Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

Gana greitai priregistravo operuotis, 23 diena atvykau i konsultacija. Gavau is savo ginekologes siuntima konsultuotis ir uzsiregistravau pas ta daktara, pas kuri norejau (buvau jau pas ji pries keleta menesiu, tada patvirtino cista). Norejau papult butent pas Tamasauska, labai daug geru atsiliepimu apie ji internete (beje, ir TIK geru), nors kaip dabar pamaciau, skyriaus vedejas, jei neklystu, Mecejis, kazkaip panasiai, irgi labai fainas. Tai va, operacija buvo paskirta birzelio 14, gal butu imanoma ir anksciau, bet derinomes prie mano ciklo bei daktaro darbo grafiko.
ikkuna, gal del to is vakaro, kad nori zarnyna valyt pries operacija? g.gif As, aisku, tik spelioju, nes kiek esu skaicius, kai kurioms tenka valytis zarnyna, geria tuos zarnyna valancius miltelius, nors galiu ir klyst. Kiek maciau, visos atvyksta ryte ir beveik visos ta pacia diena keliauja namo. Bet as tikrai nesiverziau namo ta pati vakara, nes labai smagi atmosfera ligoninej, kaip bebutu keista, viskas sutvarkyta, suremontuota, personalas labai draugiskas, ne ka prasciau, nei privacioj klinikoj. Bijot kazkokiu proceduru pries operacija tikrai neverta. Tik is pat ryto apziuri dar karteli daktaras, echoskopuoja, o daugiau jokiu nemaloniu proceduru. Persirengi ir lauki operacijos, operacinej bent jau man asmeniskai nevyko nieko, kas butu nemalonu, gasdintu ir nemaloniai nuteiktu. Atsigulei, ileido vaistukus, idejo kateteri, guli patogiai, nei salta, nei ka, uzmiegi ir daugiau nieko nemalonaus nebematai ir neprisimeni smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 16 birželio 2012 - 13:37
mamulioka, koks ramybe dvelkiantis jūsų postas 4u.gif
Va, aš kažkaip labiausiai dėl to žarnyno valymo pergyvenu. Prieš gimdymą nelabai malonu buvo biggrin.gif O kokius miltelius turite omeny? unsure.gif

O kokį kateterį turite omeny? Šlapimui?
Atsakyti
Sveikutes ,- nevisur zarnyna valo ,pvz .man is vakaro patare - praleisti vakariene ir viskas .O ryte ,kai nuvykau irgi nevale...o kateteri palieka rankoj,kad poto nereiktu vel durti is naujo , nes po operacijos pastato lasine pro ta kateteriuka...
Atsakyti
QUOTE(ikkuna @ 2012 06 16, 17:45)
mamulioka, koks ramybe dvelkiantis jūsų postas  4u.gif
Va, aš kažkaip labiausiai dėl to žarnyno valymo pergyvenu. Prieš gimdymą nelabai malonu buvo  biggrin.gif  O kokius miltelius turite omeny?  unsure.gif

O kokį kateterį turite omeny? Šlapimui?



smile.gif Šypsenėlė (:+2012 06 16, 18:11-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 06 16, 18:11)
Sveikutes ,- nevisur zarnyna valo ,pvz .man is vakaro patare - praleisti vakariene ir viskas .O  ryte ,kai nuvykau irgi nevale...o kateteri palieka rankoj,kad poto nereiktu vel durti is naujo , nes po operacijos pastato lasine pro ta kateteriuka...


