man pagerejo skydliaukes tyrimai. Endokrinologe sake, kad cia visos ginekologines ligos su organizmu ir bendra savijauta yra susije. Laukiu operacijos, dar tik eisiu susitarti del datos.
Galvojau dar gal kur privaciai eit tirtis, bet sona duria, dufastona kiek paskirta sugeriau, ka cia bepritirsi.
Gal yra likimo sesiu, kuri dar operuosis rugseji RK?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2012 08 23, 11:26)
Sian buvau pas gine tai gavau siuntima operuotis RK, duria man sona, siaip dar gydausi skydliauke, tai nuo dufastono kas idomiausia man pagerejo skydliaukes tyrimai. Endokrinologe sake, kad cia visos ginekologines ligos su organizmu ir bendra savijauta yra susije. Laukiu operacijos, dar tik eisiu susitarti del datos.
Galvojau dar gal kur privaciai eit tirtis, bet sona duria, dufastona kiek paskirta sugeriau, ka cia bepritirsi.
Gal yra likimo sesiu, kuri dar operuosis rugseji RK?

Sveikutė, nebijok operacijos, viskas bus gerai. O kodėl būtent RK siunčia? Juk pacientas laisvai gali rinktis kur nori ir pas ką nori operuotis?... g.gif
Atsakyti
Sveikutes . Ar uzeina cia senbuves ,su kuriom diskutavom ir issioperavom ?
Kaip jums sekasi ?jau praejo kazkur apie 3 men.ar daugiau...Reik jau echoskopija pasidaryt ,pasiziuret kaip ten kas... ax.gif uzsirasiau...
Atsakyti
Uzeina, uzeina, Sypsenele, kaip jautiesi? 4u.gif
Atsakyti