Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

QUOTE(Sherbet @ 2011 12 23, 12:09)
Jungiuosi ir aš prie Jūsų. Man vakar pasakė, kad irgi turiu šitą reikalą. Tiksliau pasakė prieš du mėnesius, bet buvo labai maža ir turėjo po mėnesinių išnykti, bet.... neįšnyko, o paaugo. Taigi reikia ruoštis operacijai. Nemoku pasakyt, kaip bijau. Svaigau visą gyvenimą pragyvent be operacijų, nes dar nė vienos neturėjau, bet  unsure.gif Nežinau, net nuo ko pradėt. Gal galėtumėt pasidalinti patirtimi, kas operavotės, kur geriausia būtų (Vilniuje), pas ką. Būčiau dėkinga.


Labas. Nebijok operacijos, tai tokia paprasta operacija, kad labai greitai po jos begiosi arba iskart. Svarbiausia, kad sutvarkytu problema. wink.gif
Atsakyti
Ačiū, visoms už gerą žodį ir padrasinimus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2011 12 27, 09:51)
Ačiū, visoms už gerą žodį ir padrasinimus. 4u.gif


Nesijaudink, busiu tau i kompanija. mirksiukas.gif Kada operacija? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Triunfante @ 2011 12 29, 17:06)
Nesijaudink, busiu tau i kompanija.  mirksiukas.gif Kada operacija?  4u.gif


Dar nežinau. Buvau tik pas echoskopuotoją, o sausio 6 d. einu pas gydytoją, kuri tikriausiai viską ir pasakys, taip pat ir kraujo tyrimo rezultatus blink.gif . Baisus laukimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2011 12 30, 11:45)
Dar nežinau. Buvau tik pas echoskopuotoją, o sausio 6 d. einu pas gydytoją, kuri tikriausiai viską ir pasakys, taip pat ir kraujo tyrimo rezultatus  blink.gif . Baisus laukimas  doh.gif


Nesijaudink taip, viskas bus gerai, tai labai paprasta operacija, dazniausiai netrunka ne val, 30 - 45 min. As viena lp jau turejau, taigi patikek, nieko ten baisaus, svarbiausia geri rezultatai po lp. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Triunfante @ 2011 12 30, 10:58)
Nesijaudink taip, viskas bus gerai, tai labai paprasta operacija, dazniausiai netrunka ne val, 30 - 45 min. As viena lp jau turejau, taigi patikek, nieko ten baisaus, svarbiausia geri rezultatai po lp.  mirksiukas.gif


Kažkur paskaičiau, kad nieko daryt sunkaus negalima, nei kilot, nei sportuot, aišku nieko nežinodama, gyvenau įprastinį gyvenimą ir sportavau ir tampiausi, tai man dabar jau visi baisumai vaidenasi.
Atsakyti
Sherbet, kaip jums sekasi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Triunfante @ 2012 01 21, 12:42)
Sherbet, kaip jums sekasi?  4u.gif


Laba,

Na aš dabar laukiu (nežinau ko). O jei rimtai, tai kai nuėjau pas kitą gydytoją, pasakė, kad nesamonė operuotis nepabandžius gydytis. Taigi paskyrė gydymą "duphastonu" (atrodo toks pavadinimas). Tai yra hormonas, nors ir kaip spardžiausi, bet kažkaip nusprendžiau, kad dėl 2 mėn. tikrai nieko nenutiks.
Perskaičiau nemažai informacijos tuo klausimu ir iš tiesų daug kur operaciją rekomenduojama kraštutiniu atveju, daugiausia gydymas, stebėjimas, aišku, jei cista nėra labai didelė (pas mane buvo 3 cm., gal dabar didesnė?). Bet man sakė, gali sportuot, gyvent normalų gyvenimą ir nesukt galvos. Bandau negalvot, žiūrėsiu.
Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2012 01 24, 11:35)


Manau, kad labai geras sprendimas, as irgi esu pirma uz gydyma, o tik krastutiniu atveju uz operacijas. Linkiu, kad tikrai padetu, esu skaiciusiu, kad dufas tikrai padejo merginoms. 4u.gif O gyventi tikrai gali iprasta gyvenima, man net nebuvo kile minciu daryti kitaip. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triunfante: 24 sausio 2012 - 10:41
Sveikutes smile.gif Ar priimsit mane i kompanija? blush2.gif Man irgi vakar diagnozavo cista... Na, tiesa pasakius, tai dar kol kas preliminarus spejimai... Nes daktare intravaginalines echoskopijos metu pamate kazkoki mazdaug 4 cm darini kiausidej, labai tikiuosi, kad tai bent jau ne kazkas prastesnio sad.gif Paskyre kraujo tyrimus, del visa ko nusiunte pedaryt onkomarkeri, vat dabar laukiam ziniu...

O simptomai mano butu tokie - pora dienu pries menesines teplioju, po to pacios menesines - 2 dienas jos buna laaaabai gausios, matau, kai nemazais gabalais nueina gleivine, zinau tada, ko tiketis - per pora valandu galiu visa paketa prikraujuot... Stengiuosi tokiais momentais kuo dazniau lakstyt tikrintis ... blush2.gif O siaip jokiu nusiskundimu, menesines reguliarios, jau 3 diena zenkliai sumazeja kraujavimas, tepliojimu tarp ciklu ner, kad butu skausmingos - irgi nepasakyciau, tiesiog uzeina slykstus jausmas, paleidzia vidurius. Vat tokia mano ligos istorija. Kol kas... Kaip supratau, tik operacija siulytu, jei pasitvirtins
Atsakyti
Mamulioka, identiska istorija pas mane, as su savaja grazuolekovoju nuo spalio su KT, siandien suzinojau, kad markeriai normos ribose, o cista tebera savo vietoje, taigi, baigiu KT gydyma ir vaziuosiu operuotis. Tikrai kalbek su gydytoja, kad pirma bandytu gydyti, kaip mano gyd. sake, minimum 3 ciklai reikia bandyti, o jeigu ne, tada tik laporoskopija. 4u.gif Stiprybes ir zinoma, sveikatos. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Triunfante @ 2012 01 25, 23:58)
Mamulioka, identiska istorija pas mane, as su savaja grazuolekovoju nuo spalio su KT, siandien suzinojau, kad markeriai normos ribose, o cista tebera savo vietoje, taigi, baigiu KT gydyma ir vaziuosiu operuotis. Tikrai kalbek su gydytoja, kad pirma bandytu gydyti, kaip mano gyd. sake, minimum 3 ciklai reikia bandyti, o jeigu ne, tada tik laporoskopija.  4u.gif Stiprybes ir zinoma, sveikatos.  mirksiukas.gif



Dekui smile.gif Problema tame, kad negaliu isvis jokiu KT vartot, turiu problemu su kraujotaka, tai vat viena kart nuo KT savaites vartojimo vos neprisibaigiau sad.gif Taigi, taip suprantu, mano atveju - tik operacija... Jokiu hormonu sad.gif O ar be hormonu imanoma jas isgytyt neoperatyviu budu? g.gif Na, nezinau, kokiu Agnucastonu, ar kuom... blush2.gif
Atsakyti