Jo, butent kateteris vaistams leisti, toks netrukdantis daiktas, apie kuri labai lengva pamirst, vos su juom namo neisejau hihihi.gif
Nezinau tiksliai tu milteliu pavadinimo, beje, pasikartosiu, as cia tik spelioju, del ko galejo paprasyt atvykt is vakaro... g.gif Kai esu turejus kitokio pobudzio operacijas, turedavau atvaziuot diena pries, po to visa diena baladojausi ligoninej ir tik kitadien operuodavo. Nebijokit, ikkuna, si operacija yra ne tik gydymas, bet ji atlieka ir tyrimo funkcija. Butent mano atveju daktaras rado tai, ka tik speliojo pamatysias, beje, itariu, kad net ne tokio masto tikejosi pamatyt (turiu omeny endometrioze), labai dziaugiuosi, kad dar salyginai laiku atrado. Drasiai dabar galiu sakyt, kad isivaizdavau ta operacija zymiai baisesne, narkoze sunkesne bei skausmus po ziauresnius (beveik nieko nejauciu dabar, tiesa pasakius, labiau nervina tas pooperacinis pilvo issiputimas).
Beje, mergaites, kurias operavo, po kiek laiko jums atsistate pilvas? Ne tiek ir daug issiputes, ale vis tiek nervuoja... ax.gif
Atsakyti
Man echoskopuojant rado endometriozę, ir cistą įtaria endometrioidinę (ar kaip ten ją g.gif ). Net, jei ir nebūtų cistos radę, tai vistiek reikėtų laparoskopinės operacijos, kad bent jau gimdą apžiūrėt.
Atsakyti
QUOTE(ikkuna @ 2012 06 16, 19:36)
Man echoskopuojant rado endometriozę, ir cistą įtaria endometrioidinę (ar kaip ten ją  g.gif  ). Net, jei ir nebūtų cistos radę, tai vistiek reikėtų laparoskopinės operacijos, kad bent jau gimdą apžiūrėt.

Vadinas, "koleges" esam 4u.gif Nebijokit ir nesukit sau galvos del vienos dienos nepatogumu. As tikiu, kad po operacijos gyvenimo kokybe pageres smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 06 16, 20:14)
Vadinas, "koleges" esam  4u.gif Nebijokit ir nesukit sau galvos del vienos dienos nepatogumu. As tikiu, kad po operacijos gyvenimo kokybe pageres smile.gif


Va dėl kokybės labai gerai sakote, nes pastarųjų mėnesių mmm man tiesiog nepakenčiamos dėl šono skausmų, kai pilvą tiesiog surakina ir net iš lovos pasikelt neįmanoma doh.gif
Vat tik į basoną sisiot nemoku NIEKAIP, tai, o siaube lotuliukas.gif
Atsakyti
Na zinokit del to pilvo ,tai ir as susirupinus g.gif ,man praejo po operacijos 5 sav. Kazkiek jis sumazejo zinoma ,beeeet vistiek jis issiputes gimdos srity..ir dar ka pastebejau ,kai arteja mm ,- tai ant tiek issipucia ,dievazi kaip nescia..siaip as zmogus sportuojantis ,lanka jau pradejau sukt ,nu turi sumazeti..as manau ,gal ir nusisnekesiu,bet gal kai to oro pripute ,tai raumenukus istempe..siaip su gydytoja snekejau,sake viskas cia normalu ,netgi gali ir ciklo sutrikimu but po operacijos ,bet man tfu tfu ,liepe pasirodyt po 4-5 men. Beje turiu pazystama po operacijos ,tai irgi vaiksto nors su ''mazyciu'',bet vistiek ''pilvuku'' g.gif
O kaip kitu pilvukai? smile.gif
Atsakyti
Hm, keista del to pilvo... As paklausiau palatos daktares apie ji, kadangi maniskis jau buvo isejes namo po budejimo. Pasake, mazdaug per savaite turetu susitvarkyt... Bet ka as zinau... g.gif Reikes matyt laparaskopijos temelej uzklaust... g.gif

Man basono neprireike smile.gif Nemanau, kad ir Jum prireiks wink.gif Siule, jei labai labai uzsinoresiu basona, kai buvau dar silpna po narkozes, bet neprireike, greitai atsigavau ir pati nuejau
Atsakyti
Aš ir neatsigavus eisiu, nes užsiblokuoju ir prie seselės/kito žmogaus nepadarau blush2.gif doh.gif
Pamenu, po kojos operacijos lašelines keitė vieną po kitos, bet privačiai operavausi, WC už metro nuo lovos buvo, tai be bėdų.

Sakykite, o kam išpučia pilvą?
Atsakyti
Pakelia visus virsutinius sluoksnius ,kad geresnis priejimas butu...cia jau taip vaizdziai paaiskinau ax.gif
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 06 16, 20:47-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 06 16, 20:47)
Pakelia visus virsutinius sluoksnius ,kad geresnis priejimas butu...cia jau taip vaizdziai paaiskinau ax.gif


Jetau, ir taip pilvas baisus kabo, tai dar ir išpūs lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti