Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

biggrin.gif ,tai laikinai.. biggrin.gif
Atsakyti
As ka tik pastebejau, pacioj pilvo apacioj asimetrija atsirado. Viena puse labiau issiputus uz kita. Arba pradejo slugt, arba oro banga kazkur i viena puse neproporcingai nusileido smile.gif Bet pamascius, kokiais keliais jisai is to pilvo turetu iskeliaut? g.gif Gal tikrai uztrunka...
Atsakyti
O ar jau gulite/miegate ant operuoto šono?
Atsakyti
Asmeniskai as siuo klausimu prasta patareja, nes ant sono isvis niekad nemiegu smile.gif Net nezinau, daktaras neminejo, kad nerekomenduojama, tai gal galima? Tos skylutes ne visai ant sono. Viena ties bamba, antra is desines arti kirksnies, trecia mazdaug panasioj vietoj simetriskai
Atsakyti
Hmm, tikėjausi 2 skylučių kažkaip. Aš miegu ant šono arba ant pilvo, tai man turbūt kiek sunkiau bus biggrin.gif
Atsakyti
Mano pilvas visai nebuvo išsipūtęs... ax.gif Aš labai nenorėjau, kad pilvas būtų supjaustytas, ir man labai pasisekė, nes ta skylutė, kur visoms prie bambos, pas mane jos net nėra... ax.gif nes dūrė per bambą, todėl jos paprasčiausiai nesimato... ax.gif O tos apačioje tokios mažos, kad nežinodamas, net neįtartum, kai kurie apgamai didesni būna nei tie pjūviukai. Man ir jokių siūlių neėmė, kaip kad kitoms... blush2.gif Prisigyriau. blush2.gif Ant šono iškart miegojau, nieko nejutau. Ir išvis pilvas visai neskaudėjo. Mane tik narkozė iškankino, pykino, vėmiau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jalta* @ 2012 06 17, 08:52)
Mano pilvas visai nebuvo išsipūtęs... ax.gif Aš labai nenorėjau, kad pilvas būtų supjaustytas, ir man labai pasisekė, nes ta skylutė, kur visoms prie bambos, pas mane jos net nėra... ax.gif nes dūrė per bambą, todėl jos paprasčiausiai nesimato... ax.gif O tos apačioje tokios mažos, kad nežinodamas, net neįtartum, kai kurie apgamai didesni būna nei tie pjūviukai. Man ir jokių siūlių neėmė, kaip kad kitoms... blush2.gif Prisigyriau. blush2.gif Ant šono iškart miegojau, nieko nejutau. Ir išvis pilvas visai neskaudėjo. Mane tik narkozė iškankino, pykino, vėmiau. verysad.gif


Man kazkodel irgi atrodo, kad galima ant to sono miegot... g.gif Pati dar nemaciau zaizdeliu, bet daktaras minejo, kad jos bus laaaabai mazytes, beje, pagal pojucius uzciuopiant, vidurinis pjuvis irgi per pacia bamba. Didziausias randelis, sako bus toj vietoj, kur drena dejo, na bet ka jau cia padarysi, jei bus, tai patepliosiu spec.kremukais, sako, padeda
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif ,o ar yra musu tarpe ,kam po operacijos vel ataugo ? vat sitoj vietoj ,tai susirupinus g.gif ,aisku ,nuo nieko zmogus nesi apdraustas... lotuliukas.gif tfu tfu..ka jums sake daktarai del pasikartojimo..?
Atsakyti
Aš rytoj jau guluosi į RK, grįšiu jau su įspūdžiais 4u.gif
Sveikit, mergaitės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ikkuna @ 2012 06 18, 22:33)
Aš rytoj jau guluosi į RK, grįšiu jau su įspūdžiais  4u.gif
Sveikit, mergaitės  smile.gif

Sekmes!!! Laikysim spygas! Viskas bus gerai, busit kaip nauja po operacijos wink.gif Siandien jau 4 diena po, nuo vakar lakstau pilnu ritmu. Siandien nuemiau pleistriukus, visai padoriai tos zaizdeles atrodo, juvelyro darbas, mazytes tokios, viena kaip jau minejau bamboj. Beje, siandien meginau ant sono pagulet, imanoma wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 06 18, 22:43)
Beje, siandien meginau ant sono pagulet, imanoma wink.gif


Oo, smaguma biggrin.gif
Atsakyti
turėjau cistų kiaušydėse ir jos per tris mėnesius visos išnyko,bet kadangi turiu ir kitokių dar bėdų tad LAP teks visa vieną darytis,o cistos manau kad man išnyko pavartojus visus 3 mėnesius žolių spiritininius užpilus.
Atsakyti